Отговори
# 30
  • Мнения: 3
   Здравейте, момичета! Честита ни нова темичка и благодаря на marini за нея. Както винаги се е погрижила. Ако има помощници, благодариме и на тях. Качих няколко снимки от подписването. Имахме проблем и с тях. Фотографа, който ни снима беше "оакал" работата. Мен също ме тормози някаква хремичка, но без други симптоми, така, че за сега съм спокойна. Аз също не усещам бебчо непрекъснато. Обикновено привечер, понякога и през ден. Мисля, че това е нормално, а и се успокоявам, че е поспалив, защото баткото беше повече от ревлив. Laughing Утре ще се пробвам в ЖК. Имам час, а и не съм гледана от 29.09.
Усмихнат и успешен ден на всички!

# 31
  • София
  • Мнения: 689
Момичета, благодаря ви от все сърце за милите и окуражителни думи! Сега, като че ли съм малко по-спокойна, когато прочетох че и други мами са преживяли същото по време на бременност и още повече, че всичко е минало леко.  Hug Предполагам промените в организма предизвикват този ефект.  newsm78 Като знам приятели какво изживяха с тези мъдреци... не мога да опиша какъв страх ме беше обзел, че и на мен предстои същото!

J_M_M, с теб явно не само термините ни са на един ден, но и екстремните растежи  Wink Чета, за твоите преживявания и за пореден път се убеждавам, че колкото лекари - толкова мнения и диагнози. Дано този път да са ти изписали "правилния" и да се оправиш скоро!

zar4e, и мен мъжа с това ме майтапи - идвало ми акъла.  fingerscrossed да се похвалиш с девойка следващата седмица! Може ли да се прибавя към твоите желания за поспаливо бебе? Аз съм такъв Сънчо, че ако ми се падне нервно и ревливо дете не знам как ще оцелеем!  Blush

alex_shu, по ТВ казват, че не е добре да се самолекуваме, когато сме болни. Вируса после не се влияел от лечението, което му прилагали. Аз лично бих се обадила на личния лекар и да го помоля да ме види в нас или някъде другаде, където няма толкова болни.

Бързо оздравяване на всички болнички, а на здравите - пазете се! Днес е много хубаво времето - дано е слънчево и спокойно и в душите ни!

# 32
  • Мнения: 1 986
Добър да ни е денят, момичета и честит празник на всички празнуващи! Hug
wave, taigi, оправих нещата със списъка! Добре го бях омотала! Wink Много е възможно да съм пропуснала да сложа цветна снежинка на някой, така че да си каже! Peace
alex_shu, J_M_M, бързо оздравяване!
Аз казах на таткото също по доста прозаичен начин - по телефона, но то и нямаше друг начин, защото той не беше в БГ! Иначе, определено беше изненада, защото тъкмо предния месец бяхме решили да отложим бебеправенето за догодина, след като се нанесем в новото жилище, но...бебчо си избра да се появи по-рано, за което съм много щастлива, всъщност! Laughing
Аз от утре съм на работа, но много се чудя дали да не си пусна отпуск до края на месеца! Ще видим!
Хубав ден на всички! Sunglasses

# 33
  • София
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен  Peace
marini темата е оформена супер  newsm57
От днес и моята дребосъчка е с антибиотик, вчера вдигна температура и днес отидохме до клиника Лора. Оказа се ангина, та сега наливаме лекарства, сиропи, капки и витамини. Давам и и клеева тинктура и много плодове и чайове.
На мен профилактично ми предисаха Есберитокс, а за хремата дето ме мъчи Еурофобиум композитум. Ще полежим няколко дни и ще видим. Някой правил ли си е вкъщи физиологичен разтвор? Казаха ми да си направя от вода и морска сол, но не ми казаха в какви пропорции  Rolling Eyes
На другите болни да се оправят, а здравите да се пазят, че навсякъде има болни. Ако ходите в болница, задължително си сложете маска.
Хубав ден на всички   bouquet

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 31
Честит имен ден на всички именници да си носят името със здраве.  bigdance2

alex_shu, J_M_M , metchopooh  пазете се момичета и се лекувайте че много е гаден грипа.
marini ако можеш по-добре си вземи отпуска , че в тези затворени офиси гъмжи от бацили. Peace Да допълня за първата страничка че съм на 22г. и съм от Бургас.
Данчето с тробанче мисля че това сърцебиене е нормално за бременните особено ако си със по-голямо коремче, но все пак гледай да си почиваш повече.

И аз моя бебок го усещам от една седмица(макар че все още нямам корем или по точно е като на преяла хлебарка) бях забравила колко е хубаво да усещаш живота в себе си. Grinning На таткото не съм казвала по специален начин ,защото още 10 дни преди да ми дойде почна да ми се гади и бях 80% сигурна че съм бременна и казах на мъжа ми,а теста го правих ме заедно.Бебчето си беше планирано и за наша изненада стана от първия път също като батко си.
Отивам да готвя.  food002

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 13:18 от zlatоmira

# 35
  • София
  • Мнения: 6 574
Здравейте! Ние днес и направихме голяяяяма разходка до езерото, едвам се довлякох до къщи   Animal Snail, но беше много готино. Запалихме и свещички за празника, че днес нали е Арахангел Михаил, обиколихме всички люлки, катерушки и друсалки.  Времето е трепач, аз даже бях по къс ръкав. Сега силно се надявам да спят или поне да кротят в стаята си.
Вчера купихме яке за бебето - червено, на баклави, много яко с рошава памучна подплатка за 15 лв от .... магазин за 1 лв.  Embarassed. Влязох да търся панер за хляб и като го видях ми изтекоха очите. Грабнах го веднага. После заведох мъжа ми в Пинокио да му покажа една количка и там същото яке на цена от 46 лв  Shocked Shocked Shocked. Мъжът ми вика да се върнем и за едно синьо.  Mr. Green. Цвети го разнесе из цялата площадка да го покаже на приятелите си. При интерес мога да го снимам на турската фирма Caramel е.
За имунитета от 3 дни пием Шипко - българско сиропче, 100 % натурално от плод шипка има яко витамин С. Позната аптекарка ни го препоръча било ново и доста добро.  Rolling Eyes
Гледам сте коментирали как сте казали на мъжете за бебетата - при нас е голяма проза. Първия път беше плаувано и ходихме заедно да купим тест заедно с 2 големи кутии тампони.  Mr. Green той беше влязал да се къпе, а аз си го направих в тоалетната, влязох в банята да му го покажа и се намокрих до кости, защото ме събори във ваната от кеф. Шокът беше като д-рката каза, че са две. Мъжът ми само се чешеше по главата отгоре като маймуните и издаваше нечленоразделни звуци, а аз ревах .... първначално от шока, а не от радост.  Embarassed Втория път аз влязох да се къпя и усетих познатата болка в главата от топлата вода. Изпратих го за тест, а той ми вика за какво ти е тест, нали вчера си взе тампони на едро от Метро.  ooooh! Grinning Whistling
Аз отивам да положа морно тяло, че от 15 часа сме на кафе с майките-разбойнички от квартала да оклюкаме темите от седмицата.
На всички болни желая скорошно оздравяване! Много се натръшкахме бе, то здрав не остана в темата!  Sad

# 36
  • Мнения: 1 350
Здравейте и от мен ! Честит празник на всички именници   bouquet
Аз днес цял ден обикалям ,не можах да спя,станах в 8 часа  ooooh!Това е толкова необичайно за мен!
Снощи сънувах май ,че усещам бебчо и се обаждам на майка ми да й кажа  Laughing Само това чакам сега ,да усетя нещо и аз  Laughing
Хубав ден на всички и ако ходите на именни дни разпитайте дали няма да има някой болен.Аз така направих току що и не ми се смяха  bowuu

# 37
  • Мнения: 38
Eто ме и мен в новата теми4ка  Hug
МARINI,благодарим ти отново !  Hug
Днес е много хубав празник,на вси4ки празнуващи ,4естито !Днес моето баб4е има имен ден ,аз съм кръстена на нея,но празнувам на св.Ана..
При нас за сега нещата са си същите,полежавам си пове4ко,брат ми и мъжа ми излязоха на разходка,а аз слушам музи4ка в неделния следобед  Wink
Беб4о го усещам от време на време  Laughing

# 38
  • Мнения: 30
Ето ме и мен в новата темичка Hug

# 39
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
хайде и аз в новата тема

и при нас днес всичко  е ок, честит празник на имениците

# 40
  • Мнения: 157
Здрвейте !
Честит имен ден на празнуващите   bouquet
Приятен ден на всички!

# 41
  • Мнения: 17
  Много ме е яд ,че вирусите не ни пропускат и нас и дечицата ни.На всички пожелавам ,скорошно оздравяване.
алекс шу ,ако ти се наложи да ходииш на лекар ,наистина използвай маска.
мечооопух за ангината на малката ,можеш да пробваш компрес с извара ,сменя се през 8 часа и се налага точно под сливиците в една кърпа или марля.
wave,тия мъдреци явно си излизат най-вече когато сме бременни.На мен с Мартин ми избиха горните два.Сега е почнал да ме мъчи долният. ooooh!
Ели Мели миличка ,надявам се контракцийте да те мъчат по-малко вече.
 Данчето и мен гърдите ме тормозят доста ,виж за задъхването нищо не знам.Радвай се ,че не е вирус и не си мисли глупости.
 Нещо ми се губи Ивееета,някой да знае нещо?

# 42
  • Мнения: 252
Мерси за страхотно оформената темичка, Марини!  Hug
Честит празник и от мен, а аз ви черпя с по една малка биричка   beer  по случай моя имен ден /казвам се Милена/ Grinning
На пълните въздържателки - парче торта   party023
Съжалявам че нямам по-готини картинки...
Приятно празнуване!

# 43
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен! Аз не съм от активните пишещи, че ми е трудно да съчетая всичко, но пък съм от активно четящите.
Честит празник на всички празнуващи! Да ви е живо и здраво името!
Ние за сега сме добре, въпреки че и мен взе да ме обхваща страх от националната грипна епидемия. Реших, че работата няма свършване и че ще си взема болнични от вторник и ще се гледаме със сина ми. Че за 19.11 имаме часове за него за нефролог и за мен за д-р Марков и трябва да сме здрави. Искам да ви питам вие до края ли смятате да си работите или ще си вземете болнични по-рано. Аз с първата бременност работих до самото раждане, ама сега май не съм на това мнение.
На всички болни пожелавам скорошно оздравяване  Hug.

# 44
  • Мнения: 3 215
Честит празник на всички именници и близките им!  bouquet

Относно работата - аз също се изплаших от грипа и от утре не съм в офиса, но пък шефовете ми се съгласиха да си работя от къщи, така че хем съм на топло и далеч от кашлящи и кухащи хора, хем съм на работа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт