АПРИЛки 2010 се срещат вече за първи път с малкото човече-3

  • 13 856
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
здравейте, казвам се Мариана и живеем в София, в кв. Сточна гара, на 28 години съм, вчера след обяд си направих тест и видях двете чертички и тичам тук да споделя с вас, още не е сигуно - т.е. не е потвърдено от доктор, но следващата седмица ще го посетя - сега по календара терминът ми излиза да е на 16 април, това ми е втора бременност

желая на всички безпроблемни месеци и щастливи моменти накрая

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте! Надявам се да се присъединя към вас! Казвам се Дени и съм от Перник. Това ще ми е втора бременност, вече имам една прекрасна дъщеря на почти 10 години. На 11. август си направих тест втората линийка беше много по наситена от контролната. На другият ден отидох при гинеколог, там докторката установи бременност, но за да чуе сърчицето било още рано, така че на лекар съм чак на 27 август. И направо незнам какво да правя, дори не мога още да се зарадвам както трябва, дори мъжът ми реши, че явно не го искам това бебе, а аз толкова много го искам, как да му обясня че ме е страх да не се окаже фалшива тревога.

# 47
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета!
Приемате ли още една бъдеща мама в отбора?
Казвам се Анелия на 28 години съм от Плевен. Това е втората ми бременност и очаквания термин е 19 април  Grinning
Желая на всички лека бременност и се радвам, че ви има!

Последна редакция: сб, 22 авг 2009, 11:34 от неличка

# 48
  • Мнения: 2 401
Леле, колко нови бъдещи априлски мами! Добре дошли и успех на всички! Hug

# 49
  • Мнения: 6 079
здравейте всички Hug
и аз ще кажа вероятен термин но другия петък живот и здраве след среща с доки.

# 50
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, Stop
добре дошли в клуба Априлско бебче  Hug

# 51
  • Мнения: 339
Здравейте и от мен Simple Smile
Леко бременеене на всички!
Очакваме все още разказ за снощната среща Simple Smile Май е прерастнала в клубче и момичетата още отмарят Wink))

# 52
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Добре дошли на всички нови момичета  Hug

Вчера се събрахме общо 4 бъдещи априлки. Времето беше прекрасно и бяхме в градината на Дивака. Хапнахме почти едно и също  Laughing (Бременна му работа).
Запознахме се, побъбрихме. Премерихме кореми еднакво изпъкнали са  Peace.
Оказа се че някои имаме общи познати и сходни занимания.

Меган беше перфектна с организацията. Беше се сетила да вземе и фото така че ще има и снимки за разглеждане.

Margy за малко да не я позная - хич не е толкова дебела, както се описа. Тя като най-скоро ражла сподели много интересни и полезни неща.

Благодаря на milena_66 че промени плановете си за вечерта за да може да се видим.

Аз до сега не бях ходила на такива срещи и ми хареса много. По времето на първата ми бременност още не го е имало сайта и сега наваксвам.

# 53
  • Мнения: 2 494
Ехоооо, тук съм вече  Laughing
Срещата много ми хареса, естествено, не съм се съмнявала, че априлските мами ще сме супер  Mr. Green Sunglasses!!! Само дето бяхме много малко, но се надявам на следващата среща да сме повече  Hug
Аз преядох обаче с пържени картофи и последва първото ми повръщане  Sick и цяла вечер лежах от болки в корема ooooh!
така че вече много ще внимавам с яденето  Crazy
след малко ще направя едно едно албумче в снимка бг  Peace

Днес съм добре, Слава Богу  Praynig, с Йони направихме страхотна разходка и после 1 час си починах в парка, докато тя си игра на новите люлка, пързалка и катерушка  Hug



Добре дошли на новите априлки мамчета!!!! Ще станем страхотна дружина  preggo preggo  bigdance2
Вече чакам следващата среща cheers

Марини, мила, веднага го изтрих телефона, бях го дала заради срещата, все пак да се намерим Wink ама аз ги познах момичетата, влизат 2 мацки, ухилени до ушите и едната държи прозрачно пликче с неофолик  Mr. Green и си имат малки коремчета, викам си,а , това са моите дружки  Hug Hug После идва марги, вижам я аз и тя усмихната търси компанията, ааа викам ето още едно щастливо майче Hug

Това засега, че отиваме на гости  Hug

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте на всички мами!
Вчера имах леко кръвотечение и незнам задължително ли е да отида на лекар? Страх ме е да не стане някоя беля....

# 55
  • Мнения: 6 079
най - добре отиди  на лекар Praynigвсичко да е наред

# 56
  • последна надежда
  • Мнения: 243
DARK_ANGEL_1229  Прокървяването през първите месеци е често срещано. Отиди на лекар, а до тотогава не се натоварвай. Ако имаш възможност легни и се отдай на някоя хубава книга или филм.

# 57
  • Мнения: 59
Dark_Angel аз вече цяла седмица имам леко кървене, вчера бях на лекар каза да не се притеснявам, изписа ми Папаверин, някой друг пие ли го? Каза ми, че през цялата бременност ще трябва да го пия. Първата ми бременност беше без проблеми, тази май се очертава с проблеми, все ме боли нещо ,по цял ден ми е лошо, чувствам се ужасно понякога.
Хубав ден, момичета!

# 58
  • Мнения: 184
мами,болят ли ви гърдите и напрегнати ли са както в началото??моето напрежение и болки малко понамаляха и ми е много притеснено,и без това се водя рискова бременност!!!в четвъртък съм на преглед за сърдечна дейност ,но дотогава........сега съм в 8г.с.и 1 ден.освен това лепнах и някакъв вирус ли настинка ли, сега съм с гнойна ангина,а малкият е със скарлатина,какво ще става незная????????????.........

# 59
  • Мнения: 2 494
ASITA5, и мен по-малко ме болят гърдите, нормално е, моля се всичко да е наред с бебчо  Praynig Довери се на лекаря за лечение на този вирус, кофти, дано бързо отмине  Hug
За кървенето - първата бременност имах леко кървене в 8 г.с. беше през нощта и гинеколожката ми каза да отида в клиниката, където тя приема и ми биха Прегнил  Peace Praynig после 10 дни лежах и пиех Папаверин и Но шпа омколо месец  Simple Smile Слава Богу всичко се размина с това и уплахата и после изкарах сравнително лека и безпроблемна бременност  Hug Имайте вяра, надявам се висчко да е наред!!!!!!!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт