Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 869
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 355
  • Бургас
  • Мнения: 6 928
за мен ремонт или сглобяване на мебели /в нашия случай с драгия/ са най-голямото изпитание.

Напълно подкрепям. В момента сме сред основен ремонт. Отслабнах 4кила, не от друго, а от нерви. Няколко пъти си представях как си събирам багажа, вземам си детето и го напускам. Ако оцелеем след края на ремонта значи това ще е голям подвиг.
Наскоро четох, че процентно повече разводи се случват не след изневяра, а след ремонт. Satisfied

# 2 356
  • София
  • Мнения: 19 262
Стига бе... в интерес на истината, и аз съм имала такъв случай или поне намерения за развод. Имаше си предистория и причини, но факт е, че се случи почти веднага след сериозен ремонт.

# 2 357
  • Мнения: 29 616
Изнервят се хората покрай ремонти....

# 2 358
  • София
  • Мнения: 39 810
Чета темата снощи и директно попитах моя "ти що се върна от работа без чушки. Виж к'о правят другите мъже" Simple Smile
Ама ако го накарам да иде за чушки ще донесе не чувал, а 4-5 чушки в пликче Simple Smile

# 2 359
  • София
  • Мнения: 19 262
Анатема! Развод за такива мъже! Ще се прибират без чушки точно в това туршиено време. Деца нямат ли?
от нашето семейство аз ям най-много печени чушки, ММ - само на салата, а децата - хич. Но това не ме спира да пека, и аз съм човек

# 2 360
  • Мнения: 11 392
Ааа как така 4-5  чушки!?

Като лежах в болницата за задържане ми се прияде извара. Та звъня на половинката и казвам, че ми се яде извара. Донесе КИЛО И ПОЛОВИНА извара  Crazy Вярно, че бях надебеляла и сигурно му се е виждало, че ям като ламята Спаска, но това си е изварата на 4-членно семейство за година.

В деня на изписването ни с малката ми свърши тоалетната хартия и помолих да ми купи и донесе. Донесе пакет от 4 рула МАКСИ. И ми се смее като го питах дали възнамерява да ме зареже и да не ме взема. Да съм ги оставела на съкилийничките армаган  Crazy

# 2 361
  • Мнения: 1 455
Дорис  Joy Joy

Майка ми пратила баща ми за чесън и той купил една касетка, ми евтино продавала бабата..! А дори не било туршиено време.

Сещам се и за един познат дето си беше направил палачинки с 10 яйца Laughing, да има бе!

# 2 362
  • Мнения: 29 616
Хората за вас мислят, маджа ви носят, вие - много било! Колкото повече, толкова повече!  Heart Eyes

# 2 363
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Дорис  Joy Joy

Майка ми пратила баща ми за чесън и той купил една касетка, ми евтино продавала бабата..! А дори не било туршиено време.

Сещам се и за един познат дето си беше направил палачинки с 10 яйца Laughing, да има бе!

Напомня ми за една история от преди десетилетия. Съсед на възрастта на баща ми, тогава 6-7-годишен, бил пратен от майка си да купи освен всичко останало и маз за готвенето. Ама понеже бил завеян, забравил какво количество. Като стигнал в магазина се зачудил колко беше - четвърт ли, половин кило ли... Като дошъл неговия ред след като изредил всичко останало, заявил гордо фразата, която се предава на поколенията: "И кило маз, друго няма!".

# 2 364
  • Мнения: 3 157
Мас,свинска мас,нали Wink

# 2 365
  • Мнения: 1 489
Да изтипосам и ММ. Ще готвя и виждам, че е свършил лукът. Ще отидел той да купи и ме пита колко ми трябва. Аз казвам, че ми е нужна една глава. Върна се от магазина с точно една глава лук. SmileSmileSmile
На учудената ми физиономия отговори, че толкова съм му казала да вземе. Хич и не ми мина през ума, че може да има човек, който да не вземе един килограм поне лук, без значение колко ми трябва за точно това готвене.

# 2 366
  • Мнения: 727
И на мен ми беше чудно, но някои хора така пазаруват, за едно готвене. Глава лук, по една червена и една зелена чушка, една-две люти( да ги хване кантара),  и т.н. На другия ден пак и така.

# 2 367
  • Мнения: 29 616
Да са им по-пресни продуктите. Аз съм от другите - вземам повечко, може да и изхвърля после, ама да имам в резерв.  Mr. Green

# 2 368
  • Мнения: 1 489
И аз обичам да има. Особено ми е неприятно да започна да готвя и да се окаже, че нещо е свършило и тепърва трябва да ходя да купувам. Ама хората са различни.

# 2 369
  • Мнения: 14 333
И на мен ми беше чудно, но някои хора така пазаруват, за едно готвене. Глава лук, по една червена и една зелена чушка, една-две люти( да ги хване кантара),  и т.н. На другия ден пак и така.
Аз така пазарувам, защото готвя рядко и всичко ще втаса. А магазинът ми е под терасата и винаги има пресни продукти.

Общи условия

Активация на акаунт