Отговори
# 225
  • Мнения: 3 880
Opa, Бибе какви са изискванията за тези докименти, които си вадиш? Дали го няма този формуляр в нета?
Да, има го- тук например

Мисти, аз нищо не съм чула за тези филми- нито шлехт, нито гут Embarassed
Сватбата за кога е насрочена, че аз съм пропуснала Wink Скоро ли ще е?

Форумът е отвратително бавен днес Close

# 226
  • Мнения: 2 907
Да, форумът е много бавен и забива, затова сега пиша и бягам да правя спорт, че току виж форумът се оправил ( или желанието ми за спорт се е изпарило...) и трябва да остана да наглеждам Риен.

Значи аз си правя планове да се оженя в началото на втората декада на април. Демек на 12 април. Аз и Роберто се запознахме на 11 април, беше нашата дата, на която празнувахме годишнина. И много ми се искаше да се и оженим на 11, но се пада петък, така че датата ще се премести на 12 - събота.
Вижда им се краят на документите, скоро, много скоро ще ги подавам лично в кметството и ще поставя тази дата. Само остава да ми кажат, че не може на тази дата и .....незнам. Както ти казваш, Бибе, дано някоя котка-беамтка не ми мине път!

Мате, не предлагай тъй горещо, че нали познаваш човешката природа  Wink

Моят дядо горкият не издържа тук и си тръгна вчера с автобуса. И сега ще пристигне на София тази вечер към 18ч. и няма кой да го посрещне и придружи до гишето на гарата, виж ей такъв човек ако имах в София да заведе дядо до влака и да смени две думи с него, щях да се радвам. Но вярвам, че няма да го ограбят или нападнат, само дано си хване влака за нашия подбалкански градец.

Хайде, отивам да правя гимнастика.

# 227
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравейте,мами!
Извинявайте,че ви се намесвам в темата,но имам голяма молба към някоя от вас,която ще си идва за празниците в София.Искам да си купя това:http://www.babys-stern.de/index.html?target=p_3124.html&lang=de(черното).Проблемът е,че го няма в официалния каталог на ABC design,незнайно защо и тук в Б-я няма да ги доставят.Същевременно аз нямам кредитна карта,нямам и близки с такава,нито познавам някой,който е в Германия.Ще ми помогне ли някоя от вас,да види по магазините дали се продава,ако не да ми го поръча онлайн.От всички сайтове,които разгледах май в този е най-евтино.Когато си идвате в София ще се видим и ще ви го платя.Молбата ми е голяма,дано някоя ми помогне!Намеренията ми са напълно сериозни.

# 228
  • Мнения: 2 567
Благодаря ви за отговорите за антибиотика. И аз не знам, защо предният ни педиатър в Бон взимаше урина за проба  newsm78
DoGma_PrObe, аз няма да съм в БГ за празниците за съжаление. Но исках да ти кажа, че на мен сайта не ми се отвори.

# 229
  • Мнения: 3 521
Мистик, на мен ми хареса Компасът,но аз съм зяпач, а не критик...според мен няма да загубиш, ако го гледаш, но няма и да пропуснеш много, ако го пропуснеш. На ДВД предполагам, че ще е гола вода - просто е филм за голям екран Peace
Аз чакам с нетърпение новият филм с Николас Кейдж(потъркващ ръце емотикон)

Догма-Пробе, аз ще се прибирам за празниците. Пусни ми на лични някакъв твой телефон за връзка - ще ти донеса приставката Peace

Риен, аре снасяй го това яйце, писна ми вече да го гледам тоя между краката ти ooooh!!

# 230
  • Мнения: 1 584
Аз на кино не съм била вече не помня откога Embarassed

Аз си получих гутшайна от Хермес - ама никъде не пише на каква стойност или за кой размер пакет е. Идеи?

А на кои У-та се взима урина? На моята досега на нито 1 не са и взимали? В бг мамите се шашкаха и на 6ти месец, и на 1г за хемоглубин и урина, тук не са взимали никакви изследвания?

# 231
  • Мнения: 3 880
А на кои У-та се взима урина? На моята досега на нито 1 не са и взимали?

Моята мина първите седем У-та, скоро й предстои осмото, но досега урина по никакъв повод не са й взимали....

# 232
  • Мнения: 4 138
мисти, сливи ли имаше в устата бе душе да ми кажеш, щях да ъредя нещо. птюх мама му стара.
риенски, обясни ми на лични какви са тия дипломи, щото аз съм човек с връзки, може да имам нещо, с което да помогна. така че пиши на лични да мога да реагирам.
аре, че приготвам багажи, ще ви дебна.

# 233
  • Мнения: 3 521
Damen, аз съм, влюбена Heart Eyes - боц тук ...не в мъжът, а в очилата Mr. Green .
Шматко, що не каза о време, че пътува дядо ти - татко е безработен пенсионер щях да го пратя да понагледа твоя човек ooooh!

# 234
  • Мнения: 1 178
А на кои У-та се взима урина? На моята досега на нито 1 не са и взимали?

Моята мина първите седем У-та, скоро й предстои осмото, но досега урина по никакъв повод не са й взимали....

и ние така и на двамата досега не са вzимали, явно тук урината не се иzследва профилактично.

вчера сложихме противогрипна ваксина на големия, сложиха половината щото нямало детска доzа и другата половина я иzхвърлиха (струва 25?), след 4 седмици трябва да си купим пак нова ваксина и да го реваксинират с половината. не допусках, че немците са способни на такова раzхищение  ooooh!

Биба, като роди риен ще ти стискам палци zа теста. Да ти върви по вода сдобиването с ново гражданство Hug
Мате лек път, аz съм от скромните _ нищо не ща.

# 235
  • Мнения: 1 610
Още няма бебе! Нищо не ме дразни както киселините. Пфуй!
Мате пуснах ти  лично. Наистина знам , че си невероятен човек и земята ще отвориш да помогнеш, но се се ангажирай с моята работа.  Peace

Ако до утре не се роди, ще си сменя аватара да не дразня сърфи .

# 236
  • Мнения: 3 880
Риен, на теб всъщност кога ти беше терминът?

# 237
  • Мнения: 7 605
На Милена в4ера zа 1. път й иzследваха урина, zаЩото имаШе Т и ниЩо друго, та да видят дали не е инфекция там.

# 238
  • Мнения: 1 817
КотаранкеHug !
Веси, hei og takk! Det går ganske bra! Wink
Носле, Лале, леко бременеене!  bouquet
Бибе, с момите българо/германки само на немски вече  Laughing ! Честито!  bouquet
Мишке, страхотна положителна енергия предаваш  Peace , де да беше заразно!!! Де да мога и аз да спра да се ядосвам за щяло и нещяло... Whistling

Е, хайде лека нощ! Grinning



# 239
  • Мнения: 1 335
Риен, и 15-ти не е лоша дата Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт