"Майчин дом" - Варна- тема 2

  • 78 616
  • 898
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 046
Едно въпросче към скоро посещавалите МД, случайно дали Георгиева се е върнала на работа?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 899
... една млада руса бебешка лекарка (забравих името), че ме научиха да кърмя.  bouquet

И на мен тя ми помогна с кърменето час след операцията:) Но и аз не и научих името  Embarassed

За Добрева - като отношение беше супер, но имам чувството, че ме дупчи и натиска поне 15 мин докато ми постави спиналната.

Първият път се паднах при анестезиолога и от него съм по-доволна.

Yoyoana, да ти е живо и здраво бебенцето!
От същата млада педиатърка и аз имам чудесни спомени. Винаги ни отделяше време за въпроси, а ако бе заета в момента, идваше по-късно допълнително в стаята.
Аз също съм писала вече, че и двамата анестезиолози са ми слагали пълна упойка и при Мичонов излязох много по-леко от нея.

Надина, последно като питах не беше се върнала. Звънни на регистратура и питай.

# 62
  • Мнения: 2 094
Привет Simple Smile
Вече мога да се разпиша и с лични впечатления от 2-ят етаж Simple Smile
На 02.01 родих дъщеричката си със секцио по мед. причини при д-р Бейлерян. Безкрайни благодарности за грижите и вниманието, които получих от нея през всичките 9 месеца. А и шева ми почти не си личи Simple Smile

За анестезиолога д-р Добрева - негативна оценка!! Не бих й се доверила повече! Naughty

За акушерките - във всяка смяна имаше една-две изключителмо грижовни. Благодаря на Кескинова и една млада руса бебешка лекарка (забравих името), че ме научиха да кърмя.  bouquet

Честито бебче!
Пиши, моля те, какво те разочарова в д-р Добрева, аз бях първия път при нея и като цяло съм доволна, но чета тук и се чудя дали да не опитам с д-р Мичонов сега?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 899
Славена, аз като раждах нямах право на избор на анестезиолог - двамата се редуваха на по 2 седмици и при когото се паднеш.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Славена, аз като раждах нямах право на избор на анестезиолог - двамата се редуваха на по 2 седмици и при когото се паднеш.

Странно.Аз имах такова право и избрах Добрева. В последствие се наложи да я викаме за спешно секцио в 4 сутринта.

# 65
  • Мнения: 342
Amber, имала си късмет щом за 15 мин. се е получило Simple Smile

Честито бебче!
Пиши, моля те, какво те разочарова в д-р Добрева, аз бях първия път при нея и като цяло съм доволна, но чета тук и се чудя дали да не опитам с д-р Мичонов сега?

Slavena, 30 мин безуспешни опити за спинална упойка, накрая ми направиха обща....

# 66
  • Мнения: 4 425
Amber, имала си късмет щом за 15 мин. се е получило Simple Smile

Честито бебче!
Пиши, моля те, какво те разочарова в д-р Добрева, аз бях първия път при нея и като цяло съм доволна, но чета тук и се чудя дали да не опитам с д-р Мичонов сега?

Slavena, 30 мин безуспешни опити за спинална упойка, накрая ми направиха обща....

Това не и е за сефте .Въпрреки 100 % положителното ми мнение за Майчин дом,аз лично  препоръчвам Мичонов !!

# 67
  • Мнения: 2 961
И аз между другото нямах право на избор на анестезиолог.Е, може би ако бях настоявала ...

Още като определяхме датата за секцио попитах лекарката ми кой ще бъде анестезиолог и тя ми каза, че ще е Добрева.Казах, че предният път е бил Мичонов и ми се иска да е пак той, но лекарката ми обясни, че от 1-ви била Добрева и да не се притеснявам.

yoyoana  докато бях в следродилна имаше едно майче, което беше по същия начин като теб.Искала е със спинална, но са и поставили пълна, защото според думите на анестезиоложката "упойката не я хванала".

# 68
  • Мнения: 2 922
amber, yoyoana, Мим, да са ви живи и здрави бебенцата! Всичко най-добро ви желая!   bouquet

За анестезиолозите съм абсолютно за д-р Мичонов - и той, и д-р Добрева са ми поставяли упойки и определено не бих избрала д-р Добрева никога  Stop Много трудно и рисковано излязох от пълната упойка след второто секцио.

# 69
  • Мнения: 187
аз също не съм доволна от Добрева,макар че бях с пълна упойка-така ми крещеше за този катетър..... ooooh!да съм си отваряла краката,да не съм се стягала,ами като влизам за първи път в болница,още повече за операция,смятам че е нормално да има някакъв страх newsm78и накрая болката беше неописуема като ми го слагаше тоз катетър.....щом чак се разплаках....и съответно пак ми се скара.................. ooooh!

# 70
  • Мнения: 2 094
Интересно, като че ли говорите за друг лекар, аз раждах секцио със спинална, изобщо не усетих поставянето на упойката, през цялото време докторката стоя над главата ми и ме милва, и ме разсейва с разни приказки за зодии и т.н. Възможно ли е сега просто да са претоварени с работа и затова да са тези гафове? На мен ми е още рано да мисля, аз съм се настроила да опитам първо нормално раждане, но епидурал ще поискам при всички случаи.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Интересно, като че ли говорите за друг лекар, аз раждах секцио със спинална, изобщо не усетих поставянето на упойката, през цялото време докторката стоя над главата ми и ме милва, и ме разсейва с разни приказки за зодии и т.н. Възможно ли е сега просто да са претоварени с работа и затова да са тези гафове? На мен ми е още рано да мисля, аз съм се настроила да опитам първо нормално раждане, но епидурал ще поискам при всички случаи.

И аз се чудя за една и съща Добрева ли говорим. newsm78 И при мене стана от раз и беше много мила през цялото време. Докато се сгъвах за спиналната ми обясняваше, че е много важно да заема правилна поза, за да не ме боде втори път.Изчака ме 10 минути да заема наистина правилна поза и тогава ми сложи упойката. Миналата годи имах и една упойка обща при Мечоров и мина много зле. През Октомври и миналата седмица родиха при него мои приятелки и ги е бол по 3 пъти докато стане. Така че мисля всичко е въпрос на късмет, правилна поза при поставянето на упойката, и доколкото знам килограмите на жената.Ако има повече мазнини по гърба, става по-трудно.

# 72
  • Мнения: 342
И аз се чудя за една и съща Добрева ли говорим. newsm78 И при мене стана от раз и беше много мила през цялото време. Докато се сгъвах за спиналната ми обясняваше, че е много важно да заема правилна поза, за да не ме боде втори път.Изчака ме 10 минути да заема наистина правилна поза и тогава ми сложи упойката. Миналата годи имах и една упойка обща при Мечоров и мина много зле. През Октомври и миналата седмица родиха при него мои приятелки и ги е бол по 3 пъти докато стане. Така че мисля всичко е въпрос на късмет, правилна поза при поставянето на упойката, и доколкото знам килограмите на жената.Ако има повече мазнини по гърба, става по-трудно.

И аз си мисля, че е до късмет! На мен ми обясни няколко пъти как съм заела перфектната поза, чудесно съм била застанала и въпреки това не успя да я постави правилно..

# 73
  • Мнения: 16
Момичета, въпреки че питам за незнам кой път \ за което се извинявам\, но ми е първа бременност и съм много притеснена искам да попитам според вас избрала ли съм правилната а.г за нормално раждане. Още ми е рано, защото термина ми е през май, но вие като минали по този път моля да ме посъветвате за д-р Капка Атанасова. Искам да родя нормално при нея, но добра ли е в това. Слушам все страшни работи за МД и затова се притеснявам. Зная или по- точно съм чувала, че я бива в секциото, но аз не ща такова по възможност. Започвам да се чудя правилното място ли избрах ... И дали да не избера друго болнично заведение. Не че не ме е страх от болката от раждането, но повече ме е страх от лекарите. Моля ви, изразете своето мнение!!! Нуждая се от съвета ви !!!

# 74
  • Мнения: 1 046
Ей по отношение на Добрева направо ме ошашкахте, тя ми слага спиналната и грам проблем не съм имала, изключително внимателна и нежна, по някое време направо си помислих, че ми е майка, 40 минути не се отдели от мен по време на операцията и даже живот и здраве за второто пак си мислех тя да ми е анестизиоложката. Абе всичко си е до късмет и важното е да влезеш позитивно настроен.

Бъдеща мама не се притеснявай (доста дежурно прозвуча, но си е така). Дали си избрала правилната само времето ще покаже, като приключи всичко, ще си наясно с дали или. Не обръщай внимание на лошите неща, които се пишат за МД, доста неприятни случки има и в другите аг-болници във Варна, но никой не им обръща внимание и не се тръби чак толкова за тях. Но МД си е частна болница и е повече от нормално да е под светлината на всички възможни прожектори. Успешен край ти пожелавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт