АПРИЛската мама пoдаръци избира за Коледа незабравима!

  • 23 555
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 343
Здравейте момичета, от събота насам нямах интернет и докато ви изчета........
За Дея и кръстницата на темичката огроооомно БЛАГОДАРЯ   bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Very Nice - по-добре късно, отколкото никога. Да си жива и здрава, много щастие и усмивки и здраво бебче на финала.
 
При нас кекса напоследък липсва, то е и заради намаленото желание при мен, чета, че някои от вас са ненаситни в това отношение- браво на вас.

Течението засега е в нормални граници, но ще видим по-нататък. Киселини също се появяват, но рядко. Относно работата мисля да работя до края на януари и след това ще си взема отпуската, която ми е останала от 2008г.

Dream-wish стискам палци нещата да са добре при теб.

Привет на всички новодошли   bouquet

Nadeto_K - количката, не е лоша на външен вид, но отзивите за нея май не са никак добри, така че ще е добре да се ориентираш към нещо друго май.

Gaja много сладки легълца и ако имаше повече място в нашата спалня със сигурно щях да се сдобия с едно такова.

rrivanova относно пазаруването от френският сайт има специална темичка в На пазар, но накратко мога да ти кажа, че веднъж съм пазарувала оттам, но с помощта на 450, която приема поръчки от цялата страна и ми излезе по-евтино, а и не се занимавам с нищо. Времето за доставка е около 20-30 дни, като януари са големите намаления.Надявам се, че съм ти била полезна.

Лек ден на всички и само приятни емоции.

# 31
  • Мнения: 581
Браво на Вас, много хубаво е измислена темичкатаи сега имам свободно времеи мога да пиша от домашния си компютър. Разгледах снимките от бургаската среща- Виждам че много добре сте си изкарали. Аз не можах да дойда , но другия път ще гледам да се раванширам. Прегледите и бебето вървят добре. Даже на последното изслезване докторкта каза, че бебчо е с 10-15 дни по голям Grinning Не сме я питали дали в това има нещо обезпокоително. Аз мисля, че няма а и тя не каза нищо. Вчера ходих на този новия магазин Премама в Бургас- Наистина има много хубави и интересни неща и скъпички. Аз си харесах едни чаршафи бели с ластик по 3 броя в пакет за бебешка кошара. Но за голямо мое съжаление размерите им са 60х120 а кошарата в къщи е с размер 70х140. Чудя се да ли ще могат да се ползват за по- голяма кошара или ще се къси. Цената им също не е малка.
 Лек ден и приятно бременеене на всички вас  bouquet

# 32
  • Мнения: 309
Здравейте, мами!  bouquet Hug
Аз продължавам да спя лошо, т.е. да не спя! Cry
Направо лудвам вече, то не са сънища, то не е кокорчене, то не е ставане до 00, оф, не мога да си отпочина и през деня съм като парцал, а имам толкова работа! Crossing ArmsМомичета, препоръчайте ми какво да правя, мойта лекарка за нищо не става, не знам към кого да се обърна, на 18-ти съм на ФМ при Томова, ама ми е неудобно да я разпитвам за тези неща! newsm78 Embarassed
Шарлот, писах ти на лични, но ти е препълнена кутията и не можах нищо да ти пратя!Ще пробвам пак по-късно!
Darryling, извинявай за въпроса, но сигурна ли си че имаш лош резултат от БХС, една моя приятелка се беше изплашила ненужно, защото не беше разгадала правилно резултата, то не е много ясно какво пише пък и на мен специално никой нищо не ми каза за тези цифри, може излишно да се тревожиш, само ако вероятността е под 1:250 е неприятен резултат, т.е. примерно 1:100, но пак изобщо не е задължително че резултата е коректен, а пък дори  и  да е верен, това изобщо не означава, че има нещо на бебчето ти!
Наистина, както са те посъветвали другите мами, е добре да идеш на ФМ преди да предприемеш нещо!Марков е много добър избор, знам от Богословова, че е един от най-добрите, така че няма страшно, всичко ще е ок!!! Hug Hug Hug
Спокоен и усмихнат ден на всички!!!  bouquet

# 33
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
princessa raia , моят лекар ми предписа капки Глог, мента и валериан. Каза, че не вредят на бебетата и мога спокойно да си ги пия като се чувствам напрегната.

Nadeto_K, подобен модел количка имат Неонато, в магазин Малечко ги предлагат. Моя приятелка имаше такава, не беше скъпа, а остана много доволна - само количката в летния й вариант с пълно легнало, без зимен кош. Май и на Чико съм виждала подобна, при това в комбинация със столче за кола, бяха на добра цена. Ще потърся ей сега...
Ето Чикото: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6056
В сайта на Малечко обаче не намирам модела на Неонато, за който говорех, да не би да не го предлагат вече...

Дидка, и моето коремче е с подобни габарити - нали все пак сме с по два бебока.  Blush

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 12:43 от Жабче

# 34
  • Мнения: 0
princessa raia, благодаря за подкрепата. Аз силно вярвам, че тези лоши прогнози на риска ще си останат на белия лист, но при резултат 1:149 не мога да не направя нищо по въпроса Simple Smile Обещавам да се похваля с хубави новини, дори и да се стигне до амнио...   bouquet

# 35
  • Мнения: 54
Привет, момичета.......
the_empress  твоята история с колата направо ме съсипа - как е възможно, всъщност възможно е явно, но е отвратително, съчувствам ти, само гледай да не се притесниш прекалено, не че е маловажно, но е по-важно ти и бебо да сте добре....
Darryling стискам палци всичко да е наред при теб след ФМ, имам позната, която имаше недобри изследвания от БХС, но в крайна сметка се оказа, че роди съвсем нормално бебенце...дано и при теб да се получи така, все пак доколкото разбрах БХС е статистическо изследване за вероятност от риск, т.е. може да не е нищо страшно, ти все пак се консултирай с повече лекари ... и чакаме добри новини... Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5
Хоп и аз в новата темичка която отново е страхотна благодаря ви момичета Hug Hug  bouquet  bouquet

отивам да разгледам снимчиците при мен нищо ново за сега ,бебка си ритка и това е

Лек ден на всички и без болежки

# 37
  • Мнения: 14
Nadeto_K, подобен модел количка имат Неонато, в магазин Малечко ги предлагат. Моя приятелка имаше такава, не беше скъпа, а остана много доволна - само количката в летния й вариант с пълно легнало, без зимен кош. Май и на Чико съм виждала подобна, при това в комбинация със столче за кола, бяха на добра цена. Ще потърся ей сега...
Ето Чикото: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6056
В сайта на Малечко обаче не намирам модела на Неонато, за който говорех, да не би да не го предлагат вече...

Жабче благодаря ти много, а също и на всички, които дадоха мнение, и аз се поразрових и имаше много мнения, че се чупели. Тази която ми предлагаш е много хубава, трябва да я прокарам пред милото  Laughing
Чико Пуки наистина изглежда много добре на живо и е много лекичка, Цецо много я хареса, но щом има такива отзиви...
Darryling надявам се всичко да е наред с бебчето ти и да не се стига до амниоцентеза Praynig Hug

# 38
  • Мнения: 4 362
Здравейте мили дами:-) Hug
Искам да приветствам всички и най-вече бургаските мами Wink Качих снимките и може да ги дърпате вече. Grinning Много се радвам,че се срещнхме и си изкарахме супер.Неусетих как минаха 3 часа...скоро пак,нали Wink Heart Eyes

ЕЕее,ама как трябва пак  Heart Eyes
Сега в четвъртък и аз ще правя изследвания пак,кръв урина,захар и т.нт


Nadeto_k,аз съм резервирана относно чиполино,същатат количка я има на Кангаро,по добре на нея фирма  Grinning Ето я http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4150


....ааа Бургаски мами,много сте сладки всички Simple Smile ...а Дея без да се обиждаш ама си по-красива от аватара....в момента си сияеща направо нищо,че се оплакваш от килограмите,отива ти Simple Smile

  bouquet Какво пиеш?  Mr. Green Благодаря ти искрено за комплиментите  Hug Ами на аватара съм с черна коса,а сега съм с кестенява,мисля да я из светля по нататък още,май ми отива  Crazy

the_empress,съжалявам и аз се вбесявам от такива из цепки.
Аз снощи гледах изказването на Депутата срещу майката и честно казано,ако на мен ми се случеше,сигурно нямаше спокойно да реагирам.Аз определено няма да гласувам вече!Те се подиграват с нас и с децата ни!!!

Благодаря ви момичета  Hug

# 39
  • Мнения: 7 124
Сега се сетих какво щях да пиша.  Embarassed
Дея, от известно време хвърлям възхитено око на новия ти подпис. Heart Eyes Страшни манекенски заложби притежава Дея-Мария!

Изгледах предаването на запис - поревах си и това няма нищо общо с хормоните ми. Темата е много болезнена и човешка.  Sad


# 40
  • Мнения: 494
Здравейте момичета!

Разгледах снимките,ми много сте хубави и усмихнати  bouquetМного съжалявам,че не мога да присъствам на срещите,но току виж вие сте ми дошли на гости Hug

Вчера бяхме на фетална.Резултатите са ми много добри,желязото вече е в норма,шийкатата ми е повече от 5 см,плацентата се е вдигнала,качила съм 4,5 кг (мерено с ботушите Whistling),като да не повярваш. Бебокът също се показа в отлична светлина,чешеше се с юмручетата по ушите и само ни се дупеше. Всичко си има,само май пишка си няма Mr. Green Та така момичета,нашият мъж,май е мадама. "Специалистът" в 13 седмица беше супер убеден,че е мъж,нали дори ми беше очертал атрибута,а сега мойта е почти убедена,че е мацка. Сега наистина не само разбрах,а и почувствах,какво е,като казват,че няма значение,какъв е полът. Пак страшно се зарадвахме и веднага почнах да си представям,какво е да имаш една малка сладка бърборана,която ще вади душата на тати с памук,която ще обличам с роклички,ще и връзвам панделки,ще играем с кукли,ще готвим заедно и т.н.



Но сега сме пак на старта,пак не знаем,какво е,а искаме да знаем (добре,че не се бях втурнала да пазарувам ooooh!) Сега ще изчакаме резултата от феталната в Бг .дотогава не ми сменяйте щъркела,че да не си играете само!

# 41
  • Мнения: 541
здравейте!както винаги много хубава тема  bouquet
ние днес сме пак на преглед с надежди този лекар да ми води жк.
лек ден на всички

# 42
  • Мнения: 336
 Привет и от мен!
   Много хубави снимки , страхотно изглеждате!
   На мен пък ми се случи нещо доста .....странно.Поръчвам аз за подарък, овлажнител за въздух за сестра ми от един бг. онлайн детски магазин.Реших там да пробвам, въпреки, че миналата година по същото време пак поръчах  от там бебешки дрешки за племенника, но не ми изпратиха нищо.Той се роди преждевременно, имахме много проблеми докато се стабилизира и не ми се занимаваше с тях да разбера какво стана с поръчката.
   Както и да е .......пристига овлажнителя, посягам да плащам и момчето от куриерската служба ми казва друга цена от заявената,  отворихме пакета , а те милите ми пратили и заявените дрешки от миналата година за племенника ShockedОт суеверие не ги върнах, ама доста странно беше!
    Мара кажи последно каква количка избра от Германско, че ми се иска някакво по - компетентно мнение , а не да ми сервират нещо януари дето няма да ми хареса?
   Аничка, кой лекар си избра последно?

# 43
  • Мнения: 343
здравейте!както винаги много хубава тема  bouquet
ние днес сме пак на преглед с надежди този лекар да ми води жк.
лек ден на всички

Хайде и да пишеш след прегледа, и дали си доволна все пак. Wink

Kambichka много странно преживяване.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 079
Деичка, благодаря за прекрасната празнична тема! Heart Eyes Няма да е зле обаче, да се разписваш по - често, като така и така си правиш труда да пускаш такива хубави теми... Flutter

very nice, Ч.Р.Д.!!! Съжалявам, че е със закъснение, но събота и неделя не ми се поглежда комп, след почти 10 часов работен ден...
Желая ти всичко най - най, здрави и умни принцеси, с които много да се гордеете, ти и любимият ти мъж!  bouquet

Аз се позагубих, тъй като в неделя срещу понеделник изкарах нещо като вирус, през нощта едва не умрях от киселени, спах седнала  Crazy, а вчера даже и повръщах на 2 пъти...
Обяснявах си го, че е в резултат от лакомията ми напоследък, нарастваща в геометрична прогресия с месеците Embarassed, но май си е точно еднодневен вирус, защото доста колеги са минали под ножа в последните дни. Пазете се много!

В събота водихме баткото на негов банкет  Mr. Green - форумска сбирка на неговите наборчета - МАЙ 2006, много се забавлява, а и аз много добре си изкарах с любими съфорумки.
Но явно повечето контакти си казват думата...
Около мен няма иначе нищо свежо, все така си работя, пия си магнезия, бебка ме подритва и пр. Blush Коремът ме постягва само при пътуване, затова се радвам, че отказах фирмения купон и го замених с детски такъв. Mr. Green

С количката съм на стартова позиция, видях "любимия" Конкорд наживо, е по - неизмислено нещо не вярвах, че може да съществува... В най-  легналото си положение бебето е като в дупка, с вдигнати нагоре крачета. Shocked Кошът е безумно тесен, а количката е много тромава.
Май ще си остана първоначално с ТСМ-ската от Вели. Вярно, че е танк, но при предстоящото ни местене в къща това няма да ме притеснява, а и е несравнимо удобна и стабилна за новородено... Пък после, ще му мисля за някаква по - лека.

Желая ви лек ден и много усмивки! Hug

Общи условия

Активация на акаунт