Щъркелите за АПРИЛките прииждат, на родилите мами всички други завиждат

  • 17 631
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
  bouquet   Честити бебчовци на РУРУ и ИМАМАМА!!!!  bouquet
...Да са послушни и добри дечица!!!

Енигма -Честна буболинска!! Wink  Peace

# 31
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Честито на Руру и Имамама! Да са ви живи и здрави рожбите.

# 32
  • Мнения: 94
Честито на РУРУ и ИМАМАМА!Нека дребосъците ви носят само радост и гордост! newsm51
 newsm44 Хей,Жабче и Жабчета,добре сте си дошли у дома! newsm44 Надявам се колкото се може по-бързо да се възстановиш.
И момичета без лоши мисли и тъжно настроение NaughtyТочно сега на финала,когато на вън е пролет и всичко ръзцъфтява!!!!!!!!!!Стегнете се  smile3521.

# 33
  • Мнения: 343
ЧЕСТИТИ СЪКРОВИЩА НА PYPY И ИМАМАМА. ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ПОСЛУШНИ И ДА ХАПВАТ ДОБРЕ.



Добре дошла на Жабче. Чакаме снимчици.  bouquet

# 34
  • Мнения: 7 126
Браво на русенската банда! Много съвестни са.   bouquet
Деси, честита да ви е Анелия!
Стели, и вашият малчо Стефан да е добре дошъл!
На мама Пипи, татко щъркелче  Wink и каката - поздрави за вашето малчуганче Ясен!
Имамама, много радости да си имате с вашето Гришенце!


Жабче, най-после у дома! Много да слушате тези добри дечица с бойно име разбойнички!  Hug
Кати,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за твоето малко голямо момиче!  Heart Eyes
Дени,  Hug. Малко да те разведря се пробвах. Знам, че ти е тежичко, но когато решат да излизат дребосъците сами ще решат. А ние после ще ви завиждаме благородно, че си гледате едни едри бебчета.   bouquet

# 35
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Здравейте мили обебени и чакащи майчета!  Grinning Аз още принадлежа към втория отбор. Който ме види казва, че корема ми е още много високо и скоро няма да родя. От вчера насам ми се навири кръвното до 150/100 и се изумихме всички дружно в къщи. В резултат увеличихме допегита на 3 Х 1 и сега си наблюдавам кръвното-засега е 130/90 и се надявам да не се качва повече, че ме чака принудителна хоспитализация по спешност  Sad На консултация съм на 14.04 и тогава ще ми издават направлението за хоспитализация и ще ме гледат за разкритие. Багажа ми е вече готов, очаквам включване от дребосъка.  Heart Eyes
От вчера си имам скрин и вече започваме разстановката.
На днешните майчета-честити рожби!!!   bouquet

# 36
  • Мнения: 182
Честито момченце Григори на Имамама!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, пиша набързо, защото съм  Crazy
Честито на всички вече маминки  Hug Hug Hug Hug Hug
Има да ви четаааааа   bouquet
Ние сме добре, ще разказвам подробности като се осъзная малко  Laughing Дано и нещата около педиатърката (която още не е дошла  Rolling Eyes ) и здравето ми скоро се оправят, защото имаме проблем.. аз де...
Стискам палци на бъдещите маминки и... да ви кажа, липсвахте ми още като ме приемаха в болницата, много си мислех за вас и съм сигурна, че Вашите положителни мисли ни помогнаха да преживеем всичко това с малката Лина.
Слагам снимчица тук и ви моля да ни качите на 1вата страничка Simple Smile
Ако може и поправете данните, явно не съм била съвсем в час след упойката. Родихме се 3270г и 50 см...
Правихме си и компания с vivita1  Hug
Гушки на всички  Hug и  Praynig
 
Дали се получи... май не  Confused
http://img19.imageshack.us/img19/6084/spa1458.jpg

# 38
  • Мнения: 568
Честито на pypy и Имамама!Живи ,здрави и щастливи!
Добре дошли на всички завърнали се мами.
рони знам каква ти е целта,но да си призная ми е трудно да намирам хумора вече в ситуацията,а знам,че след години има да разказвам с усмивка........
А да и нали се сещаш ,как излизат тези отгледани бебета Hug
Късмет момичета!

Готово Бен,малката ти принцеса е на първа страничка!Голяма сладурана е Hug

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 19:34 от dena_klv

# 39
  • Мнения: 52
Деси, честита да ви е Анелия!
Стели, и вашият малчо Стефан да е добре дошъл!
На мама Пипи, татко щъркелче   и каката - поздрави за вашето малчуганче Ясен!
Имамама, много радости да си имате с вашето слънчице!
Дано не съм пропуснала някой, ако е така, моля да бъда извинена.
Аз днес отново имах разговор с моя док и искам да ви попитам, тези мами, които ще са секцио, какви обезболяващи ще ви поставят след операцията???А и какви ще ползвате след това?
Жабче добре дошла!!! Дано да те слушкат малките сладурани и бързо възстановяване на режима вкъщи!!!

# 40
  • Мнения: 118
Здравейте мили мамчета! Честитя на всички сдобили се с рожби мамита да са им живи и здрави и много късмет в живота,и да се похваля че и аз станах мама на Александър на 3 април.Роди се 3140 и е дълъг 51 сантиметра.МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА !Пожелавам на всички останали леко раждане!И аз слагам снимка не съм сигурна дали така става но ще пробвам!                                   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=319967&pid=11492066


Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 20:55 от TANITAFRESH

# 41
  • Мнения: 52
Честито Танита!!!Да ти е жив и здрав малкия-голям мъж и да ти е голяма гордост в бъдеще!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 243
ТАНИТА ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!
the empress аз бях с епидурална упойка и после стоя абоката в гърба ми до 3-ия ден така че не се наложи да ме бодат на друго място,а ме обезболяваха от него Wink
ksd-g   Hug виждам че четеш

# 43
  • Мнения: 160
ksd-g   Hug виждам че четеш
Благодаря ти,мила!Зарадва ме като се сети за мен Hug Hug HugМного мило ми стана!!!
Да,чета ви,и то доста често.Чета ви и се радвам на щастието ви  love001
Вълнувам се заедно с вас,но умишлено не ви пиша,защото не искам да ви натъжавам/поне тези от вас които ме помнят/.
Искам да честитя на всички обебели се мами и да им пожелая щастието,което изпитват сега да ги съпътства през целият им живот!!!А на малките съкровища желая да растат здрави,щастливи и много красиви!!!
На мамите,които са още в очакване-кураж,милички!Не бъдете нетърпеливи,по-добре е да се не бързат бебчетата ви,нека си растат във вас,ще дойде и вашето време,ще може да си ги гушкате цял живот след това!Стискам ви палци всичко да мине леко и да се радвате на големи и здрави бебета!!!

Рони,скъпа,с огромно нетърпение следя и теб,много те обичам Hug

# 44
  • Мнения: 137
Честити бебчовци на Танита и Имамама да са ви живи и здрави и много да ви радват   Hug

Аз да ви кажа днес какво стана : отивам до този магазин за колички да видя харесания от мен модел и му викам на продавача имате ли го и той ми вика да ама е в кашон и аз му отговарям ми може ли да я извадите да я видя а той ми отговаря ми немога щото после няма как да я прибера обратно Thinking викам си аз на акъла ми тои като не я изкараш да я видя как искаш да я купя  Crossing ArmsКакто и да е утре на други обиколки ще ходим с една мама и нейното бебче  Hug Иначе да ви кажа че последствия от моето среднощно падане няма за което много се радвам  Flutter бебка си рита и това е  Heart Eyes

ben78 добре дошла дано скоро да се оправиш и проблемите и болежките бързо да изчезнат  Hug

Общи условия

Активация на акаунт