Имат вече ходeщи крачета ФЕВРУАРСКИТЕ момичета и момчета

  • 15 396
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 806
radka80 Да, но Джордан е 3 седмици по голям от Валето  Flutter .... и не върви още, само на проходилката.  Но вече не я ползвам защото си мисля, че ако не го бях слагала в нея, до сега да беше пролазил.  newsm78

За зъбките не е чак голямо притеснение, те си идват когато си му е времето.

ДОБРЕ ДОШЛА на Дудулулу!

# 46
  • Мнения: 46
Бени,в парка едно хлапе е на 11м и не върви,но защото майка му не го изкарва от количката,за да не го разглезила  Shocked(по цял ден тя се глези като чете весници,а малкия зяпа пейзажа Sad )
А Валето си е подвижен и по-хилав от другите наборчета,а и баща му е проходил на 10м.
Може и аз да греша като го оставям повечко да ходи,но му е интересно,а и с проходилката също си играе и търчи.
Всички бебета са различни  Hug

# 47
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за гостоприемството.А сега малко информация за нас.Каката се казва Татяна и на 14 януари ще стане на 8 години , а малката е Паулина е е родена на 16.02.2009.

# 48
  • Мнения: 806
radka80 Не правиш грешка според мен, да го оставяш да си ходи.  Това си е развитие на телцето.  Щом може, защо да го спираш!
Джордан също с проходилката е като бяс.  Но понеже е вече голям за нея ( в размер ) и започна да я преобръща както е вътре.  Падна 2 пъти и реших - край.  Но наистина много съжалявам, че я ползвах.  Възможно е и да греша, но може би точно проходилката го спря от пълзенето.  А може и да си въобразявам разни.
Май си е всичко до детето, но нали знаеш, че майките все сравняват.  Мъжът ми искал малкият да пълзи защото било много сладко да ги гледаш  Laughing а аз искам да пропълзи заради развитието му.   baby_neutral

dudululu Ако желаеш изпрати снимка на Паулина на ФОКСИ (тя е нашият дизайнер на страницата) и тя ще я добави на първа страничка. 

# 49
  • Мнения: 0
Забравих да се представя.Казвам се Даниела и съм от гр.Варна.

# 50
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте и от нас  Hug

Сега да видим дали ще си спомня всичко, което имам да казвам Simple Smile

Ламтурниче, честито завръщане вкъщи, радвам се много, че вече сте здравички и дано не се налага повече да се отделяте от нас по такива причини Simple Smile)))

Милите болни бебоци, стискам палци бързо да се оправяте и да излизате на разходки докато е още хубаво временцето (въпреки, че вчера и днес не е много такова, поне в София)

Добре дошла, дудулулу, ти даде информация за малките госпожици, а за теб какво ще кажеш Simple Smile)))) Охо, аз докато си публикувам поста и си се представила, приятно ми е Simple Smile

Бени, аз сложих Стани на 7 месеца без няколко дни в проходилката и почти всеки ден ходи в нея, а пропълзя, после започна да сяда, изправя се, а сега се задържа прав без да се държи и прави по една крачка, а после тупва по дупе и е много щастлив, мисълта ми е, че не си сгрешила с проходилката, просто някои дечица се развиват двигателно по-рано, други говорно, други пък по-бавничко, но пък по-качествено Simple Smile) (това в кръга на шегата), не се притеснявай и не се вкарвай в някакви филми, всичко с Джордан си е наред Simple Smile

А, аз днес записах най-накрая Стани на кухня, в четвъртък ще си вземем първото хранене и ще кажа как е било, сега ще ядем 3 пюрета Ганчев или Бебо, че освен 30те буркана и 60те капачки ми искат и за четвъртък още 3 буркана с 3 капачки да им дам празни, а те да ми дадат пълни и после всеки ден така, аз капачки имам, нищо, че не знам къде са, ама с бурканите ме изненадАха, имах повечко при мен, но вчера отбирах отбирах и едва събрах 30 здрави и без ръжда и т.н. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 14
Изпратиха ми това: http://www.priqtelstvo.hit.bg/, ако някой има време да го прочете ще разбере и защо съм го публикувала тук Wink

# 52
  • Мнения: 86
здравейте
кремуцка ние ще слагаме синфлорикса.препоръча ни е педито.много малко информация има за нея в интернет. подобрен вариант е на по-старата превенар. дано наистина си струва
може ли помощ-искам да пиша на лс но не ми излиза като опция newsm78 при мен ли е проблема?
моля гласувайте и за нас в сайта на памперс Praynig
миме невероятни са тези красоти Sunglasses Laughing
стискам палци и се моля а бъро оздравяване на болничките,милите Hug
добре дошла на новата мама  bouquet

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 13:10 от siqnie

# 53
  • Мнения: 95
Много слаба активност днес newsm78
Албенче,и моят ходи в проходилка от 7 месец,но от две седмици се научи да пълзи и напред защото до сега само назад можеше Laughingне мисля че проблема е в проходилката PeaceДетето на сестра ми не е пълзяло никога, но започна да върви на 14 месеца,така че спокойно Hug
На всички болнички ,бързо да оздравяват Hug
Сияние,дай този сайт за памперс да гласуваме за вас Peace
 welcomeна Дудулулу

# 54
  • Мнения: 356
Запис и от нас в новата темичка!!!!!!

Добре дошла на мама Даниела!Предполагам,че ще се чустваш добре  сред нас!

На болничките - бързо оздравяване  Praynig

На празнуващите дечица - много здраве,усмивки и весело детство!

Албенче,въобще не се притеснявай,че не пълзите.Има деца,които никога не са пълзали,а направо са проходили.Остави детето само да си се развива и не му бири грижа.Иначе за зъбките и ние имаме само два отдолу.

Ние преди малко се прибрахме от разходка и докато стопля пюрето Белослава заспала  Laughing Явно след 2 часа ходене се е уморило много детето.Довечера ще и купя каишки и ще пробвам с тях да е водя.

За кухнята и ние ще вземем утре за първи път.В нета има меню,но пише месо с нещо си,а какво е месото незнам.А и дали трябва да се дава жълтък като всеки ден се яде месо.Че и гледам,че и супа с месо има и основното и то с месо.

# 55
  • Мнения: 0
Момичета да ви попитам нещо.Вашите бебоци колко вода пият на ден?Моето Поли пие по литър и половина че и повече понякога.

# 56
  • Мнения: 95
Момичета да ви попитам нещо.Вашите бебоци колко вода пият на ден?Моето Поли пие по литър и половина че и повече понякога.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ние не можем и 100 грама да изпием newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 216
Дудулулу, Стани почти не пие вода, мен пък това ме притеснява, пие по около половин литър мляко и почти никаква вода, ама какво да го правя като не иска?!?

А за кухнята и аз се чудя, месото е всеки ден, жълтък кога да давам и да давам ли изобщо? Имах и други въпроси, ама нещо съм изключила от около час-два...

Сега отивам да топля манджа на дребсън и да папка спящият красавец на мама Simple Smile)))))

# 58
  • Мнения: 46
Дани,моя син вода не пие ,а само чайчета на Хип и то по 200 грама на ден най-много.
На моя позната щерка й пие около литър вода на ден,доколкото знам спомага за по-бързо затваряне на фонтанелката,док.така й е казал .Има си жабки като вашите щерки и такива,които не са фенове на водата като моя синковец  Whistling

# 59
  • Мнения: 236
Здравей, Дудулулу! Дано да се чувстваш добре тук!

До преди малко готвих на Яна - телешко с картофи. Знам си аз, че детето не е много фен на домашни манджи/за съжаление/, ама защо се поддадох на напъните на свеки и на майка ми, която се надъхват една друга как трябва да се яде домашно готвено ядене, не знам.
Резултатът е прекрасно ядене, което детето не ще да яде. Добавих АМ вътре, пак не ще. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Утре съм поръчала детска кухня, дано да го одобри оттам яденето малко повече.

Радвам се, че Цвети и Раличка са си у дома, Миме, какво става с Мая?

Общи условия

Активация на акаунт