Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 784
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 807
хаха брат ми като ученик, първото му пътуване със самолет от Москва до София, преди само с влак беше ходил. Та московската ни баба му приготвила багажите и му купила нов сак. Тогава нямаше още мобилни, че да звъни да пита. Та си чакал и той нашия докато не останали две чанти само.

# 2 191
  • Мнения: X
За втори път купувам самолетни билети като обърквам посоките. Т.е. на датата на която трябва да излетим от тук, аз купувам билети за връщане и обратно. За втори път, предният път беше преди по-малко от година. Не знам как го правя. Работя с документи, цифри и какви ли не данни и нищо не обърквам никога, но ето че пак направих това малоумие с билетите.

# 2 192
  • Мнения: 3 157
Check Please,преуморена си явно.Аз намправих подобна глупост с почивката и понеже работя по 10+часа,даже и не разбрах какво съм направила-прибирам се-къпя се-хапвам-заспивам.И една нощ в 4 сутринта скочих като полята с вряла вода-сетих се!Даже и я платихме тъпата почивка,а възможност за смяна на датите нямаше никаква EmbarassedСега уж си повтарям по-бавно,по-бавно,ама все тая и вечер съм като труп-до следващата глупост Rolling Eyes

# 2 193
  • Майничка
  • Мнения: 12 593
Да се изтипосам и аз с уврял от жегите мозък: халатът ми за баня отдавна беше за пенсиониране, обаче ха днес, ха утре... надхвърли пределната възраст с бая годинки. Тези дни останах сама вкъщи, та реших да шкартирам малко натурии, докато никой не е изревал. Естествено, "пенсионерът" е на първо място, даже не го нарязах на парцали, а направо потегли към кофата след сутрешния душ в 6ч., с идеята да се обзаведа с нов докъм 10,30-11ч., щом отвори близкият търговски център. Да, ама подкарах едно подреждане, едно пране... и чак към 20ч., когато вече стана крайно наложително да изпера и себе си, усетих гредата. Mr. Green

# 2 194
  • Мнения: 13 770
Ама защо муните се преместихте при муньовците Laughing
Муньовщина сигурно Mr. Green

# 2 195
  • Майничка
  • Мнения: 12 593
Щото сме муни, `ноо ясно! Naughty

# 2 196
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Ох, голямо прекарване с тези билети...Check, за твоите поне няма ли шанс да се сменят?
Един колега, голям сладур, но и пълен шемет, ги беше натворил подобни, че и по-зле. Ще ходят в отпуска с приятелката му, от преди  4 месеца си знаят датите и той купил билетите. Идва Денят, нашата щастлива, влюбена двойка пристига на летището с багажите, но отказват да ги качат! Всичко по билетите е точно, освен една малка подробност - същата дата, същия час, ноооо предния месец Frowning Прибрали се и купили билети за следващия ден, които естествено им излезли златни, а като стигнали в крайна сметка в родната им Франция, приятелката го отсвирила и я видял отново чак в деня на обратния полет.

# 2 197
  • Мнения: X
Ох, голямо прекарване с тези билети...Check, за твоите поне няма ли шанс да се сменят?


Смених ги срещу 35 евро на полет на човек. Става дума за трима човека в две посоки от тук до София и обратно или общо 6 пъти по 35. Добре че багаж не бях добавяла още, че не знам за това каква такса има и че имам дискаунт карта, та въобще промяната беше възможна. Другият вариант е да купувам нови билети. Яд ме е, че както казах вече, това нещо го правя за втори път в рамките на по-малко от година. Миналата година нямах такава дискаунт карта и направо купувах нови билети, след което се оказа, че приятелката на сина ми щяла да бъде в друга държава в командировка на тази дата, за което ми казала, но аз не съм чула или разбрала и накрая купувах трети път билети за едната посока. Мисля че трябва да ми дадат някакъв бонус за муньовци от авиокомпанията. Sweat Smile

# 2 198
  • Мнения: X
Второто, Даун. Нали си ме познава. Laughing А и все още е на вълна "Аз съм волен пеперуд и не се е родила тази, която ще ме върже". Та, чакам аз тази, която ще го върже, ама на моряшки възел и ще му гледам сеира.

Лелеее Уиш, сина ти е голям пич, поздрави го от мен  Hug
Много правилно си разсъждава момчето. Тия срещи са бъг на всички жени, сакън да се запознае с майката, мисли си че ще си бетонира положението а всъщност си е потенциално сменяема във всеки един момент
Благородно му завиждам, желая му поне още 10 години да е волен пеперуд  Mr. Green

Моя е на почти 16, забърсал някаква кака, 2 години  по-голяма. Предлагам, е ви къщата, аз ще отида да спя в центъра а тоя вика ,,ти луд ли си бе, да види къде живея. Има хотели за тая работа. Може ли да платя с кредитната карта и фактура да взема ли?,,

Последна редакция: ср, 12 юли 2017, 17:18 от Анонимен

# 2 199
  • София
  • Мнения: 11 478
Чек, наистина си ужасно заспала муня, буквално (или - айде, преносно) за убиване...... както се казва, то бива, бива ******, ама тва са самолетни билети, бре!! Не са краставици  hahaha hahaha hahaha

# 2 200
  • Мнения: 47 996
Заради вас ходих да си проверя резервацията одеве
Да не оплескам нещо Animal Rooster

# 2 201
  • Мнения: X
Заради вас ходих да си проверя резервацията одеве


То и аз се връщах да гледам, защото нещо  ми дразнеше съзнанието няколко часа след като купих билетите и като погледнах разбрах какво е. Пак добре че се усетих, а не да се изтупаме с куфарите на летището и да ни кажат, че нямаме билети. Не че се усетих, ами не знам защо ми се въртеше в главата, че съм сбъркала нещо. Сигурно заради миналогодишния инцидент.Sweat Smile

# 2 202
  • Мнения: X
A, Scooba, ще си намери и той майстора.  Mr. Green

# 2 203
  • Мнения: 4 841
Имам "билетна издънка" за автобус, от много глупаво несъобразяване.
Търсех умишлено автобус, който тръгва около полунощ в петък срещу събота - и намирам, в 0:10 минути. Резервирам и плащам онлайн - петък, 0:10 минути в полунощ. Плащам, всички сме спокойни - пътуваме в петък. Отиваме в петък вечерта на автогарата, даваме билетите - "Извинете, билетите ви са за вчера." Шах - "Как така за вчера бе, човек, нали е петък?!?" "Амиии, билетите ви са за петък 0:10 минути, а сега е вече събота 0:10 минути" Rolling Eyes  Добре че имаше места - платихме си втори път като пичове. А аз бях толкова горда от отстъпката 20% за онлайн резервация и плащане Joy

# 2 204
  • Мнения: X
A, Scooba, ще си намери и той майстора.  Mr. Green

Ти ще го пазиш Уиш и отърваваш от такива женоря
Мани момчето да си поживее, да си хойка, 10-20 години още. А вече на 40 няма да си намери майстора щото вече ще е майстор

Общи условия

Активация на акаунт