Споделете 37

  • 24 871
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 783
Анделина, сподели защо пишеш, а не си на доктор  Crossing Arms!

# 31
  • Мнения: 3 405
Сега не ме боли. Какво беше това не знам.
Имам 15 минути да реша дали да ходя. Да ходя ли?

# 32
# 33
  • Мнения: 5 577
Направих едно добро коледно дело - подарих клавиатура на един шестокласник, който много си я хареса, а няма възможност да си я купи.  Hug

Направих едно дете малко по-щастливо, и определено чувството е прекрасно. Коледа ме прави толкова мила и добра  Heart Eyes Дори ме кара да обичам децата (другите, освен моето)

# 34
  • Мнения: 1 993
Криста, времето при мен е точно като на аватара ти. Докато вървях към работа, си мислех за теб. Simple Smile

Ужасна си, Добринкова, у-жас-на! Grinning

# 35
  • Мнения: 516
Вергилия, ай замълчи, че ме дразниш! Що се правиш, не мога да разбера!?
Имам предвид тази част от поста ти :
Коледа ме прави толкова мила и добра  Heart Eyes Дори ме кара да обичам децата (другите, освен моето)

# 36
  • Мнения: 1 955
Знаех си, че оставяйки темата за малините към 21ч. снощи, тази сутрин ще разбера, че съм изпуснала най-интересното  Confused

Още ми е схванат врата и рамото. Детето днес не е на ясла. Няма да го водя докато не минат празниците, за да не си ги разваляме все пак. Но от 16ч. имат Коледно тържество, на което ми се иска да го закарам. Но с този врат мисля, че няма да мога да шофирам. Дааам...

# 37
  • Мнения: 5 577
 Embarassed  защото принципно съм стисната, не подарявам така свободно неща, а днес дадох последните си пари, но му я подарих на детето.

Чудно ми е, ново ми е, и в момента обмислям постъпката си.

# 38
  • Мнения: 2 196
Споделям,че не ми е празнично.Искам вече да свършва тая година и дано следващата да си я направя по-добра.

# 39
  • Мнения: 227
Споделям едно мразовито добро утро от Бургас!
Отиваме(отново)на доктор,ще оздравеят ли моите деца до Нова Година?

# 40
  • Мнения: 6 029
Оливия, ще оздравеят  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 1 783
Анджелина, /не че аз ходя на лекар като съм болна/, но както го описваше вчера, по- добре е да те види лекар!

# 42
  • Мнения: 503
Още не ме е сполетяла Коледната депресия. Но има време. Една обиколка по магазините и ще се скапя подобаващо. Изобщо не разбирам хората, които се "лекуват" с шопинг.
Добре, днес явно няма да ми е снежно настроението, а слънчево. Ще се пренастроя.
Оливия, горе главата!

# 43
  • Мнения: 5 370
И аз като Бианка-хич не ми е празнично. Няма как да я усетя тая празничност просто. Най-вероятно елха и подаръци ще купувам на самия 24,.12, щото уикенда ни няма. Ако ли не успея с подаръците-за Нова Година ще останат. Crossing Arms

# 44
  • в Низината
  • Мнения: 705
Добро утро.
Споделям, че днес детето има имен ден. Една почерпка от мен:





После ще споделям повече.

Общи условия

Активация на акаунт