През СЕПТЕМВРИ ще проплаче наш'то мъничко юначе

  • 11 323
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 79
Браво Мирка!
Да спиш добре, да си спокойна и малката госпожица вътре в теб Laughing

# 61
  • Мнения: 1 226
Уффффф оправих розовите рамки.
Уанда ма тя тво`йта  мно`у `уба`а ма. Hug

# 62
  • Мнения: 400
Деска-това,за което съм писала е преди мн.години,слънце JoyБеше около 6 годишен тогава hahahaСега е на 15г-как ще го бия и ще го нося на ръце smile3532ха-ха,така ме разсмя hahaha
Мирка-сега в женски род ли да говорим за човечето,дето ти изкара акъла? Heart Eyes
Стелка-само тази снимка ли е на твоята хубостница?А другите ненадписаните на кого са???Бързо да си ги надпишете Joy
И аз изтипосах 2 снимки на моята красавица.Гледам,че Шийла и Соня показват мъжественост,та аз пък викам да покажа малко женственост JoyЧе нали все разкикерена стои моята хубостница ooooh!
Стелка-видя ли я маймуната toothАма все се показва това момиченце-срама няма Crossing ArmsЩе се строяваме по-нататък hahahaАбе,опитах да изкарам по-свястна снимка на лицето,ама беше мн.трудно да я хванат,/за разлика от кръста на долу!!!/-така се вижда профила й:)

# 63
  • Мнения: 57
Мирка много се радвам че бебо е добре newsm10

# 64
  • София
  • Мнения: 7 673
Уандичка, Стелче - ама много милички снахите бе Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 1 226
Иринка на мойта малко и голям носа бе.Дано се оправи. Hug

# 66
  • Мнения: 571
Моята мома Симона ще се казва!Малка и палава ама и с име вече!!Моля ви се ама как!!За сега не зная как да и викам макар че не спирам да и говоря че е на мама малкото момиче и как ще и купувам шнолки и панделки!!Доктора каза мома ще е и аз така я усещах!Макар че майка ми не вярва и още говори че мъж щял да се роди!!На 9 Марков ще потвърди и снимка ще ми даде на "достойнството" надявам се!Да ми е живо и здраво малкото човече пък каквото и да се роди мама го обожава!!
Стелка,Уанда Много хубави момета се очакват!!Кат' майките си дет' се вика Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка на мойта малко и голям носа бе.Дано се оправи. Hug
Мило, стига с тоя нос, бре. Като се роди Симеон , идва баща му в родилното и ме пита - защо е толкова грозно това дете, бе Joy Joy Joy hahaha А майка му - ами такова си си го направил Joy Joy Joy
Ела го виж сега какъв е красавец, на мама голямото пубертетче Heart Eyes
И Павел беше грозничък, като се роди, а сега по-хубав от него няма Heart Eyes Joy Joy Joy
Мирката, разкошно име!!!!

# 68
  • Мнения: 400
Стелоу!!!! Crossing ArmsКъде го видя голям носа на беба,бе!!!! NaughtyХич не гледаш кат хората JoyМного си е добре момичето HugДа не бъркаш нослето с горната устна???И аз така се заблудих като я гледах моята-нослето й ми се видя гърбица и един грамаден hahahaПък после видях,че са отделни органи-просто горната им устна е издадена напред и е големичка Peace Heart Eyes
Иринка Hugсватя Heart EyesА,така!Говори както си требе за момчетата,че нали за зетьове ги гласим PartyАз показах единият какво го чака,Стелата пък се затръшкала за нослето на щерката smile3512
Мирка,малка и палава,че и с характер JoyМайка й какви кълбета прави да се размърда-обаче тя-НЕ Crossing ArmsОт сега те трови hahahaДушичка Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 7 673
Мирката още малко на челна стойка щеше да застане днес, милата Joy Joy
То никак не е смешно, де. Като знам аз каква паника съм ooooh!
А на Стелата на щерката носа - Стелата да й яде дупето hahaha Ще види тя каква принцеса ще има - каквато е хубавка мама Grinning

# 70
  • Мнения: 1 226
Уанда ми тогава пък джуката голяма ма. Поне силикон нема ни требва. hahaha Joy Joy
Иначе, зетйовете - хубавци ,а?
Иринка  Embarassed, ма напра`У к`ва `а ти ка`а.Страшна `убавица - 100кила. smile3532

# 71
  • София
  • Мнения: 7 673
Иначе, зетйовете - хубавци ,а?
Най-хубавите са Heart Eyes Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 226
Наше лошо няма.Нали така. Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 7 673
Наше лошо няма.Нали така. Joy
Crossing Arms Хубави са си, пък!  Grinning

# 74
  • Мнения: 571
Не съм вярвала че мога да изпитам такъв ужас за друго човешко същество!!!Толкова бях уплашена и притеснена!Сърцето ми беше на прага да се пръсне!Не мислех че майчинския инстинкт ще се прояви в коравата ми същност но днес усетих какво е да страдам за малкото създание в мен!И Като зная че от тук нататък тя ще е на първо място в моя свят все повече се притеснявам как ще се справя!!Важното е че сега е добре!Първото ми сериозно притеснение като майка мина и доста ме разтресе от тук нататък какво ли ме чака!
Стелка какво си се притеснила за нослето брех!!Едно време големия нос се е считал за признак на аристокращина!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт