Суеверияяя

  • 18 917
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Незнам дали тук трябва да пусна темата, но ето че тя е факт, бих казала, че съм суеверна ако ме сърби лявата длан вземам пари, дясната давам пари, играе ли ми лявото око - ще се радвам, дясното - ще се случи нещо лошо при мен те са като закон.
Напоследък едвали не ме преследват паяци отварям гардероба паяк, сгъвам прането в него паяк, лягам си на леглото паяк, вече почвам да се плаша, някои знае ли какво означава и на хубаво ли е или на лошо?
__________________

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Райд за пълзящи помага.

# 2
  • Мнения: 81
Спайдърмен ще ти бъде гостенин.

# 3
  • Мнения: 4
Незнам дали тук трябва да пусна темата, но ето че тя е факт, бих казала, че съм суеверна ако ме сърби лявата длан вземам пари, дясната давам пари,

то хубаво ако те сърби ръката ама кажи какво става ако те засърби някъде другаде...

# 4
  • Мнения: 81
Дон, имаше един лаф "не се чеши, мий се", но за твоето питане друго май е лекарството...

# 5
  • Мнения: 2 386
Чувала съм, че било на гости. Ама ти вземи Райд, де.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 175
Ако го видиш паяка сутрин няма да ти върви през деня.Ако е много мъничък и не те е гнус да го глътнеш-ще спечелиш много пари  Laughing

# 7
  • Мнения: 11 567
Ако има паяк- или ще имаш нечакани гости,
или трябва да си изчистиш къщата.  bouquet

# 8
  • Мнения: 122
Ако го видиш паяка сутрин няма да ти върви през деня.Ако е много мъничък и не те е гнус да го глътнеш-ще спечелиш много пари  Laughing
 ShockedSick
А, ако е по-голям паяка, повече пари ли ще спечеля? А, ако нагълтам повече паяци? newsm78

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 01:18 от Ejika

# 9
  • София
  • Мнения: 15 466
  Паяк съм чувала,че е на пари и не трябва да се убива. Ама моята дъщеря има фобия и ги трепе с чехъл и писък. То сигурно затова, едва връзвам двата края, не ще да ги остави живи! Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 1 175
Ако го видиш паяка сутрин няма да ти върви през деня.Ако е много мъничък и не те е гнус да го глътнеш-ще спечелиш много пари  Laughing
  ShockedSick

 Joy Казвам каквото съм чувала или чела,не от опит  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 122
  Паяк съм чувала,че е на пари и не трябва да се убива. Ама моята дъщеря има фобия и ги трепе с чехъл и писък. То сигурно затова, едва връзвам двата края, не ще да ги остави живи! Joy
То и ако ги глътнеш, се съмнявам, че ще останат живи  Crazy
Така е, не може хем пълни джобове, хем неизядени паяци Money

# 12
  • Мнения: 122
Ако го видиш паяка сутрин няма да ти върви през деня.Ако е много мъничък и не те е гнус да го глътнеш-ще спечелиш много пари  Laughing
 ShockedSick

 Joy Казвам каквото съм чувала или чела,не от опит  Mr. Green
Ами пробвай бе Емче, то само с четене не става, трябва и практика! Ама после да споделиш, че то ако е вярно, току виж след някой и друг ден, паяка изтипосан в червената книга като изчезващ вид.

Аз съм чувала, че паяк, ако те полази ще получиш хабер (вест)

# 13
  • Мнения: 183
За паяк не знам, но ако Георги ме налази преди 6:30 сутрин, ми се очертава много кофти ден.

# 14
  • Мнения: 6 417
Много е важно да се знае паяците мъжки ли са или женски.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт