Споделете 37

  • 24 872
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 503
Честито! Какъв ден е днес?

# 46
  • Мнения: 2 829
Честито и от мен
Св пророк Даниил
празнуват Данаил,Даниела Дани

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Споделям, че номинациите на Мю са инсинуация  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 1 783
Честит Имен Д ен на празнуващите   bouquet
никога не съм знаела кога празнуват тези имена

# 49
  • Мнения: 2 891
И двамата с малчо сме болни. Боли ме гърло и ухо. Него също, плюс кръв червени очи. Имам и малко гуреляци и за това предполагам конюнктивит. Направо не знам, как ще издържа до 2 ч.

# 50
  • Мнения: 2 070
Споделям, че отвреме на време темата на Споделете е "Докторе защо?". След малко и аз ще си задам въпроса, но ще ида и на лекар.

Също така - признавам си - голяма съм ревла стане ли дума за Българската Коледа - като почнат да дават деца в нужда, болници в нужда, благотворителни акции и аз почвам да рева. В неделя плевенски мами ще носят подаръци на дечица в дома и още не знам дали да ида, почвам да цивря, пък не е добре за  децата.

И аз останах незабелязана при малинките. Но пък много се радвам, че хората си разказват приключенията и се забавлявам с василисините писания там .

Въпрос към доФториците - аритмия и бремнност как се връзват? Получих такава по време на раждането с Яна, от страх май. Обаче сега от известно време се едно ми притичва сърцето, претупква едно такова, много неприятно. Да ходя да ми правят ЕКГ ли що ли? Баси, като бабичките. Изнервено ми е някакво доста често, физиологично сякаш. Може ли от това да е...

# 51
  • София
  • Мнения: 1 783
Де Що, продължаваш ли да повръщаш повече от един път дневно? Ако да, отиди да ти направят електрокардиограма и изследване на електролити.
"Доктор на годината"

# 52
  • Мнения: 17 414
Честито на именниците! Споделям, че ми замръзна дупЕто, докато се прибера от работа. Момата ми кашля яко, въпреки Цитросепта Mr. Green
Саня, и 100 процентов Линдт да има, пак ще го харесам!

# 53
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Имелда, благодаря!   bouquet На какво може да се дължи? Или просто се слува?  newsm78

Върдж, а защо не отиде в къщичката ни, където е благотворителният базар? Това дете с клавиатурата сигурно има кой да му я купи. Но тези, заради които правим базара, си нямат никого  Rolling Eyes

Споделям, че детето пак е сополиво и няколко пъти се закашля. Забравих да ви споделя, че до сряда бяхме в болница заради моноцитна ангина. От тогава до сега не сме мърдли от вкъщи и той пак е със сополи. Как става това  newsm78

И на всичкото отгоре чакам едни хонорари, мои и на други хора, които се бавят, понеже са с пощенски запис и зависят от пътната обстановка, все пак. Но сега от мен се очаква да давам всяка минута обяснения къде са парите и кога ще пристигнат  Tired

# 54
  • Мнения: 2 070
Имелда, мерси. Те ми правят периодично за кетони в урината да видят повръщането дали се отразява на обмяната на веществата. Явно тва е друго. Аз съм нервна по принцип, напрегнато ми е. Но вече съм по-добре с повръщането. За трите изтекли дни - веднъж, което е нищо. Почнах и да хапвам.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250156.0 - номинирани сме за тема на годината. Гласувай народе.

# 55
  • Мнения: 1 408
Споделям, че Клюкарникът като цяло и в частност Споделете водят до пристрастяване ooooh! От три часа се каня да почвам със задачите за деня, а все чета...
ДеЩоВиди, може би е от берменността и от това, че си напрегната, но все пак отиди на лекар да ти направят ЕКГ поне Peace
Като ви чета, май Споделете трябва да си открие временен филиал в Здравословни проблеми... Confused Скорошно оздравяване на всички!

# 56
  • Мнения: 1 955
Поздравявам всички, които се чувстват болни с това култово парче  Mr. Green  Mr. Green

Преди сигурно 10 години ходихме на сватба във Враца на наша състудентка. Поздравиха ни с тази песен и трябваше да станем цялата група да танцуваме, за да не обидим младоженците. Танца го има документиран на видеокасета. Аз я нямам  Joy

# 57
  • Мнения: 2 891
Поздравявам всички, които се чувстват болни с това култово парче  Mr. Green  Mr. Green


 Laughing Искаш съвсем да ме тръшнеш, нали  Whistling

# 58
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
на всички болни пожелавам бързо оздравяване.
Празници идват, нека са ви пълни душите и широки усмивките.

на мен и тази седмица ще ми е напрегнато.
Идват ми множко партитата, но няма друг начин.
Трябва да се засвидетелства уважение към клиенти и партньори.

# 59
  • в Низината
  • Мнения: 705
Мерси за честитките.   bouquet

Да чукна на дърво, вкищи всички са здрави. И не бива никой да се разболява, че за празниците сме планували много пътувания.

В събота бяхме на сватба на наши приятели. Вчера обиколихме хипермаркетите и накупихме някои неща за вкъщи. Страхотен уикенд.

Общи условия

Активация на акаунт