Изненади, изненади - на Априлки все по-малко им се гади! - 9

  • 26 249
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Erikaнищо че са ти Великденски и Коледни идеи - прати ми ги на лични да ги добавим, акогато дойде време ще ги сложим за заглавия  Hug
Мацкии, дано дано да не се разболея -че май е сериозно, сега ми се обади от болницата моя - каза че е високо кръвно, снимка му правили и в поделник пълна кръвна картина ще му правят - той казал че съм бременна и т.н и му казали да ходя с маска - ееее ама ще го изгоня от къщи направо.
Аз също мога да кажа че имам изграден имунитет, но... по време на бременност имунитета отслабва заради новят организъм, незнам вече след 3те месеца как е ooooh!
Нещо днес главата ми тежи, сега ще си направя чай с много лимон и ще пия и Пренатала - нали е бъкан с витамини, а довечера моичкия в др стая - ще си сменя чаршафите дори.

# 16
  • Мнения: 157
Момичета промених заглавието на темата, което е идея на Old Sport  Mr. Green защото смятам, че е забавно но е и повече за този период на бременността ни отколкото напред   Hug

# 17
  • Мнения: 1
alex_shu желая ти здраве и щастие! Много слънчево настроение днес Simple Smile
Вяраа благодаря за темата!
Аз съм доста уморена напоследък, а като си представя, че само съм събрала багажа...., после докато подредим всичко в новата къща ще ми дойде нанагорно... В понеделник съм на втората ФМ и БХС дано всичко в наред.

# 18
  • Мнения: 3 215
Alex_shu, честит рожден ден! Здраве, късмет и любов, а напролет - най-сладкото бебе!  bouquet
Qnikzp, да ви е жив и здрав малият голям мъж!  bouquet
Вяра, мерси за новата темичка и съжалявам, че не отреагирах по-рано със заглавието  Hug Да се оправя бързо мъжът ти  Praynig
И аз съм в отбора на местещите се, но след празниците. Досадно е, но пък колко боклуци и непотребни неща ще изхвърля..отсега се радвам  Twisted Evil
Относно спането на бебо...ние сме определили детска стая, в която ще има и легло за дежурния по бебе. Аз много искам да кърмя и се надявам да се получи, но смятам, че нощем и таткото може да храни бебето с шише с кърма. Така поне еднинят ще може да се наспива. Разбира се, ще се водим по детето основно, но все пак някакъв план е добре да има Peace

# 19
  • Мнения: 38
Вяр4е,пази се ,мила наистина!Щом трябва и с маски ще ходите,4е тои като пие някакви лекарства ще му мине,а теб ако те хване,с нашите варианти за бабешки методи,излекуването се удължава...
Зар4е,права си! щом се 4увстваш по-добре,вси4ко е наред!
Еlichka_mama ,добре 4е си се разминала с малко  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 689
Здравейте милички!!!

Много се радвам като гледам колко сме много и активни. Дано и занапред да е така!  newsm74

qnikzp, да ти е жив и здрав племенника! Много да ви радва и да се хвалите с него  Wink

alex_shu  newsm59 Бъди жива и здрава, много спокойна, обичана и глезена от половинката! Желая ти един хубав ден, пълен с приятни изненади!!!   bouquet

zar4e, дано се оправиш бързо мила! Аз успях да се закрепя още в началото с чай, мед и лимони в огромни количества, но... нямам проблеми с киселини (да чукам на дърво)

дидка82 - Честит син! Сядайте вече да мислите мъжки имена  Wink
Добре дошла на Дениса!   bouquet Надявам се да се чувстваш добре сред нас  Hug

Iveeta, браво на теб! Това се казва да гледаш какво си взимаш  Wink Дано все така приятно те изненадва половинката, а ти си го хвали тук - заслужава си човека!!!

Вяраа, не го мисли толкова! Казват че 1-те 3 месеца са опасни и последния (по разбираеми причини). Всичко ще бъде наред!!! Аз също мисля да пътувам до Анталия за НГ - това че сме бременни не означава да се затворим в къщи и да не мърдаме! Щом всичко е наред, няма защо да се ограничаваме сами. Виж ако док е казал нещо...

Шофьорките - да се пазите, хей!!!! И аз постоянно съм с колата, но засега не ми е проблем. Като порасне коремчето сигурно ще се поспра  Thinking Дано няма повече такива инциденти!!!!

liota и аз съм от поспаливките. Все ми се спи и само гледам къде да сложа глава. Едва станах в 10 и сега пак мисля да полегна... Не знам кога минава тази фаза, но... смятам да си угаждам в това отношение докато мога  Wink

Стана голям роман от моя страна...  Embarassed
Извинявам се, на които съм досадила   bouquet

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 39
Здравейте момичета! Мерси за новата тема и заглавието е страхотно.
Alex_shu, честит рожден ден пожелавам ти много здраве, любов, щастие, много хубави емоции newsm51!
Qnikzp, честит рожден ден на племенника, весел празник и много подаръци! newsm59 

След две седмици на детска градина малкия пак е със сополи, омръзна ми вече от тия детски градини, миналия месец пак беше болен Sad Докато беше ваканция лятото 3 месеца нямаше кашлици, хрема, настинки.

Хубава събота и неделя.

# 22
  • Мнения: 1 350
Олд Спорт ,благодарности за веселото заглавие на темата   bouquet  bouquet  bouquet
Успя да ме накараш да се усмихна между миенето на 2 прозореца  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 215
Данче, радвам се   bouquet И аз имах домакински пристъп, но чак пък прозорци  Naughty

Шофьорките, да кажа и аз - внимавайте! То, че никой не прави път не жените е ясно, ами поне се пазете. Дано няма повече инциденти!  Praynig

Добре дошли на новите попълнения!  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 401
Благодаря за хубавата тема!
alex_shu, бъди много щастлива, а напролет да се радваш на прекрасно бебче!  bouquet
Зарче, киселините сигурно са от лимоните или от чесъна някои хора са по-чуствителни към тях, не ми се вярва да е от меда!
Добре дошла на новата мама! Simple Smile   

# 25
  • Мнения: 380
Добър ден и от мен в новата тема  Sunglasses

alex_shu, Честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива  Hug

За шофьорските изпълнения, аз имам такъв случай, че чак ме е срам да го кажа Crazy. Излизам една сутрин от гаража назад и не гледам, че колата на мъжа ми е паркирана там, защото решил да не ходи на работа. И понеже за пръв път ми се случва да излизам преди него, нямам навик да гледам назад. Леко си излизам аз и БУМ, подпрях му колата Grinning. Нищо им нямаше и на двете коли, само малко калника на неговата кола беше излезнал, но аз го наместих с ръка. Та така  Wink

Синът ми е болен  Rolling Eyes. Сополи, кашлица и температура. Аз за сега удържам фронта, но да видим до кога...

Аз напълно подкрепям мнението на cveta80 за бебето. Мойто беше много ревливо и нервно, с колики и все на ръце. За мен беше по-важно да се наспим всички, отколкото да има криви и недоспали Peace.  При нас обаче спането е малко сложно до ден днешен. Аз лягам с него докато заспи, после се местя, и по някое време, пристига при мен. Проблема е,че не иска да заспива с татко му и като се роди бебето, незнам как ще я караме със спането. Ще го измислим някакси  Grinning

Хубав ден на всички Hug


# 26
  • Мнения: 38
Ехооо,къде сте вси4ки днес???    newsm78   маи уикенда като доиде и опустява тук...Ако някои  е на линия,нека пише  Hug  аз съм си тук и наглеждам  какво става  Peace

# 27
  • Мнения: 3 215
Тук съм, заровена съм в един списък с имена...не е лесен изборът хич  Naughty

# 28
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Много набързо, че мъж ми е поканил гости, а аз разбирам за това 2 часа преди да дойдат.

Честито на рожденниците   bouquet

Синът ми спеше на спалнята при нас докато кърмех. Много е удобно. Иначе ставах да го слушам дали диша и се притеснявах. Докато кърмех си подремвах  Crazy. Като навърши годинка вече беше в отделна стая на голямо легло - персон и половина. Така вечер се приспивахме с приказка и полягвахме на неговото легло докато я разкажем. С бебето ще процедирам пак така. Като навърши годинка ще ходи в голямата детска при бате.

Аз оправих хремата, но имам сърцебиене  Confused. Успокоявам се че щом пия аспирин протект - всичко ще е ОК.

Еличка_мама Мисли позитивно. Станало е малкото зло.

На болните момичета и татковци - Бързо оздравяване!

Тичам да домакинствам.... Още идея нямам какво ще поднеса за гостите, но ще го мисля в движение.

# 29
  • Мнения: 1 020
Аз сега се появих Simple Smile
За съжаление изпуснах края на другата тема, опитах се да наваксам, но с Алекс е почти невъзможно, а и нали е по-хубаво времето, гледам да използваме и да сме навън Simple Smile
За спането... уффффф... Алекс като бебе-бебе ми спеше по цяла нощ, даже съм я будила, за да я кърмя, защото ще се пръсна Sad После, може би когато кърмата ми се регулира, започна да си се буди редовно за да папка  Whistling
На мен не ми пречеше хич в началото, защото аз не съм от поспаливите, даже мога да кажа, че хич не обичам да спя, за мен е загуба на време  Joy Но след хронично недоспиване, взех да се предавам и лека полека от кърмене седнала в леглото, взех да я слагам до мен, за да я кърмя спяща (буквално спяща, тя само промрънква, аз бутам цица и така  Wink ). Тя посвикна да спи с нас и сега се отучваме лека полека... имаше период, в който само като усетеше нейното легло и ревваше докато не я взема... сега я приспивам на нашето легло и после я местя в нейното... много ми е трудно след като приключихме с кърменето преди около седмица-две Sad Толкова лесно я успокоявах преди това...  ooooh!
За кърменето... OldSport... ако имаш хубава лактация и ако се цедиш редовно, за да има и за през ноща, сигурно и ти би предпочела бебето да си го кърмиш... ужасно е като са ти пълни гърдите и станат като буци Sad Като опре ножа в кокала, сама ще усетиш кое е най-добре Simple Smile А + това кърменето през ноща засилва лактацията най-много!
Малката планираме най-късно март да я преместим в нейна си стая, да видим как ще приеме идеята и лека полека да свикне Wink Пак ми се вижда мъничка, за да спи сама ама като искам породени, така ще е Simple Smile
Аз лично мисля, че е по-добре бебето да е в стаята на родителите, за да може да се реагира мометално ако не дай си боже стане нещо Sad Алекс, макар че ми беше сравнително голяма, към 6-7 месец повърна в съня си по време на обедния сън... съвсем случайно влезнах в стаята да я видя как е (а бебефона е постоянно влючен на макс) и като я видях така се стреснах Sad
Добре дошли на всички нови мами!   bouquet
Честито на всички празнуващи, които съм изпуснала!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт