Имат вече ходeщи крачета ФЕВРУАРСКИТЕ момичета и момчета

  • 15 391
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Добро утро!

И аз съм супер скапана напоследък, много се уморявам... Tired

Галче, стискам палци бързо да се оправяте!!! Hug Rolling Eyes

Добре дошли на Цвети и Раличка! И никакви болести вече!    bouquet

И специално за Бетунга  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 17
А доброютро дружина   bouquet
 Аз позачезнах от хоризонта за 3-4 дни ама то е защото навестихме родата в Пазарджик набързо, а като се прибрахме в неделята малкия "Конан варварина " ( в превод Ачо) успя да счупи 2 мишки на компа и аз като виден индианец не успях да се справя само с клавиатурата, та не можех да ви чета. Но от снощи всичко си е в каналния ред - нова мишка далеч от Ачката  Imp
 Та да честитя на всички с поводи през тези дни - именници, месечинковци и всички останали  Heart Eyes
 Добре дошли на Раличка и Ламтурника никакви такива повече, болница от тука насетне да помирисвате само за исписването на някое бебе  Naughty
 Вчера говорих с Мимето, ама чак сега като прочетох зацепих колко е сериозно положението с Майчето. Бързо да минава и да се забравя.
 А разбира се честито и на проходилите Бела и Никола. Малко да падат и поне 100 години "безавариино" да си ползват крачетата.
 Аз да се фукна малко  newsm03 Получихме поредния транш ирландски дрешки от лелята на Ачко. Да е жива и здрава таз жена - затрупала ни е с дрехи. А тъкмо вече бях решила, че имаме абсолютно всичко и дрехи поне до пролетта не ни трябват ама тия новите са върха. Най-готиното е едно невероятно рокерско якенце. Е като гледам на Ачо ще му става другата зима май май, но пък ще припадат мацките по него. Въх пък съм и скоромна беееее hahaha
 Аз сега ще се стягам леко полеко и бавно и славно ще потегляме да записвам Ачо на кухня. Ама като гледам мудната и бюрократична система май първата манджа ще вземем януари чак.
 Хайде живи здрави и после пак  Heart Eyes
Ееееееее Галче дано бързо да се оправят юнаците.Ти за съжаление нямаш избор стискай зъби  spoko

# 32
  • Мнения: 80
Добро утро.
Честита месечинка на Гошето, Насето, Валето, Кристиян.
Честито на проходилите, пропълзелите, озъбилите се  Laughing.
Гал, стискаме палци скоро да се оправят малките сладури.
Лампурче, радвам се че вече сте си у дома, дано да е добре вече Раличка и никакви болници вече.
Миме, дано Пчеличката Мая скоро да се оправи. Praynig
И ние ще вземем да отидем до Джъмбо, но кага ли  newsm78, на милото колегата напусна и сега е по цял ден на работа.
Фокси, една приятелка ходеше от Кичука до Смирненски да си взема храната.
Отивам да се боря с малката да си изяде попарата, а това е най-лесното хранене за деня.
Хубав ден. Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 311
Добро утро и честити месечинки на голееемите слънчица!
Много се радвам, че малката Раличка е здрава и повече никакви болници!
Гал, да се оправят бързо болничките!
PIS74f, браво на лелята. Те мацките отсега залитат по младежа, ама с рокерско яке направо ще ги разбие Simple Smile
Абе нали щеше да е много топло и вчера и днес newsm78. Нещо май се объркаха

# 34
  • Мнения: 89
Дорабела,ухапванията от бълхи обикновено са като ситни червени точици.Така,както го описваш,ми звучи повече като от паяк...Ако я сърби много,ментоловият спирт облекчава.Само питай в аптеката,дали може за бебе !

Писче,то хубаво рокерско яке,ами стягайте коланите сега за мотора !  Laughing

Мими,а вие как сте? Спадна ли отока? Само по лицето ли беше отекла ?

# 35
  • Мнения: 6
Добро утро на всички!    bouquet
Честита месечинка на Жорко, Наско, Валето, Кристиян!Да са живи и здрави,палави и щастливи!
PIS74f ако искаш следващия път,като идвате в Пз,можем да спретнем една мини срещичка. Laughing
Смятам и ние в неделя да отскочим до Джъмбо да хвърлим по едно око.Моята зълва живее в Пловдив и е ходила,каза, че има интересни неща.Дано имам и превод до тогава.
GALL78 имаш стиснати палци и от мен,оздравявайте бързо. baby_neutral
Хубав ден !!!

# 36
  • Мнения: 1 021
Честито на Гошко, Наско, Валето и Кристиан!
Мира е  болна   Sad зверски запушен нос и кашлица.
Вчера н прегледа педиатърката каза, че гърлото и е много червено, но гърдите за сега са чисти. Започнах да я лекувам с капки за нос и сироп, но ако няма подобрение започваме АБ Sad
А резултата от мерките и теглилките е 9860 гр и 73,5см, да му се чудиш на това дете на кой се е метнало такова едро Rolling Eyes
Всички болнички да оздравяват! Ще се включа по-късно ако Мира ми позволи!

# 37
  • Мнения: 17
Ох Толо права си. Друго си е да си със 1300 кубика звяр между краката. То вярно мацки се свалят с мотора не със якето ама за сега мисля да се въздаржа от поощрението на подобни екстремни свалки  Mr. Green . След години ако сам си искара парички и иска да си купува и совалка ако ще.
 Лори, аз отдавна си мисля да се видим като ходим до Пз, но последните пъти е все за по 2 дни и време не остава докато накачулим цялата рода. Но около Коледа мъжа ми ще го пуснат от работа десетина дни та предполагам ще отделим за Пз малко повечко време. И тогава непременно ще се видим, че аз там никой не познавам а ми се иска и да се видим.

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.Аз съм нова тук,но и нашето място е при вас,защото у дома си имаме две принцеси.Малката е родена през февруари тази година.Имаме вече  шест зъбчета,но все още не ни слушат крачетата.За сметка на това говорим много.

# 39
  • Мнения: 46
 welcome на новата мама.Кажи как се казват децата ти,кога точно е родена малката,от къде сте.

Дорабела,ние у нас имахме щипалки под леглото и от време на време се разхождат из стаята.Направи една чистка под матрака на малката и в стаята.

Кой каза,че му се гледат снимки
-новата ни фенка,помага ни да ходим,гушка го,дава му бибата Crazy
-новата ни шапка(мерих я върху другата Simple Smile )
-и с на тати шапката

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 11:32 от radka80

# 40
  • Мнения: 2 829
Бързам да се запиша в темата и да изскачаме на разходка Simple Smile
Честити месечнинки на мишоците и специално на Валето, нашето геройче!
Дано миличката Мая да се оправи бързо, както и другите болни дечица!
Ламтурниче, слава богу че сте си вече вкъщи! Много ви мислехма, да знаеш! Разкажи по-подробно как са децата!

# 41
  • Мнения: 226
Докато кажа добро утро, то станало обед  ooooh! .

Първо честито на всички които са имали повод за прануване през отминалите няколко дни   bouquet .

Честити месечинки на Гошко, Наско, Валето и Кристиан!

Добре завърнали се на Цвети и Раличка, и да сте много здрави от сега нататък!

Гал, дано да им мине бързо на дечицата  Praynig . А ти ,както казва Пис, ще трябва да стиснеш зъби.

Алхимика, дано пчеличката бързо се оправи  Praynig .

dessita_i, бързо оздравяване и за Мира  Praynig .

Добре дошла, на новата мама   bouquet !

# 42
  • Мнения: 806
Здравейте Момичета,

Честити месечинки на порасналите звездички!  Колко бързо мина времето от началото на бременността и ето ни сега с дечица почти на годинка. 

Понеже на съм ви следила от време, исках да си сравня с вас.  Колко зъбчета имат децата вече и пълзят ли?
Питам защото Джордан има само 2 зъбчета и отказва тотално да пълзи.  Но започва вече да се хваща за мен и да се придърпва да става.  Притеснява ме, че не иска да пълзи.

# 43
  • Мнения: 46
Бени,не се притеснявай.Валето и той няма много мерак за пълзене иска все да ходи.Също има само 2 зъбчета,а горе са се наредили 4,но още не са избили.
Тъй като е пристрастен към бибата,го слагам на спалнята,взимам му я и я поставям на 1 метър от него,чак тогава лази,за да си я лапне и е много доволен.А на земята все се калдупка докато лази и си удря главата.А преди няколко дена го сложих на масата и там се пързаля,но се кефи.

# 44
  • Мнения: 14
 wavey!
 welcome,  на Дудулулу! Разкажи повече за теб и твоите принцеси!
Честити месечинки на всички!
Ние пак се позагубихме, но гледам повечето време да сме навън. Продължаваме с лекарствата, АБ и всички гадории! Последно педи каза, че кашлицата на Митето е от " задна хрема", стичали са му се сополите назад в гърлото, а той всъщност от месец, два изобщо не е имал хрема/ сополи! newsm78 Хич не ми се кара така с тези лекарства, но не знам дали ако ги спра на моя глава няма да стане по- зле Sad
Тонита, ние ползваме козметиката на Себамед (изписана ни от дерматолог), а иначе директно на засегнатите места сега скоро мазах с Елоком (от педито) и имаше ефект!
Това е засега от нас!
                                    love001  love001  love001Много цунки на всички!  love001  love001  love001 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт