Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 824
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: X
Е, и кое е мунското, че е решил по-късно да се научи да готви?

# 2 971
  • София
  • Мнения: 19 261
Ако иска, ще се научи лека-полека от мама. Обаче ако прави такива опити само когато мама я няма - ясно.
Дари си го познава, сигурно е споменал колко му е скъпо да си купи нещо готово.
От сандвичи няколко дни няма да умре.

# 2 972
  • Мнения: X
Е сега, това си е живо смучене от палците. Ама защо не бил на сандвичи? Ама защо не си е купил готова храна? Ама защо не се е научил от мама? Чудо невиждано, че решил в някакъв момент да се научи как да готви боб.

# 2 973
  • Мнения: 7 006
До колкото разбирам,причината да бъде изтипосан в темата е това,че въпреки точните указания и инструкции,е  варил боба на най-слаба степен и вместо вечеря се е получила среднощна закуска:)

# 2 974
  • Мнения: 11 570
Не ми се получават смешките. Sunglasses
Смешна ми беше алумниевата тенджера, вместо примерно двулитрова, да каже, ама реших да допродължа с разказа.
Дайте някой друг да обсъдим.

# 2 975
  • Мнения: 7 006
Щеше да е още по-смешно ако вярно беше сложил боба в двулитрова касеролка да ври:)

# 2 976
  • Мнения: 19 089
Дядото на мъжа ми ми разправя новините - имало по фейсбук деца си купували хапчета за отслабване и били много зле и т.н. Слушам ги с едно ухо, докато започва да обяснява: "Какво е фейсбук? Аз бук го знам какво е. Бук е дърво, туй черница, туй дъб, туй бук, ей там на пътя край Бяла расте... Ама фейс какво е?"

Сега е хванал бебето и го пита "Ти на дядо Фейсбука ли си?".

# 2 977
  • Мнения: 4 120
Ахахах, ох, възрастните са толкова смешни с новите технологии и социални мрежи, на село сме у приятелка и казвам, че трябва да си заредя телефона, дали имат зарядно, че ми е паднала батерията и дядото се провиква на бабата "на чейсема момечето си изпуснало батерията, имаме ли батерии?"

# 2 978
  • София
  • Мнения: 7 673
Ахахах, ох, възрастните са толкова смешни с новите технологии и социални мрежи, на село сме у приятелка и казвам, че трябва да си заредя телефона, дали имат зарядно, че ми е паднала батерията и дядото се провиква на бабата "на чейсема момечето си изпуснало батерията, имаме ли батерии?"
Много мило ми стана!

# 2 979
  • Мнения: 4 120
Те са много готини и гостоприемни, то и аз така съм се изразила, че буквално сякаш съм я изтървала. Майка ми беше в началото с компютър и интернет и тя голям образ. "Изпразни ми писмата от имейла"...е как да ги изпразня, абонирала си се фейсбук всичко да праща на мейла, имаш хиляди.."ами да де, изтрий ми писмата че изписва, че нямам памет!"..."е че той имейла не ти заема памет?"..."ами нали имейла е на компютъра, а писмата в него?"...Или "хакери са ми влезли в компютъра и са ми обърнали езика на руски "

# 2 980
  • София
  • Мнения: 5 967
-Искам да пратя един имейл.
Сядам на компютъра , отварям пощата и питам
- Дай имейл адрес на който ще пращаме...?
- Ъъъъъъ ?
- Е, на кого искаш да пратиш този имейл,  това съобщение , на човек или някаква група хора ?
След пауза отговаря
- Аааа, ами дай на целия Свят да изпратим съобщението, важно е...
GrinningGrinning
Това е разговор от зората на Интернета с една леля...

Същата леля пак ме вика да помагам.
-Дай копирай ми на тази дискета една информация ( това е ерата с флопи устройствата и дискети още)
Пъхам дискета и отварям файловете и питам кои папки
Сочи разни файлове по дисплея и накрая вика , абе сложи и тази папка - сочи ми иконата на Интернет Експлоръра- Абе слагай целия Интернет копирай направо на дискетата Grinning

Нямаше шест- пет при нея...

# 2 981
  • Мнения: 4 120
"Целият интернет" мислех че си е лаф на мама Simple Smile като се роди племенницата ми направих албум, майка още нямаше фейс ама комшийките ѝ казали, които са ми в листата и ми звъни "Защо си сложила тези снимки, то още не са ги изписали, ще я урочасат ( по снимка???), поне не може ли да се направят да не ги вижда целият интернет.
Много бисери има ама за хакерите ме уби, те хакерите си нямат друга работа, ровят в на пенсионерките профилите да гледат какво става с турските сериали и коя какъв разсад си е направила, тя майка ми в такива групи е.

# 2 982
  • София
  • Мнения: 16 203
Няма да ви кажа как работи GPSа на колата според свеки.

# 2 983
  • FRANCE
  • Мнения: 2 230
Eee, казвай Grinning

# 2 984
  • София
  • Мнения: 16 203
Една жена ни гледа отгоре как се движим по пътищата и казва кога накъде да завием...не ѝ хрумва да си зададе въпроса на тази жена кой ѝ плаща?

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 12:46 от Sharky*

Общи условия

Активация на акаунт