Споделете 39

  • 24 882
  • 1 141
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 007
Айде сега си закачи клатушкащите се жълтурковци и съвсем ще отече работата. Hug Естер имам предвид Grinning

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Фло, аватарът ми говори: На, вижте какво изпуснахте! Mr. Green
Стоят там като в мебелен магазин, където са нацвъкали табелки "Мострата не се продава"

# 32
  • Мнения: 2 212
Ео, не, жълтурковците не ги искам, прекалено дръзко би било  newsm43

# 33
  • Мнения: 3 835
Изплезете се на огледалото, ако се усмихнете, всичко е наред. Опитайте да задържите усминката си целия ден.

Обаче ако отражението в огледалото ви се закани с юмрук, в отговор на усмивката ви, тогава имате нужда от помощ! Laughing Майтап.

Много хубаво това за песента, татарите и цар Тервел. Обичам предания, песни.........завладяващи са.

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 11:58 от teo7777

# 34
  • Мнения: 488
Привет-мривет. Последен работен ден, уха!
Русе, чакай ме, идвааааам!

# 35
  • Мнения: 516
Опънахме червения килим и събрахме духовата музика, Мяу!  Mr. Green

# 36
# 37
  • Мнения: 2 212
Анджи, стихът е прекрасен, наистина. Камелия Кондова е една от много уважаваните и на почит в тази тема.   bouquet

А като почетен член на клуб "Червена шапчица" да се чувствам ли специално поздравена с този стих  Blush Laughing

# 38
  • Мнения: 5 370
Опънахме червения килим и събрахме духовата музика, Мяу!  Mr. Green
Ама само да не е на крайречната улица, че да не стане вместо посрещане=пропадане.
Апропо, живо чудо е било тогава, че не е имало пострадали. ooooh!

# 39
  • Мнения: 4 586
Фло, аватарът ми говори: На, вижте какво изпуснахте! Mr. Green
Стоят там като в мебелен магазин, където са нацвъкали табелки "Мострата не се продава"
Оф Де Ваня. Никой не ни поглежда аватарите. И аз, ей на, трети ден се фръцкам пред Мила ми Цветанке, ама гледа лошо.

# 40
  • Мнения: 7 130
Преяждането не прощава никому. Изтрещявате.  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 993
Здравейте, компанията!

Според мъжа ми непланираните деца са по-красиви.

Прав е мъжът ти, да знаеш, моята непланувана щерка е голяма красота. Не, че е моето гардже, така казват всички.

# 42
  • Мнения: 3 835
Преяждането не прощава никому. Изтрещявате.  Laughing


Аз не съм преяждала, тогава що съм изтрещяла? Rolling Eyes Оправих си "ю"-то, мноо ясно. Tired Всъщност това ме наведе на мисълта, че съм изтрещяла.

# 43
  • Мнения: 3 405
А като почетен член на клуб "Червена шапчица" да се чувствам ли специално поздравена с този стих  Blush Laughing

Специално, по-специално, най-специално  Grinning

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Споделям, че ви чета, а не мога да схвана каква е темата

Общи условия

Активация на акаунт