Гука, не спира, АПРИЛчето сладко, за радост на мама и татко.

  • 20 298
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 77
Здравейте,
Благодаря за прекрасните пожлания!!!! Честито и от нас на всички празнуващи!

Ние сме горе долу добре.... днес ходихме на консултация и ни забелиха пишлето....миличния ми цял ден беше нервен! Мамите на момчета, какво правите с пишлето?

Темата е страхотна   bouquet

# 31
  • Мнения: 53
Здравей те , момичета! Темата е супер, а колажа УЖАСНО ХУБАВ.
Откакто се върнах на работа нямам грам свободно време и от три седмици сега успях да влезна да ви видя и много се зарадвах и ми се сгря сърчицето като видях оформлението на новата страница. Специални благодарности и едно голямо БРАВО на майсторката на колажа.
Иначе, саня за един месец е качила 300 гр. и е пораснала с 1 см., т.е. вече е 7 кг. и 300 гр. и 66 см.
Поздрави за всички априлски бебчета!

# 32
  • Мнения: 65
Добрутро!
В този   umbrella ден май няма да ни се отвори парашута за дълга разходка. Ама карай.  Simple Smile
Вчера навършихме 7 мес, но се водим все още джобни гаджета - 62,5см и 6460кг. Да ни е жива и здрава.
Ето една почерпка от нас за всички вас:

# 33
  • Мнения: 309
Здравейте, момичета!Честита ни нова тема!Чоколина, страхотна си, много е красива тема!Много благодарим!!!  bouquet
Жабче, и заглавието е супер!!!  bouquet
Ние сме добре, само че тази нощ почти не съм спала, много начесто се буди, с писъци, ревове, върти се, дере се по лицето, търка очички, ужас, успивахме се поне 4-5 пъти наново, почти не съм мигнала и днес съм като парцал!Мъжа ми пак е затрупан с работа, аз не мога да му помогна, че няма кой да ме остави намира! TiredПочти всичките ми близки са все болни, та няма и кой да ми помогне!
Пак чета за много дечица, че са болни, миличките, дано скоро всички да се оправят и вече да се махат тия вируси и настинки! Praynig
Десито, радвам се че все пак нещата са се развили по-благоприятно за вас, успех на мъжа ти!И наистина Кипър не е толкова далече, има редовни полети, така че все пак ще може по-често да си идва тати!Честити първи думички на Ани, тя като че ли усеща, че тати ще заминава, хитруша сладка!
Вери найс, ама защо смени ника наистина, много кофти ми стана! Tired
Честито на всички бебоци 7-месечковци!Да са живи и здрави!sisely , много хубава почерпка!
Лек полет и на Снеш, най-вече на Виктор, приятно прекарване у дома!
magdalena.savova, успешна работа и Борис да продължава все така да слушка мама!
Благодаря ви за поздравите по повод празника! Hug

# 34
  • Мнения: 445
Здравейте, момичета!!! Ние сме май малко по-добре!!! Пак будиха мъжо ми цяла нощ, но поне не с тия истерии от преидшната нощ!!!
Very tired, аз знам, че не трябва да се насилват да ядат, но гадинките(Габи откакто се е родила, а Вики от 3-4 месеца) не искат да папкат... не е свързано с грипчето, което ни хвана!!! Само, кдето сега Вики ми повръща на почти всяко хранене, та сега ще е малко на млечна диетка!!! Sad Благодаря ви за пожеланията момичета и дано тоя вирус(грип) да не хваща други дечица, че е отвратителен!!!

# 35
  • not found
  • Мнения: 581
Добро утро  Hug
На мен май днес изобщо няма да ми върви както се е почнало от сутринта  ooooh! Само лоши новини засега - майка ми снощи заключила мъжа ми на вън и оставила ключа на вртата и той не можа да се прибере за да не ни буди в 3 часа  ooooh! после никаква тишина не пази , взлиза рабужда малкия  Rolling Eyes и после аз съм й крива дето й правя забележка  ooooh! Това се случи само първите будни 15 мин от днешния ден  ooooh!
Иначе Тони е добре започнахме много добре да се разбираме с него  Peace оставя вече мама да яде , да влезе спокойно в банята и да се наспи  Hug а от време на време и пред компютъра ме оставя да седна  bowuu
Не съм чела предната тема и загубих нишката кой болен , кой РД има , кой годишнина , но на болните да оздравяват  Peace В тази връзка Пипи66 малките да оздравеят толкова бързо колкото са се разболяли  Hug  и да ти споделя едно мое лично ммнение , че щом така изведнъж пак са се разболяли значи преишния път не са се излекували напълно  Confused Всички месечинковци и рождениковци и именици да им е честито  Wink
Нашата работа със захранването върви като по учебник  Peace яде първо тиква , после тиква с картоф , морков с картоф , пащърнак , сега яде , яде е  силно казано , но опитва оризова каша , която изобщо не му е по вккуса  Rolling Eyes ще я разредя с пюре от тиква  #Crazy много го харесва  Peace
О да за малко да забравя - Принцеске , честит празник на теб и мъжа ти  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 5 079
Влизам набързо от софийска територия, да поздравя Чоки за положения труд, крайният резултат спира дъха! МНОГО, МНОГО благодарности и прегръдки, вдигна ми настроението в пъти!!!
Не знам кое разкрасява темата повече, стилният колаж, или участниците в него. Ама са ни сладки всичките... Пупуу. Blush

Деси, не съм чела всичко, но се загледах в честитките за полученото по - желано предложение на твойта половинка, много се радвам за вас. Hug Hug Трудничко ще ви е, но и си мисли, че е за хубаво.  Wink Няма да усещаш как в грижи по децата ще минава времето от едната ви среща - до другата. Wink


За нас, уви, нищо хубаво не мога да кажа. Къщата е на проект "довършване", мноого разтегнат във времето Sad и изцяло зависещ ПАК от финансови постъпления. ooooh!
Най - лошото обаче е, че гадният вирус повтаря и потретва, от 2 дни съм със зверска кашлица, ама зверска, която не се влияе почти от нищо. По цяла нощ не мога да спя и будя цялата къща. Елина през нощта беше пак със сополи #Cussing out, едва дишаше, за днес не смея да я хваля, че и миналия път и почна така боледуването. Sad Вели си покашля (като мене) магарешката, ходи на градина 2 (половин) дни, днес трябваше да е на логопед, но и тя се обади, че я е повторило. А за капак и татито ни се оплаква, че гърлото ужасно го боли от сутринта. No comment.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 231
Влизам само да поздравя майстора на колажа страхотен е, нямам никакво време бях в Русе, а довечара заминаваме за Плевен, ще сме до неделя присвекито. Имаме адски много организационна работа по фирмата и сигурно ще вземим свеки за 2 седмици да гледа децата. Как ли ще я изтрая...знам как ще се карам с нея вместо с мъжо.
Дано да е хубаво времето в Плевен за разходки. Има ли майки от Плевен?

# 38
  • Мнения: 44
chockolina разкошна тема!
Нещо напоследък аха да седна да пиша и гледам ти вече си написала това, за което си мисля  Party
Violeta Shildarova Честит Рожден Ден! Много щастие и усмивки ти желая!  


Сега ще обядваме (днес менюто е картоф и морков) , но по-късно ще си допиша...

# 39
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Чоки  smile3501  love001
Невероятна си. Нямам думи. Страхотен е
Страхотни са и албумите които сте направили с Вери Найс на децата трябва да ме светнеш че ми харесаха ужасно много
  bouquet и за кръстницата
pipi66- дано скоро да се оправят малките шушулки ,че е ужасно като са болни  Sick
princessa raia - take it easy  Hug Всичко ще е наред
sisely -Честита ви седма месечинка  Hug
И на всички които съм изтървала.
Момичета връщам се отново към темата с памперсите  newsm78
Аз ползвам молфикс че са ми най- добре като цена/качество ама нещо последната седмица Вики много ака  Sick и постояно излиза навън . Не знам дали е от памперса или дрешките да са му тесни или просто количеството е много  newsm78 На ден поне два три пъти сменям поради тази причина дрехи и после само вениш помага.Мисля си да сменя марката . Вие какво мислите по въпроса?

# 40
  • Мнения: 169
Привет дами,
Devik , аз ползвам молфикс, и съм много доволна.Да имали сме подобни случки, но това понякога се дължи на газове ако има бебо и пръцкаики ако ака може да му излезе на дрешките  Peace, другият вариян дали не сте за по голям номер.Ти си прецени и си реши.
Бягам сега  до по- кусно

# 41
  • Мнения: 6 365
Здравейте,
Благодаря за прекрасните пожлания!!!! Честито и от нас на всички празнуващи!

Ние сме горе долу добре.... днес ходихме на консултация и ни забелиха пишлето....миличния ми цял ден беше нервен! Мамите на момчета, какво правите с пишлето?

Темата е страхотна   bouquet

Нищо. Като стане достатъчно голям, само ще му кажа да не си забравя презервативите.

# 42
  • Мнения: 61
Здравейте момичета,
Първо да благодаря още веднъж на Чоколина за положения труд и прекрасния колаж  newsm51   Момиче страхотна си,Извинявам се ,че така в последния момент прибавих и мойта снимка,ама нещо напоследък хич не смогвам с времето,То и с компа имахме някакви проблеми,Вчера пробвах хиляди пъти и все ми даваше качени 0 от 0,даже прегледах накрая всички снимки и ни нямаше, Мислех,че нищо не е станало и се отказах,Днеска много се изненадах , като видях опулената физиономия на Ади,Така сме се смели с Ронката-кое е това бебе и хоп нашето ни гледа Joy Joy Joy   Направо не разбрах как стана newsm78
Утре сме на консултация, направо нямам търпение,По тоя повод съм си подготвила гърнето и днес мисля да правим генерални репетиции,че утре да не се изложиме,После в някакво контейнерче ли трябва да го пресипвам,че не съм много наясно или и обикновена пластмасова чашка върши работа,Тези пликчета дето им ги лепите нямам намерение да се ядосвам с тях,На Ади и е достатъчно да я измиеш и да я оставиш 2 мин, с голо дупе и работата е свършена Laughing
Да ви кажа честно, това училището било много трудно нещо,До миналата година мразех само Човек и общество,ама тази година е кошмар,Математика,български,английски,че и на курсове тръгна ужким да не пиша аз домашните,а тя каква стана,
Сори за офффа, Ще изллизаме за малко та чао засега,

# 43
  • Мнения: 13
Здравейте Априлска Банда! Как сте днес?  bouquet
Искам първо да честитя Рожденният Ден Violeta Shildarova с пожеланиета да е здрава, щастлива, обичана и уважавана съпруга и майка!

Честита 7ма месечинка на Пресияна-бузана на Сисли както и на Никола на radost_mk и
Стефан на Pininka!
Маги Савова пожелавам ти успех с новия проект и малкия сладур Борис да е все така послушен!
Жулиета браво на малкия Тони! А за майка си не се кахъри то винаги като живееш с родители е така, дано да успеете да си оправите вилата и да се пренесете там е чак тогава ще си спокойна Hug
Олче на вас пращам хиляди оздравителни прегръдки! Забеляза ли че Дидито и Енито са се охилили по почти еднакав начин на колажа? Mr. Green Да нацелуваш малката бузанка ама след като оздравееш Naughty Heart Eyes за тази кашлица на Вели даваш ли сиропче(Аз имам позната си лекува детето с сироп от БГ казва че тукашните не са толкова добри за отхрачване като българските)
Яна Кунчева на теб пожелавам слонско търпение със свеки и да си изкарате хубаво на гостито Hug
Маги79 радвам се че те изненадахме с Чоки за колажа Hug
Да изкажа още веднъж огромната си благодарност за положения труд на Чоки  Heart Eyes  bouquet колажа е направо невероятен!
И тъй като не видях тази сутрин кафенце хайде почерпете се по едно от мен!

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 14:46 от mimeto80

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас!!

Честит рожден ден на всички малки слънчица родени на този ден!!!

честит рожден ден на Виолета Шилдарова да бъде винаги обичана съпруга и майка!!

Чоколина страхотен колаж сигурно съм го гледала половин час!! Невероятен е! Благодарности за положения труд! Kissing Heart,  а Пепси много миловидно изглежда!

Пипи66 дано малките сладурки бързо се оправят!! Hug

Олче дано се оправяте бързо и малката Ени да пропусне тази настинка!! Hug

Жулиета браво на малкия Тони все така да слушка мама!! Heart Eyes

Деси радвам се, че нещата са се наредили така както искате с мъжо!! Hug Hug

Приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт