Изненади, изненади - на Априлки все по-малко им се гади! - 9

  • 26 251
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 38
Old Sport    Hug   хубаво занимание си си намерила!  
Iveeta,все ще измислиш нещо набързи4ко!   chef
Мъжа ми е на работа още и аз изгледах вси4ко по тв  !   дано се върне по-скоро !   Hug

# 31
  • Мнения: 3
   И аз се включвам. Бяхме на гости с преспиване и затова позакъснях. Честита ни нова темичка и благодаря, момичета за хубавата инфармация, която сте добавили! Добре дошли на новите мами! Аз съм в 16г.с. и по календара, който сте качили , съм към края на 4-ти месец. На мен вече доста ми личи, а за кг няма да коментирам. Вие как се справяте с тях? Взех си и витамини hipp natal. Някой има ли впечатления от тях?

# 32
  • Мнения: 12
Тук съм и аз..
Old Sport ,име за бебето ли избираш?

Момичета,само да кажа за инцидента с колата-никого не обвинявам за случката ,то е ясно че не трябва да очаквам предимство от никого,по -скоро ме е яд на самата мен,можеше да отреагирам по адекватно.Здраве да е,приемам го вече по-философски,пострада само ламарината.За в бъдеще ще съм по-внимателна.Всички да сме всъщност!

За спането-малкия скоро ще навърщи 4 годинки и още спи при нас,случва се да заспива на неговото легло,но през ноща заължително идва.Надявам се,че като се роди бебето ще отиде в детската стая при батко си  Praynig.

За килограмите-вече съм +3,откъде се взеха ,уж си ям нормално  newsm78

iveeeta,няма да ти е скучно,приятно прекарване!
 

# 33
  • Мнения: 157
И аз съм тук, ама и готвя - само на супи сме тия дни - направо умирам от кеф  ooooh!
Обаче корема ми стана голям според мен  Whistling
За име- само да науча пола и аз се гмуркам в списъците в нета.
За това къде ще спи бебо - при нас в началото, ама не го мисля, щото незнам къде ще сме  Confused

# 34
  • Мнения: 3 215
Албабенита, аз пия Хип Натал от една седмица - свърших едното шишенце. Първия път ми стана лошо, но после му хванах цаката - на гладно (или след един плод) го лъхваш набързо, след което пиеш една чаша вода и след това ядеш  Mr. Green Така прието не ми създава проблеми  Peace
Деси, да, за бебето. Не е лесна работа - при нас трябва хем да звучи добре на бг-ски, хем в чужбина, хем и аз имам определени изисквания и вкусове  Crazy Но е сладко занимание, спор няма  Peace
За килограмите - в началото на 4м бях -2кг заради гаденето, сега съм на стартова позиция пак: 53кг. Тегля си живото тегло всяка сутрин, не ям много, но и не повръщам, а това неминуемо ще се покаже на кантара. Гледам да се движа и да не набивам вредни храни. Док каза, че бебето и останалите екстри тежат в моемнта към 600гр, другото си е лично мое  Whistling

# 35
  • Мнения: 339
Олд спорт и другите момичета, които знаете къде - дайте насам имена Simple Smile За момченце се оказа супер трудна задача за мен Simple Smile То добре че има много време..

# 36
  • Мнения: 3 215
Няма проблеми, сега ще дам линкове. Кажи какви изисквания имаш  Peace

# 37
  • Мнения: 1 020
Момичета,само да кажа за инцидента с колата-никого не обвинявам за случката ,то е ясно че не трябва да очаквам предимство от никого,по -скоро ме е яд на самата мен,можеше да отреагирам по адекватно.Здраве да е,приемам го вече по-философски,пострада само ламарината.За в бъдеще ще съм по-внимателна.Всички да сме всъщност!

Мдааа и мен ме е яд, че от нищо нещо... но наистина малко ме жегна случката и си викам все съм с детето, трябва вече съвсем да внимавам, че явно бременността се отразява на бдителността ми... или концентрацията... или знам ли на кое, защото беше тъпа случката! А както казва таткото "Е то винаги по най-балъшкия начин се удря човек!"... А пък аз съм чувала, че огромен процент от инцидентите са в радиус от 10 км от дома... Нормално, вниманието е по-занижено по "до болка познатия маршрут"  doh

Ели Чичко Гугъл плюе много сайтове като зададеш желаните имена... в смисъл... типично БГ, мъжки, женски, даже може да се напише, имена с А например... а на английски като търсиш можеш и английски, немски, а и други традиционални имена да намериш  Hug

# 38
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен!
Много се радвам за новата тема.За съжаление аз чак сега успях да се класирам и да драсна някой ред.Аз също нямам търпение да разбера какво ще бъде Бебчо и започвам да избирам имена  ThinkingА иначе нямам търпение да започна да купувам разни бебешки неща-толкова са сладички!Днес прекарах по-голямата част от деня си в Джъмбо с една приятелка и да ви кажа,че си купих страхотен панталон за бременни и то на супер цена-19,99лв.Панталона е черен( елегантен)-става за работа в офис.Аз лично точно от такъв имах нужда.Иначе миналата седмица си купих един подобен ,но на съвсем различна цена-56 лв.,а иначе не намирам голяма разлика между двата.Ако някой има нужда може да посети магазина,единственото, което е кофти е ,че няма пробни.Доколкото си спомням размерите са S,M, L и има опция ако като го премериш вкъщи и не ти стане можеш да го замениш.Аз слава богу съм уцелила размера!
Ами за това се сещам в момента!
Лека вечер на всички и целувки Simple Smile

# 39
  • Мнения: 51
Привет и от мен в новата темичка!

alex_shu, Честитт Рожден Ден. Да си жива и здрава!!!     bouquet

Колкото за йогата аз мислех тук да се запиша тук-
 
http://www.natalyoga.net/index.html?tab=1&panel=0#TabbedPanels1
ако някой е ходил и има впечатления ще се радвам да ги прочета а също и ако някой иска да се запишем заедно.
Аз се спрях на този курс до лъвов мост защото ми е по близко.

# 40
  • Мнения: 157
http://www.babynames.com/ Това е сайт за имена от всякакви националности - като докоснеш с показалеца името ти се появява инфо - от коя страна е името много полезен сайт, още в началото го открих  Mr. Green
За кг. - няма да казвам колко съм +, но освен 600 грама за които е казал док, има и увеличен кръвен обем на майката както и увеличени някой тъкани  Mr. Green така пишеше ктдето чета.

# 41
# 42
  • Мнения: 3 215
Емили , много изгоден този панталон! Да си го носиш със здраве! Но, че няма пробни е доста кофти...ако не си от София и искаш да го върнеш, трябва специално да се разкарваш  Tired
Цвети, много ми се ходи и на мен на йога или гимнастика за бременни, но тези екстри ги има само в големите градове. Възползвайте се  Peace
Вяра, по-добре да ми каже по-малко като грамаж и аз да си внимавам, отколкото да се успокоявам, че се увеличават само бебето и тъканите  Laughing

Отделих линковете в самостоятелен пост, за да могат да се включат евентуално на 1стр. заедно с тези, които и други мамчета ще дадат  Peace Мисля, че ще е полезно  Peace

# 43
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен!  Hug
Минавам само транзит,че да се запиша в новата тема.  Wink Много се смяхме с мъжа ми на заглавието  hahaha hahaha hahaha
 
Една идейка само да вметна.Не е ли хубаво някъде към 45 страничка да се пуска анкета за гласуване с няколко предложения за следващо заглавие,които са дадени до момента.Така мисля,че всички по един или друг начин ще участваме в избора на най-доброто предложение.

  Аз също чакам да разбера пола,за да мислим по-конкретно за име.То било много сложно нещо.Йоана поне си знаех предварително,че ще си е с това име (или Йоан,ако беше момче),но сегаа....... newsm78
 Желая ви спокойна нощ и до утреее!  Peace

# 44
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!
qnikzp, пожелавам много здраве и радост на племенника ти!
alex_shu, бъди жива и здрава, а също много щастлива и обичана   bouquet
zar4e, дано да ти мине по-скоро!
дидка82 много хубава синя вест Simple Smile
Дениса welcome
Iveeta и аз не мога да се нарадвам на мъжа ти, браво на човека!
Вяра това с пътуването е строго индивидуално, а и до голяма степен зависи от разбиранията на лекаря. Аз например имах малко проблеми в началото и като започнах едно лудо обикаляне по лекари (познати и непознати), a те като ме видяха, че съм стресната и решиха да ме довършат съвсем, освен хапчетата, които се наложи да пия започнаха да ми обясняват как от леглото не трябва да ставам и да не карам въобще кола и т.н. Как успяха да стигнат до всички тези умозаключения без да ми правят изследвания не ме питай, трудно ми е да ти обясня, но здраве да е както се казва, когато се успокоих и нещата взеха да се подреждат, така че най-важно е ти как се чувстваш, а не какво ти казват хората пък било то и близките (ако питаш моите родители аз от вкъщи не трябва да излизам и от леглото не трябва да мърдам въобще).
Мимичета с коли  Naughty пазете се!

Общи условия

Активация на акаунт