Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 689
Честит празник и от мен на всички именници!!! Да сте живи и здрави и дълги готини да си носите името с гордо вдигната глава!   bouquet

Аз се извинявам, че чак сега честитя, но сега разбрах за празника  Embarassed Сега захапвам и телефона - по-добре късно отколкото никога.  Wink

marini много благодаря! Случват се такива неща и много мило от твоя страна, че се грижиш за темичките.  Hug

# 46
  • Мнения: 59
Честито на всички празнуващи и от мен  smile3525 да сте живи и здрави много щастливи и обичани!
Ау, тея мъдреци са голяма гадост, моите избиха и четирите едно лято добре че не бях бременна.
Да питам мамите с ниско кръвно как се справят  Rolling Eyesчувствам се като парцал?!

# 47
  • Мнения: 51
Честит имен ден на всички празнуващи, да ви е живо и здраво името.  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 689
Честито на всички празнуващи и от мен  smile3525 да сте живи и здрави много щастливи и обичани!
Ау, тея мъдреци са голяма гадост, моите избиха и четирите едно лято добре че не бях бременна.
Да питам мамите с ниско кръвно как се справят  Rolling Eyesчувствам се като парцал?!

Аз си пия по едно слабо кафенце сутрин, а ако почуствам, че ми става зле - кока-кола. И главоболието си "лекувам" с кола за ужас на познати и роднини, но колкото и да е лоша, пак е по-добра от химията в лекарствата. От две злини, по-добре по-малката  Wink

# 49
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен!
Честито на всички именници.Здраве и много усмивки!!! Аз лично имам 2ма именника в семейството,но нямам възможност да празнувам с тях,защото аз не съм в БГ.
Между другото днес разбрах,че догодина Великден е на 4 април-поздрави на всички,които очакват своите съкровища на този ден.
Приятна вечер и бързо оздравяване на болничките.За сега при мен всичко е ОК като изключа странните болки в корема от време на време  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 5
Честита ни нова темичка и благодаря на marini за нея.

Здравейте и от мен,
за съжаление се присъединявам към болните.Поздравявам всички именници със здраве да си носят хубавите имена, а това е за почерпка за моето им:  party023 Popcorn cook
А мога ли да помоля за паролата за албумчето за да вмъкна и аз няколко снимки.Благодаря предварително.

А колкото до работа ,ако можете си останете вкъщи това е най-разумното решение , а не сред тълпа от кихащи и кашлящи.

Приятно празнуване,аааа и щях да забравя май при наc е  stork-boy поне доки казана 80% - много се зарадвахме - това ни е желанието.

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 18:53 от ioanna_e

# 51
  • Мнения: 3 695
Привет и от мен!  Hug
Честит имен ден на празнуващите!   bouquet
Благодаря за новата хубава тема!  bouquet
Ние днес ходихме на Лунапарка в Младост и се возихме на лебедите и виенското колело.  Party
Ако не бях бременна щях да се кача и на една доста екстремно изглеждаща въртележка, ама сега не смея.  Crazy
Искам да благодаря на мамите, които на срещата на априлките споделиха колко да доволни от сушилните си и специално на ЕлиМели за допълнителната консултация.   bouquet Та вчера и ние се сдобихме с такава. Добре, че любимият прие веднага присърце желанието ми и даже още реорганизра едни шкафове в кухнята. А аз съм на 7-то небе от щастие заради резултата от сушенето - дрехите излязоха сухички, мекички, топлички и като изгладени даже.  Grinning
Болните да оздравяват веднага!  Naughty  Hug

# 52
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен в новата темичка Simple Smile

Честито на именниците  Hug

  На мен ми се очертава напрегнато ежедневие следващите 10 дни,но ще ви хвърлям по едно око.
Исках да питам за тази ФМ,която се прави около 20г.с. трябва ли предварително да се прави БХС  newsm78
  И ако сега се заинтересувам да се запиша дали не е много късно Simple Smile
Питам защото скоро ще си идваме с малката в Бг и сега съм в чуденка къде и какво да правя. Thinking

# 53
  • Мнения: 3 215
ФМ не изисква правен преди това БХС. Сега е отлично време да си запишеш час, ако ще си тук по времето,когато се прави - между 17 и 23 седмица. Има и късна, след 28седм,но втората се счита за най-удачна. Ако не си правила БХС, ФМ го замества в някаква степен  Peace На 1стр. има линкове към повечето доктори, които я правят - сайтовете им са доста информативни.

# 54
  • Мнения: 339
Тини-мини, честита придобивка! Да си я ползвате със здраве Simple Smile
cveta80, прешдполагам ще можеш да си запишеш час сега за втората ФМ.
На празнуващите днес- честито и хубава вечер   bouquet
А на болните-по-скорошно оздравяване! Дано няма нови болни!!

# 55
  • Мнения: 1 350
Стискайте палци ,утре ще звъня да питам дали се отменят часовете за ФМ в Пловдив Praynig
Дано да ме приемат с маска ,макар ,че съм напълно здрава!Дано ,дано,дано да видя бебчо,така се бях настроила да го видя тази седмица Blush

# 56
  • София
  • Мнения: 1 541
тук  Peace по късно ще чета , че днес празнувам имен ден

# 57
  • Мнения: 380
Здравейте момичета!
Аз се втурнах по магазините вече и напълних шкафа с розови неща Mr. Green То голямо разнообразие от дрешки за момиченца имало. Момчешките неща са по-скучни  Wink
Честито на всички празнуващи!!!  bouquet
Аз съм забравила,че е празник, и съответно не се обадих на баба ми да и честитя Embarassed. Пуууу, че съм охлюв. Ма вече е късно в България и не става да звъня...
Оздравявайте по-бързо! Hug

Здравейте! Ние днес и направихме голяяяяма разходка до езерото, едвам се довлякох до къщи   Animal Snail, но беше много готино.
То много далеч това езеро бе Биби  Joy Joy Joy

# 58
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Вместо "Добро утро" и пожелание за хубава и усмихната седмица  Laughing:

Ако бебетата пишеха по форуми… какви ли биха били заглавията ?

“Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?”
“Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, клизмата и т.н.?”
“SOS! Мама спи през цялата нощ!”
“Не ми дават да късам тапетите!!!”
“Как да се промъкна до котката?”
“Поход в поликлиниката. Писна ми!!!”
“Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?”
“Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”
“Помощ! Мои снимки по голо дупе са в Интернет! Как да протестирам?”
“Почивка в чужбина - струва ли си да вземам и родителите?”
“Свирене с уста и други начини на творческо самоизразяване”
“Защо пакетите със салфетки стигат само за половината стая и къде мама държи втория пакет?”
“Някой пробвал ли е на вкус “Фастум-Гел”-а? Искам, но досега не ми се е удало…”
“Какво трябва да може мама на 27 години?”
“Цица отделно от мама: възможно ли е това?”
“А вас целуват ли ви по дупето?”
“Препоръчайте ми логопед за баба”
“Продавам комплект мамини дрехи, размер 46″
“Помощ: мама не заспива, докато не посмуча двадесетина минути цицата й!”
“Каква поза да заемем, докато спим, така че домочадието да изпада в умиление. Споделете опит!”
“Какво да изям, за да акам виолетово?”
“Слънчите, зайче, миличко, сладичкият ми… Как да узнаем истинското си име?”
“Мама като ненормална се радва на акото ми - към какъв специалист да се обърна?”
“На мен - пюре от моркови, на тях - шоколад. Къде е справедливостта?”
“Плешивината на татко не зараства. Това рахит ли е???”
“Коремът на мама се поду. Какво значи това?”
“Анкета: кой е опитвал на вкус стайните растения? Кои са по-вкусни?”
“Защо сестра ми постоянно ми прави физиономии и се плези: ниска култура?”
“Анкета за кърмачетата: какво искате мама да хапне в новогодишната нощ?”
“Писна ми от мамината цица! Искам татковата! Някой с подобни проблеми?”
“НАЯДОХ СЕ!!! Как да обясним това на родителите?”
“Къде ни е носленцето?”, “Къде са ни очичките?”… Те наистина ли не знаят???”
“Как да се избавим от космите по гърдите на татко? На отскубване реагира с вик. Препоръчайте безболезнен начин”
“ВИК НА ДУШАТА: Котката я хранят с по-вкусна храна! А всички опити да възстановим справедливостта се наказват жестоко! Защо???”
“Трябва ми материална помощ. Нямаме сол и захар. Ям гола каша. Повръща ми се!”
“Помощ! Новият памперс ме кара да изглеждам пълен. Посъветвайте ме за нормален модел”
“На 25 години не може да пее! От кого да потърся помощ?”
“Всеки ден ме къпят. Има ли и други толкова мръсни?”
“Зайченцето бяло”… “Хей, ръчички”… А какъв е творческият потенциал на вашите родители?”
“Да смучем едновременно цица и палец - максимализъм?”

# 59
  • Мнения: 1 380
ДОБРО УТРО И ЛЕК ДЕН!!!
alex_shu добре се посмях с поста ти. hahaha hahaha hahaha
WinnieThePooh и аз като теб с първата бременност, накупих сини бодита и син комплект за изписване, защото УЖ беше момче, ама после всъщност се оказа мома.....
Обаче е вярно, че за момичета има по-симпатични нещица.
данчето с трабантчето стискам палци. Peace
EliMeli радвам се че, не си влязла в болница. Дано контракциите ти са утихнали.

Общи условия

Активация на акаунт