Споделете 39

  • 24 888
  • 1 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 414
АМи...да взема и аз да изтипосам моите щерки, може пък някоя формука да ги хареса за снахи. Да не ги мисля после Mr. Green

# 16
  • Мнения: 516
Дренка, аз имам син.... Whistling

# 17
  • Мнения: 2 829
добър ден

аз имам ергенче
на 12 и половина--давайте щерките Mr. Green

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Извинявай, ама синът ти е вречен Whistling

# 19
  • Мнения: X
Кампари, не мога да се въздържа   Laughing Пък и каузата е добра, ще се увеличи раждаемостта   Mr. Green

Аз съм намерила начин да се обуздавам като ме споходят такива мисли-отивам при някоя скоро родила приятелка.Тя с радост ми преотстъпва малкия дзвер да го мачкам, да го храня, да го извеждам.Аз с радост се опивам от миризмата на бебе и после го връщам на майка му. Mr. Green
Според мъжа ми непланираните деца са по-красиви.

Аз имам дъщеря и син.Зестрата за щерката е три декара море. Whistling

# 20
  • Мнения: 17 414
Знам, Цветанке, знам. ТЕ и моите са обещани, ама да видим и тука кой какво ще предложи Mr. Green

# 21
  • Мнения: 516
Извинявай, ама синът ти е вречен Whistling
Ами ти я пробутваш тук снахата и аз гледам да не остане горканчо стар ерген. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 370
АМи...да взема и аз да изтипосам моите щерки, може пък някоя формука да ги хареса за снахи. Да не ги мисля после Mr. Green
Давай, давай, не се помайвай. Аз зетят вече го пуснах в старата тема. Набор 2005, мартенски кУтарак. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 212
Според мъжа ми непланираните деца са по-красиви.

Значи нероден Петко ще е най-голям хубавец или хубавица. Без конкуренция просто.  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 829
Кампари колко голяма е щерката

това с декарите на морето ми хареса Whistling

# 25
  • Мнения: 17 414
Жози, те бяха в подписа ми известно време, бе. ИНтерес не видях отникъде, и викам за ко да ги държа, най- много някой д аме разпознае по тях. Махнах ги.

# 26
  • Мнения: 7 008
Аз имам дъщеря и син.Зестрата за щерката е три декара море. Whistling
Склонна ли си да почакаш Mr. Green Аз ще взема да изфабрикувам един син, ще го науча да харесва каки Joy Че като си помисля с колко братовчеди имам да деля бургаската си собственост, я ми останат 2-3 кв м , я не Laughing

Ох, сетих се, в Пловдив имаме едни съседи, сега им първи клас момченцето, тогава да е бил на 4-5. Пътуваме в асансьора. И аз му казвам, "ей, какъв си сладък" и той ми казва едно сериозно "аз харесвам големи каки". Туш Laughing

# 27
  • Мнения: X
МЪНКИ, на 30.12. ще навърши седем.
Ео, аз ще чакам, ама момата дали ще чака... newsm78
Ох, отивам да си пия кафето, все пак.И да готвя.И да правя хляб.
Наполеон пасти да яде пред мен. Sunglasses

# 28
  • Мнения: 2 212
Леле, сега съвсем случайно отворих темата от 1-ва страница и загледах часа, в който съм я пуснала: 11:01.
А аз съм родена на 11.01.  Crazy Има нещо, казвам ви, тази тема ще ме вкара в беля smile3544 ...ама то си е казано, каквото сам си напрвиш...и цяла глутница вълци не може да ти направи  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 370
Жози, те бяха в подписа ми известно време, бе. ИНтерес не видях отникъде, и викам за ко да ги държа, най- много някой д аме разпознае по тях. Махнах ги.
Миииии...ако са били малки снимчици, не съм обърнала внимание,има едни, дето се слагат към лентичките и само те карат да се кьориш, без да можеш да видиш хубаво.
Моят син току ми хваща телефона и крещи-Маммиииии, дай да видя Станито, бееее, и Арда, Арда (ловното куче на мъжа ми).
Ми, викам, ти си тук, ама кучето го търси на баща си на телефона. Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт