Щъркелите за АПРИЛките прииждат, на родилите мами всички други завиждат

  • 17 629
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 079
Честити мъжки рожби на pypy, Имамама и Танита! Силни и смели да растат малките юначета!


... не знам за Русенки ама сега ще видите отбора на Шейново по синхронно плуване Laughing  май с Рони,Енигма и Олчето ще си ходим на гости по стаите...  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy
На това как съм се смяла...  Hug
Енигма, нямам нищо против твоята "покана", ехх да можеше наистина да се засечем ( поне за морална подкрепа) в тези дни... Praynig
С тебе се познаваме, ама с останалите... Ще пусна тия дни една снимка, ако има други от отбора по синхронно Laughing да свирка.

ksd_q -  Hug Heart Eyes Hug

# 46
  • Мнения: 10
Честито на мамчетата ПИПИ, ИМАМАМА и ТАНИТА! Да са живи и здрави малките съкровища!
Като гледам какъв отбор се заформя за Шейново  Wink. Ние утр пак ще ходим на док да разберем има ли увеличение на разкритието. Днес имах няколко контракции, но само една беше болезнена.Иначе днес приключих с  1ironing и съм готова с бебешките дрешки.
Родилите мами да се включат с  истории за събитието и първите грижи за бебите. Ама ми се ще да пропуснат стряскащите моменти Whistling.

# 47
  • Мнения: 58
Честито на мамите Деси, Пипи,Имамама и Танита! Много, много щастие на вас и вашите слънца!
 Жабче Hug Честито прибиране вкъщи. Много липсваше във форума. Да са ти много здравички, послушнички и щастливи малките жабченца.

 Имам въпрос към вече родилите майчета. Бяхте ли избрали предварително педиатър за бебето и посети ли ви той първия ден след изписването? Незнам изобщо как се прави  newsm78   Благодаря ви предварително.

ksd_g Hug

# 48
  • Мнения: 309
Здравейте, мили мами!Ах, колко много бебешки новини днес! Heart Eyes
 
   bouquet  bouquet  bouquetЧестито бебче Ивайло на Gab4o, Стефан на Stela Vi и Анелия на *dessi*, честит син Ясен на pypy, Григори на Имамама, и  Александър на TANITAFRESH!!!
Да са ви живи и здрави прекрасните рожби и само радост да носят в сърцата ви!!!
[/color]   bouquet  bouquet  bouquet
дано не съм пропуснала някого!
Добре дошли на всички завърнали се мами!!! Hug Hug Hug
Жабче, Ренка, Бен,   bouquet Hug
Абрикотин, благодаря че си се сетила за мен, но уви не съм родила все още! Laughing
Днес бях на преглед и после цял ден бях на гости у мама и затова не съм писала, там няма нет!При нас всичко е наред!Вече си имам доста явни контракции!Бях на запис днес - тоновете са екстра!Имам не много силни, но регулярни контракции!И да ви кажа вече сериозно си се ослушвам да не би да почвам да раждам!Останах с впечатлението, че лекарката ми и акушерките ме гласят по- рано да почвам да раждам?! newsm78Момичета, вие мислите ли, че с тези болежки и контракции и смъкнат корем вече от 20-на дни е вероятно да почна да раждам по- рано от термин/на 20-ти ми е термина по тукашния калкулатор, 21-ви по формула на ЖК/Как мислите?
Иначе и моят мъж нещо хич не се е разбързал с подреждане и чистене!Хич не ми ясно как ще се оправи като настъпи момента, като имате предвид, че и решихме нищо предварително да не купуваме, направо не го виждам, ама да прави каквото ще пък! Crossing Arms
Чоколина, дано скоро отшумят тия кожни проблеми!Специално за стриите много ти съчувствам, че и аз съм на същия хал!А съчетано пък и с другите неща, направо...много  Hug
Олче, много си тъжна нещо, недей така моля те! HugДея, и ти също! HugТо не че аз съм за пример де! Tired
Дена, мила, дано е скоро деня, леле аз едва издържам и само се ослушвам, ти си герой направо!!! Hug
Аз днес хубаво спах и през нощта и следобяд у мама! Laughing
Само дето в 4 без 10 ме събудиха по тел - пак проверка! #Cussing out #2gunfire
ksd_g, миличка никой не те е забравил, разбира се, че всички те помним, ти винаги ще си си част от нашата априлска дружинка! Hug Hug Hug
Хайде стига засега от мен, че много ви досадих, утре пак! Wink
 Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1
Честито на всички нови мами!!! Пожелавам им бързо възстановяване и много  Hug на бебоците им!!!
Жабче, Бен78, Ренка79 добре сте се завърнали у дома!!! После ще разказвате... Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 12 270
  Ха нова темичка, аз съм я изпуснала  Simple Smile
  Честито на всички нови мами, ще се опитам да наваксам и да прочета изпуснатото  Simple Smile
  chockolina за обрива мисля, че веднъж вече писах и аз имах подобно нещо точно един, два дни преди да родя. При мен се водеше, че е варианта пуп от двуплодната бременност. Поне още две, три мами в близнашкия се оплакваха от същото, досега в отчетните не бях попадала на друг подобен случай, но ако детенцето е по-голямо пише, че също е възможно. Искам да те успокоя, че седмица след раждането отшумява само, въпреки че с кошмар си припомням това време, признавам си че обрива в най-големите жеги август месец, ме тормозеше повече, отколкото операцията от секциото. Отгоре на всичко ги бях помолила да ми предпишат нещо и наблегнах да е съвместимо с кърменето и чак след като го купих прочетох че не става, така че май с нищо не се мазах почти и стисках зъби да премине. При мен беше по корема и повече по бедрата и мисля че с чесане го разнесох, не съм сигурна, но ти пропоръчвам да не го правиш за всеки случай  Simple Smile Дано скоро и при теб отшумят нещата  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 494
Добре дошли на Ивайло на Габчо, на Анелия на Деси,на Стефан на Стела, на Ясен на Пипи, на Григори на Имамама,на Александър на Танитафреш Hug  bouquet
На всички мамчета бързо възстановяване  bouquet


Кате,много ти е сладка щерката Hug
Чоки,много неприятна история,дано се оправиш бързичко  bouquet
Принцеске,ми може и по рано,може на термин,може и да прносиш,нищо не се знае мила Peace
Дея,Олче,верно звучите някакси тъжно,я чакайте да ви разсмея: на последния преглед,докторицата като ни каза,че малката вече 3300,с предпоставка да расте още,моят човек доста се шашна и я пита,дали ще имам проблеми да си родя нормално. При което жената почна да му обяснява,че тазът ми  е съвсем нормален,т.е. не е малък. След което излизаме от кабинета и той с много равен,дълбок и драматичен глас ми вика "Ти разбра ли,какво ти каза докторицата сега?" Аз абсолютно недоумяващо,му викам,"Не,какво?!!!  "Ами каза,че имаш голям гъз "hahaha
Ми джентълмен си е,да не почнете да завиждате сега  bowuuMr. Green

Двамата отдавна не се бяхме  смели така Joy

Днес си направих пролетното почистване.То не бяха прозорци,пердета,килими,подове,прах,гладене, ей скъсах си големия гъз от бачкане Joy

Добре дошли на завърналите се мами,наистина ви завиждам Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Aila|, да, беше писала за това -  не можа да се сетиш как се казва... само че аз тогава имах само сърбежи и попаднах на някакво доста сериозно състояние,  слава Богу, с помощта на едно кремче, което си поръчах от Англия, сърбежите ми минаха. Сега пък се появи това чудо и явно е същото, с което и ти си се сблъскала... ужасно е. Едва се сдържам да не се разчеша, а започна ли веднъж, мога да го правя до кръв... И нищо не помага - от изчетеното разбрах, че предписват стероидни кремчета, аз такива неща не искам да ползвам... Ще отшуми, ама дотогава (до термин имам повече от 20 дни) ще се побъркам...
princessa raia, поне не сме сами в мъката си по красивите коремчета. Hug Ще видим с какво ще ги морим гадните стрии след раждането... Аз се надявам да избледнеят, че сега са червени и са още по-отвратителни. Sick
За раждането - съвсем спокойно може и да раждаш вече. Предния път родих 12 дни преди термина, без да имам болежки или контракции преди това. Peace

ksd_g
, Heart Eyes

И, не на последно място, да са живи и здрави Ясен на pypy, Григори на Имамама, и  Александър на TANITAFRESH!!! Нека късметът винаги бъде с тях!!!



Mара Подробната
Hug много ме кефите и двете със сестричката ти - страхотно положителни хора сте, винаги ми е приятно да чета постовете ви!

# 53
  • Мнения: 14
Ееееййй,колко мн бебчета и днес има Party

Да са живи и здрави и да растат послушни всички мъничета да радват мама и тати и скоро да са у дома!

Вери Найс теб ли видях днес при Скочев newsm78ако не извинявай може да съм се припознала,но понеже и аз бях питам
Гледа бабка всичко е наред води,плацента изследванията.Каза ако до 15 не е тръгнала на 15 в 8.10 сутринта да отида в Окръжна да ме прегледа и види за разкритие ако прецени ще предизвика раждане ако не ще чакаме термина 17.04.Малко се позачудих защо пък евентуално ще се предизвиква newsm78,ама на, не питах.Просто се опулих защото сякаш се събудих и си викам еййй момиче наближава и взе да ме хваща шубето Shockedмн ми се иска бебка сама да си тръгне както си го представям да си взема багжчето и да си отида с контракций.Ама Божа работа,само да сме здрави PraynigПосле си викам да не би док да иска да се зстрахова че ще раждам при него заради парички ама каквото стане това е.Важното е да мине всичко добре.Сега ще чакаме и се молим Praynig
Иначе аз се чувствам добре ниииикакви признаци нито тапи нито мапи имам си от време на врема безболезнени контракций и това е.
ksd_g,мила винаги ще си с нас както Кенга и толинка Heart EyesИ ще чакаме новини Hug

Оставям ви че става късно и едвам гледам Tiredхубава вечер и мн успех на мамите тръгнали към родилното тази нощ или сутрин Praynig Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
ssillvvi , Скочев ще прави ремонт и се изнася на вилата си след 15-ти (ако не ти е казал), затова на мен ми каза, че, ако тръгна да раждам през нощта след 15-ти, не може да поеме ангажимент. За през деня - няма проблеми. Но и на мен ми каза, ако не съм родила до Великден, да му се обадя и да види дали ще предизвиква раждане. Аз пък не искам предизвикване, освен ако не тръгна да пренасям... Вече за 4-5 момичета, на които е предложил предизвикване, чувам... И сега се чудя, като ми излязат резултатите от изследванията и отида да се консултирам с него, да не ми каже, че е по-добре секцио заради неговото удобство да го насрочи в ден, в който ще е в болницата... Rolling Eyes Направо ще се побъркам вече - толкова проблеми се събраха накуп, а и нямам доктор, на който да разчитам на 100 %... Ще видя утре на ЖК по ЗК какво ще каже докторката...

# 55
  • Мнения: 8
Здравейте, мили момичета!
Толкова много ми липсвате ,ама нямам ПС тези дни и много ми е мъчно ,че изпускам бебевалежа.

ЧЕСТИТИ РОЖБИЧКИ НА Law,qnika,Gaia,ани4ка,Мамочка,galia1231977,Eli-G,Gab4o,*dessi*,pypy,Имамама.
ДА СА ВИ ЗДРАВИЧКИ,УСМИХАТИ,УМНИ,ЛЮБОЗНАТЕЛНИ И ЩАСТЛИВИ.НЕКА НЕ ПРЕСТАВАТ ДА РАДВАТ ВАС И ТАТКОВЦИТЕ!
ПОЖЕЛАВАМ ВИ БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ ,МАЙЧЕТА!!


Жабче,страхотни новини!Успех на теб и на малките девойки!
ksd_g,Кенга,толника Hug Hug Hug,мился,че никоя от нас не ви е забравила и не е престанала да се моли за вашите Ангелчета/Убедена съм ,че двойно повече се молят всички ,да чуем бебешки новини от вас.

Олче ,   Hug Hug Hug късмет,мила!

ЦЕКЛУВКИ НА ВСИЧКИ И МНОГО КЪСМЕТ НА МАМИТЕ В ОЧАКВАНЕ.

# 56
  • Мнения: 10
Май аз съм най-ранобудната Shocked Laughing
През нощта се събудих от контракция и болка и като се защурах да си търся телефона за да засичам с него кога ще е следващата...Е, следваща не дочаках- заспала съм hahaha.Днес ще ходим при доктора да разберем има ли увеличение на разкритието. Във вторник бях с 4 см, според вас ако нямам увеличение мога ли и да дочакам термина newsm78? Доколкото знам епидур.упойка се поставя при 5 см.....Имам доста контракции, но безболезнени и нерегулярни. само се чудя и си разсъждавам, явно бебка си знае сама кога ще излиза Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 5
добро утро!

ЧЕСТИТА РАДОСТ НА НОВИТЕ МАМИ ПИПИ, СТЕЛА, ИМАМАМА, ТАНИТА И ТЕХНИТЕ ПОЛОВИНКИ! family  ura

БЕБОВЦИТЕ ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ, УМНИ И ПОСЛУШНИ newsm30 newsm32 smile3541

ДОБРЕ ДОШЛИ У ДОМА НА ОБЕБИЛИТЕ СЕ Hug  bouquet

СЪНИ, и аз съм от ранобудните. И аз нощес имах болки ниско долу в яйчниците, но сега отивам при Док и ще видим - с това моето кръвно............. Щом и ти ще ходиш при доктора, няма страшно, би трябвало той да прецени най-добре, но според мен можеш да си дочакаш термина с това разкритие.

# 58
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИТА!!!МНОГО ДА СТЕ ГОРДИ С ВАШИТЕ СЪКРОВИЩА!!! newsm32 newsm32 newsm32 1crib 1crib 1crib

Добро утро и от мен.Аз напоследък спя като пън.Немога да се събудя сутрин пък за през нощта какво да говорим.Започнах и аз да хващам контракцийките,но те са слабички и кратички.Вчера бяха 2 или 3 за целия ден,но и корема на моменти се схващаше добре.Но иначе през нощта няма болки.Аз утре съм на преглед за тоновете на бебка и да видим колко ми е станало разкритието.Че то преди седмица и половина беше някакво минимално.Мойта свекарва понеже се изявява за доста компетента ми твърди,че като има разкритие трябва да раждам,но не нормалното 10 см.,а като съм имала 4см. Joy Joy Joy .Вчера ми вдигна нервите,че защо аз ще ползвам микровълновата за стерелизация и защо ще си правя чай там.Оплаква се на мъжа ми.Колко много ток сме ще ли да платим.В нашто семейство се говори само за пари-От нейна страна де.Направо ще се Banghead А пък нея ми иде да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

Стига съм ви занимавала с мойте къщни проблеми.Мъчно ми е само,че родителите ми не са живи.Надявам се ,че отгоре ме гледат и пазят.АЙде днес да е ден за нови бебешори!!!

# 59
  • Мнения: 444
Mамитаааа, нещо съм се ошашкала много яко. Снощи преди да си легна забелязах някакво съвсем малко кафеникаво зацапване, но тази сутрин беше повече. Болки нямам, не е слузесто, та се чудя какво е... newsm78 Вчера бях на консултация, чуха му тоновете на бебо, 137 бяха, сега ме ритка...пак ли да ходя или да чакам. newsm78 Ако отида и ме прегледат за разкритие, може и да почна да раждам...или пък води да ми изтекат. Thinking

Да са ни живи и здрави новите бебоци! Много да слушкат и да радват мама и тате!

Общи условия

Активация на акаунт