Отговори
# 210
  • Мнения: 2 907
Сърфе, виж какъв танц спретнах за теб, искаше ми се да ти повиша настроението  Wink

Цъквай бързо Сърфе

# 211
  • Мнения: 1 610

Риен, и аз предполагам, че хавлиите са за забърсване - минала си се, звънни на свека да ти ги донесе пак. Mr. Green
За жалост не мога да й звънна, защото с нея живея  Laughing / незнам защо слагам усмихнат емотикон  Mr. Green /
Бибе, знам,  че са за забърсване, имам приготвени вече около 6 броя. Няма нея да чакам да ми даде 2 хавлийки за гости. Хавлийките иначе са прилежно сложени върху чантата. Може пък да си променя решението, нали така. Ако си го променя, обаче, няма да може да  разказва, че съм твърдоглава.  ooooh!

Сърфи, ти на това лош ден ли му викаш?Аз му казвам ежедневие. В комплект с тумбака и качването на стълбите на 3 етажа при мен картинката е още по-прекрасна.

# 212
  • Мнения: 1 584
За жалост не мога да й звънна, защото с нея живея  Laughing

Научи я да се отзовава на почукване по тръбата на парното или на пода/тавана  Mr. Green

Абе тия хора не разбират ли, че в тая болница се седи 3 дена, а не цял век. Аз половината неща, които бях приготвила изобщо не ми трябваха. А пък и да ти потрябва нещо - все ще дойде някой на свиждане и ще ти донесе - не е фатално толкова Rolling Eyes

Сърфи, вземи някоя готва манджа за такива лоши дни.

# 213
  • Мнения: 3 521
 Laughing Мистик, готини бакенрбарди гледам си пуснала.  Hug

Майра, е точно това беше врътката - бях планирала ходене до супермаркета също Mr. Green

Риен, аз отдавна съм те признала за единица за стоицизъм. Ако някой в тази тема заслужава медал за ежедневни сблъсъци определно си ти!... Е и Ми6ката, де - нейната борба с темерутщината също е на ниво! Laughing

# 214
  • Мнения: 7 605
И аz да си иzпрося медал  Crossing Arms  Детето е с Т и никакви други симптоми, педито не можа ниЩо да открие.
Аz от сбота съм със zъбобол и 4ак утре имам 4ас по обяд. 4ак ухото боли, не мога да ям, а бе идилия. И zа капак вися по цял ден на телефона.

Искам отпуска  Tired

# 215
  • Германия
  • Мнения: 111
Nisilia, аз защо си мисля, че няма да стане твоя номер с училище с английски. Изобщо ми се струва такъв филм в Германия леко невъзможен, но да дадат мнение другите. Колко време смятате да останете?Аз не мога съществено да помогна понеже детето ми е на 18 месеца, но със сигурност знам, че в малките градове няма никой да ти свали шапка и специално обучение за вас да направи. Тоест дъщерята трябва да научи немски. Не е чак такъв зор ми се струва. Ще повтори една годинка , може би .  Wink Вечка трябва да знае за училищата. И Татяна, но тя се скътава понеже няма добри новини вероятно  Laughing

Свежарка ви се струвам, май, а?Дълго мислите , че ще издържа. Никой не заложи на 11ти. Само майка ми. Всички в семейството са родени вторник. Без мен. Аз съм се родила сряда един час след вторника, напук. Laughing

Леко раждане, Rien

# 216
  • Germany
  • Мнения: 1 262
За жалост не мога да й звънна, защото с нея живея  Laughing

Научи я да се отзовава на почукване по тръбата на парното или на пода/тавана  Mr. Green

мммм мнооо яко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 217
  • Мнения: 3 521
Това с почукването ми хареса...но това свекърва ми да живее под/до мен не чак толкова - виж, ако е мама е друга бира Laughing.

Татяна, да не е от зъби Т.? newsm78

# 218
  • Мнения: 1 610
Татяна, дръж се!Може да е температура на растежа  Laughing
Като каза зъбобол , се сетих за един познат от студентските години- голям галош. Аз се пукам по шевовете от зъбни болки, той на гости на някаква съквартирантка >"Чакай, чакай, знам едно лекарство!"Отива до магазина."Ето ти тези две маслинки, едната слагаш в устата, другата в дупето и на половин час сменяш!"  Joy  Joy  Joy hahaha

Майра , това с почукването е супер универсално, но Свекървата не е за трениране. Полушотландка.Расова порода!
Апропо, майка ми хич нямаше да я изтърпя. Свекървата поне се разсърдва, но пък не се меси после поне няколко седмици. А Мишка за мен е герой. Аз може би нямаше да имам нейните нерви в тази безмилостна борба от сапунката. Освен ако не очаквам печалба от цялата работа Money
Айде още съм тук....Пепеляшка има още шанс да спечели в наддаването за най-точна дата.

# 219
  • Мнения: 3 880
Аааа, много спите, бе хора Wink
вижте кое време стана... кафето изстина, баничките изсъхнаха Mr. Green Wink

Аз да ви кажа какво нещо (полезно, надявам се) свърших тази сутрин Wink. Подадох молбата за айнбюргерунг и живот и здраве и ако някоя котка-беамтка не ми мине път, до три месеца ще се преквалифицирам в мома българо-германка Wink
Малко на майтап стана работата- вчера ходих да се съветвам с госпожата в ландратсамта, ей така уж само за информация, тя пък взе че ми връчи молбата да я разгледам, викам си "това чудо поне 3 седмици ще го попълвам сигурно" и го сложих в чантата, но в къщи гледам- то 15 мин работа и тази сутрин я предадох за обработка. Сега пък взеха да ми се свидят 255-то евро, които ще ми искат накрая, кожодери Tired аз по-добре щях да ги наместя, ама нейсе Wink Ще ви държа в течение как се развиват нещата. Моят мъж тази седмица е в командировка и ще го изненандам като се прибере с какви неща съм се занимавала, докато го няма Mr. Green.

# 220
  • Мнения: 2 907
Бибе, браво на теб, много си работна. Аз мисля да се заема с това след като сключа брак, всмисъл да си изкарам автоматично немски документи като френските ги оставя на произвола.

Критиците пишат, че Der Goldene Kompass и Mr. Magoriums Wunderladen били невъзможно слаби филми.
Някой да има лични впечатления? Слушам днес сутринта Pönack (известен немски кино-критик) се пени, плюмки хвърчат от устата му, гореказаните два филма били "шлехт, шлехт, шлехт". Друга дума нямало. А ме е яд, че няма кой знае какъв избор по кината, мислих до днес сутринта да ходя на компаса. Ама много го уважавам Пьонак, не мога да ида щом казва, че е "шлехт, шлехт, шлехт" Grinning

# 221
  • Мнения: 434
При нас е все още информационно затъмнение, специално бях оставила човек вкъщи да чака техник, който изобяо не се появил. От Алис нищо не знаят, не поемат отговорност, защото линиите принадлежали на Телекома и разбира се, не казват кога някой ще дойде. Мирише на лошо дежавю, комунистическа незаинтересуваност.


Да ви кажа само, че аз не се карам и не крещя, това е в разрез с житейското ми кредо. Последният ми крясък трябва да е бил преди десетина години, после осъзнах, че от това ми се образуват нерви и бръчки и поех по други пътища, което отне все пак известно време, но си заслужаваше. Сега говоря спокойно, дишам дълбоко и се УСМИХВАМ, което има невероятен ефект върху някое разбесняло се животно насреща ми. По същия начин пиша усмихнати писма, с които намалявам още веднъж наема и поставям краен срок да си изчистят боклуците от двора ми. Това ми е и печалбата, за която Риен снощи писа.

Когато ми се докрещи, отивам във фитнеса и си го изкарвам на пътеката или в басейна. Не се хабете в излишни нерви, те докарват рак и лошо самочувствие, за което дните ни са твърде малко. Най-хубави са бръчките от смях.

С което ви пожелавам един усмихнат ден.

# 222
  • Мнения: 1 610
Opa, Бибе какви са изискванията за тези докименти, които си вадиш? Дали го няма този формуляр в нета?
Айде , успех!

Аз съм станала в 5,30, но не смея да пиша, докато някой не опресни темата.
Мишке, и аз не викам. Вече.  Laughing Навремето / преди 10тина години/ бях буйна и глупава. Страшни и шумни скандали правех на едно гадже полуидиот.
Мистик, за компаса чух, че е "шлехт"  Laughing от едни приятели, но лични впечатления нямам.

# 223
  • Мнения: 4 138
риенски, щип по дупарата Mr. Greenти още висиш гледам тук.
аре бе, кой иска нещо от бг. заминаваме петък, кой дал поръчки, дал.

# 224
  • Мнения: 1 610
Тук съм и кисна на компа, понеже там ми е фитнес топката и само на нея се издържа да не боли.
Пепеляшка загуби по отношение на часа. Отмятам в тефтера кой какво е казал. Накрая ще издам свидетелство за вещерство  Laughing

Аз имам 2 дипломи за носене от София. Но става много сложна.
Айде лек и безавариен път, Мате!

Общи условия

Активация на акаунт