АПРИЛски мами се суетят – какви дрехи да облекат!!! - 7

  • 25 266
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 380
Emyly81 добре дошла.
www.noppies.com
www.9plus.eu
Maгазинът е на ул.Златовръх 4 това е маг.Елемаг на 2-рият етаж.

# 31
  • Мнения: 63
Абе момичета, като стана на въпрос - не ми се струва да съм се разхубавила... Да не кажа обратното - ама пусто, не искам тая дума дори да я изричам  Embarassed

Между другото се записах на ЖК в "I АГ Света София", при д-р Гергов. Но инак ще си ме наблюдава доктора при който си ходя от години.
Който се записва при тоз доктор или воъбще в този център в "Света София", да знаете че е голяма навалица. Кански нерви трябват за да влезеш вътре, а то е един кабинет с няколко доктора и сестри - лудница отвсякъде. Самите лекари се питат дали кушетката е свободна за да дойде ред на техния пациент. Две жени стоим настрани да ни попълнят картоните, а трета я преглеждат на видеозона, през корема. За другия преглед, трябваше после да изчакат...пълна лудница дет се вика. Може и да съм хванала някакъв пиков час, но не одобрих много прегледите да минават по такъв ред.

Това така ли е, наистина? Аз точно там смятах да се записвам на ЖК.... Айде сега пак търси друго място...

# 32
  • Мнения: 289
bibi Милото адашче и  проблеми с ушето.... Sad Бързичко да се оправя  Hug

Katy Charles наистина интересна комбинация.За мен са най-сладки бебетата с тъмна кожа.Дори като малка и като ученичка разправях на майка ми,че ще и родя негърче  Laughing И аз съм любопитна,живи и здрави после ще го гледаме на снимки  Hug

tini-mini и ти ли пострада мила.Надявам се всичко да е наред при теб и повече да нямаме инциденти тук.Аз вече си взех доживотна поука и се радвам,че не се случи нещо фатално.

Emyly81 добре дошла  Hug Аз преди години си купих един ленен гащеризон от малкия Цум на Пиротска(фирмата е Reni Fashion - българска).Имаше хубави неща на сносни цени,ама сега дали го има още не знам.  newsm78 Също така съм чувала и за ефтини дънки от обикновените пазари.Само трябва да се питат продавачите.На мен така ми доставиха един друг летен панталон предния път  Wink

 

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 15:54 от cveta80

# 33
  • Мнения: 19
Здравейте,
да се разпиша и аз,темичката е страхотна.
При мен нищо ново,за сега  си влизам в старите дрехи,не съм качила.
В София имате страхотни магазини за бременни,но във Варна се броят на пръсти и няма нищо интересно.
Май и аз ще заложа на клинчета и туники.
Все още не съм почнала да се мажа,като вляза в 4-ти месец  почвам веднага.
Предният път се мазах с Мама Донна на Чико и нямах стрий,сестра ми се маже с преварен зехтин и е доволна.
Другата седмица съм на лекар,нямам търпение.Ще ме регистрират и ще ми пускат изследвания.
Ще споделя как е минала срещата с бебо.
 Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 079
Здравейте,аз току що се завърнах от Сватба(бях кума) ,потанцувахме с мъжа и детето(малко попрекалих Embarassed,с танците дано не се отрази зле),гледам доста сте изписали за два дена,ами аз сега ще почивам,защото утре съм отново на работа.
А за погрозняване и разхубавяване аз предния път бях с перфектна кожа ,а сега съм с едни пъпки като пубер.

# 35
  • Мнения: 63
Между другото сега гледам, че в www.gap.com има до 40% отстъпка.

# 36
  • Мнения: 380
Здравейте и от мен в новата тема Simple Smile
Ели-Мели и Неличка, ще мине този период при дечицата. Моят ако знаете как ревеше... Той ходи на едно училище до обяд. Казвам училище,защото наистина прилича на такова. Не се хранят там, не спят. Учат неща до обяд, играят малко и идват родителите да ги взимат. Всяка сутрин го водех със свито сърце. Така се дереше, дърпаше се... Много ми беше кофти Cry. Според мен първата причина е,че бяхме много залепени с него, а втората е, че той говореше предимно български и явно това му е пречило да комуникира. Минаха две седмици и ела го виж сега. Бърза сутрин на вратата да ходи, събота и неделя говори как искал да ходи на училище и проговори английски за нула време. Така че, търпение му е майката, много говорене, колко е хубаво там, как ще си играе, ще има приятели и т.н. Успех ви пожелавам ! Hug

tini-mini,много неприятно това с осата.  Аз съм алергична към тези насекоми и като ме ухапе става страшно, подувам се жестоко. Можеш да се намажеш с някакви кремове, от рода на алергозан, фенистил. Питай доктора и той ще ти каже.

Katy Charles, детето ти ще е много красиво. Една моя приятелка е бяла, мъжът и е от Пуерто Рико, доста тъмен. Имат три момичета, които имат цвета на баща си, и нежните черти на майка си. Невероятни красавици са.

За погрозняването, миналия път бях красива, кожата ми беше много хубава, от косата не ми падна един косъм и родих момче. Този път кожата ми е по-гадна, косата ми пада... ще видим дали тези суеверия са верни. Надявам се да са  Mr. Green

Хубав ден от мен! Hug


# 37
  • Мнения: 44
Абе момичета, като стана на въпрос - не ми се струва да съм се разхубавила... Да не кажа обратното - ама пусто, не искам тая дума дори да я изричам  Embarassed

Между другото се записах на ЖК в "I АГ Света София", при д-р Гергов. Но инак ще си ме наблюдава доктора при който си ходя от години.
Който се записва при тоз доктор или воъбще в този център в "Света София", да знаете че е голяма навалица. Кански нерви трябват за да влезеш вътре, а то е един кабинет с няколко доктора и сестри - лудница отвсякъде. Самите лекари се питат дали кушетката е свободна за да дойде ред на техния пациент. Две жени стоим настрани да ни попълнят картоните, а трета я преглеждат на видеозона, през корема. За другия преглед, трябваше после да изчакат...пълна лудница дет се вика. Може и да съм хванала някакъв пиков час, но не одобрих много прегледите да минават по такъв ред.

Това така ли е, наистина? Аз точно там смятах да се записвам на ЖК.... Айде сега пак търси друго място...


Не знам дали е така по всяко време, но аз хванах някаква лудница. Докато чаках, едно от момичетата сподели, че като е идвала към 15 часа е било много по-спокойно. Явно сутрин наплива е повече. Не се отказвай. Отиди, виж, огледай се и тогава прецени.

# 38
  • Мнения: 38
Гледам ,никои не ми е отговорил на въпроса за урината и омега 3?но сигурно не знаете...
Да се надявам 4е ве4е ще съм се оправила   Praynig
А да ви питам-преди малко се опитах да вляза в албум4ето ,за да видя дали има нови сним4ици,но мога да видя само първите 6-7(до стрелки4ката за следваща страница)   newsm78
Някои знае ли защо така се полу4ава?аз много пъти съм ги разглеждала,а сега не става? 
За рахубавяването и...-на мен също едни пъпки ми излязоха...    Crazy  Ама каквото е такова   Hug

# 39
  • Мнения: 1 350
Записче и от мен,много сте изписали за един ден  Mr. Green
Браво ,много сте добри. Аз да се похваля ,че днес пак се храних уж нормално ,да видим... Rolling Eyes
Връщам се назад да прочета какви сте ги сътворили Hug

# 40
  • Мнения: 63
Искам да ви споделя, че утре в 8.30 съм на преглед. И защо ми е толкова важно - последния път, когато ходих беше на 02.09 - т.е. преди повече от 25 дена. Тогава се виждаше само точка. Утре сигурно ще чуя сърчице или ще видя нещо... Много се вълнувам и се моля всичко да е наред. Пък живот и здраве, после ще му мисля за ЖК-то...

# 41
  • Мнения: 3
Нека и аз се разпиша в новата темичка!
Много сте изписали бе мамчета!!!
При мен няма нищо ново.....освен леките боцкания и опъвания в областта на пъпа днес. Случвало ми се е и друг път но преди повече от месец. Та се чудех дали всичко е ок... Иначе се чувствам повече от добре. Има ли МАМИ с подобни оплаквания?
Е...надявам се утре да нямам болежки.

Поздрави и целувки от мен!!! newsm51

# 42
  • Мнения: 1 350
milli_vanilli ,стискам палци всичко да мине добре утре! Този път задължително ще видиш нещичко ,ще чуеш сърчице...толкова хубави емоции  EmbarassedНастрой се за за положителни неща ,всичко ще е наред !
vesi_mesi ,да ти кажа аз имах едни подобни боцкания преди около 2 седмици .Тогава не ми растеше корем,но от вчера започна  Laughing
J_M_M,радвам се ,че сте прекарали добре на сватбата и че си потанцувала добре   Flutter
п.п.Моля ако може паролата за албумчето ,че все забравям да го разгледам  Praynig

# 43
  • Мнения: 1 986
Emyly81, добре дошла при нас!  Hug Ако искаш да те включим в списъка ни, кажи нещо повече за теб и предстоящото събитие!
Добавих на първата страница няколко магазина, но сигурно съм пропуснала някой, така че, ако вие се сетите, кажете, за да го/ги добавя!
milli vanilli, стискам палци утре всичко да мине супер и да ни напишеш какво си чула/видяла! Peace
vesi_mesi, в предната тема някои мамчета бяха споменали, че имат подобни боцкания, но не помня кои - старост-нерадост! Wink
anni2002, правилно предполагаш, че не знам дали има връзка между резултатите от урината и Омега-3, но дано вече да нямаш проблеми! Аз успявам да разгледам снимките с коремчетата без проблем, но другия албум, не ми зарежда снимките отдолу, а мога само със стрелките да ги сменям. Може би проблема си е при мен! Confused
Katy Charles, вече нямам търпение да видим красивото бебенце, което ще ви се роди! Grinning
За промените във външния вид - предния път всички ми казваха, че съм хубава бременна и аз се чувствах така, само дето бях станала едричка за ръстта си и резултатът е младеж. Сега отново нямам (поне засега) промени по кожата на лицето или други по забележими, та се чудя дали няма да излезе прав лекарят и мъжете в семейството ми да вземат сериозен превес!

# 44
  • Мнения: 339
milli vanilli и аз стискам палци и утре да се похвалиш със тупкащо сърчице и ритащи крачета и  ръчички!
Ани2002, аз по време на предната бременност бях пила известно време витамини с някакъв био произход, не помня точно вече, и след това урината ми беше очевидно оцветена в ярко жълто. Направо се плашех:) Но мисля, че не даваше никакво отражение на резултатите, защото не съм пила лекарства, поне за това.

Общи условия

Активация на акаунт