Отговори
# 405
  • Мнения: 3 706
Има я тази реална опасност и за това аз съм твърдо против приемането на тези промени в ЗЕС. Подписах се и в двете подписки  и ще ходя да протестирам, ако някой организира нещо... Така, че мисля просто не сме се разрали по този въпрос.
Simple Smile И аз правя каквото мога по въпроса. Започнах да "рева" в нета още преди да разгледат промените на ниво комисия, но нещо никой не вярваше, че ще мине там, после и на първо четене и т.н.  Но викам, вече има тема по въпроса, нека да не спамим повече тук.

# 406
  • Мнения: 21

 Я се огледай наоколо. При това ниво на корупцията срещу определена сума всеки с достъп до данните ще може да продава "лична информация".  Да си забелязала случайно, че достъпът ще е без съдебна заповед? И да се обжалва впоследствие, щетата ще е нанесена.

Има я тази реална опасност и за това аз съм твърдо против приемането на тези промени в ЗЕС. Подписах се и в двете подписки  и ще ходя да протестирам, ако някой организира нещо... Така, че мисля просто не сме се разрали по този въпрос.
Някой организара нещо...Отново на 14 януари... Hug

# 407
  • Мнения: 2

Някой организара нещо...Отново на 14 януари... Hug

нищо не намирам...напиши повече къде, кога...

# 408
  • Мнения: 2
Намерих снимки от нашествие на властимащи на протест на майки

http://www.facebook.com/album.php?aid=47541&id=1427481873&am … bid=1313565485697

# 409
  • Мнения: 6 362
нашествие на властимащи на протест на майки


In this photo: Роберт Янакиев (ГЕРБ), Ирина Савина (ГЕРБ), Фандъкова (ГЕРБ)

Уникално! Имаме новина! Joy
На протеста са присъствали хора от Столична община, към които е отправена петицията.

Роберт Янакиев - Член е на постоянната комисия по образование, наука, култура и вероизповедания; на постоянната комисия за децата, младежта, спорта и туризма; на постоянната комисия по граждански права, молби и жалби.

Ирина Савина - Заместник-кмет „Инвестиции и строителство”, Столична община
Организира, ръководи и контролира инвестиционния процес за обектите на жилищното и обществено строителство, здравеопазването, образованието и социалната дейност;

Йорданка Фандъкова - (по това време) заместник-кмет на София по въпросите на образованието


Наистина, това, че са присъствали на този протест е невероятно, може би дори случайно!

Сигурна съм и, че присъствието на фотографа (член на Националния съвет на БСП и организатор на алтернативния протест) не е било породено от политически цели, а просто е любител на снимките на млади майки и представители на СО.

# 410
  • Мнения: 2 401
Ще има протест на 14-ти срещу милиционерските подходи - следенето на телефонните разговори и интернет. Не съм и подозирала, че нещо може да ме изкара на улицата отново  след 89-та, но в случая, не мога да пропусна. Това просто е недопустимо.

Цитат
...

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 21:28 от Mamma

# 411
  • Мнения: 2 401
Приемам редакцията. Не използвах правилния цитат.

# 412
  • Мнения: 6 362
За пореден път искам да напомня, че във форумите НЕ се допускат подобни призиви за присъединяване към политически инициативи, независимо от политическата окраска!

Въпросният протест е организиран от политическа сила. Цветът е без значение, имайки предвид правилата тук.

# 413
  • Мнения: 2 401
Да, съгласна съм. Но независимо кой организира този протест (това са няколко абсолютно незавизими една от друга организации) , аз подкрепям.  Това просто не трябва да се случва ... отново. Не бъдете  безразлични, помислете.

# 414
  • Мнения: 2 401

Въпросният протест е организиран от политическа сила. Цветът е без значение, имайки предвид правилата тук.

Това не е политическа сила http://www.facebook.com/board.php?uid=219184411208#/group.php?gid=221469116389

# 415
  • Мнения: 364

Въпросният протест е организиран от политическа сила. Цветът е без значение, имайки предвид правилата тук.

Това не е политическа сила http://www.facebook.com/board.php?uid=219184411208#/group.php?gid=221469116389

Минзи, браво! Дано тези, които взимат решенията, не игнорират нашето *Против*. Иначе ще трябва да им се изкрещи, както тогава.

# 416
  • Мнения: 2
Там съм, нека милиционерите и администраторите да следят от домовете си!

# 417
  • Мнения: 3 993
Намерих снимки от нашествие на властимащи на протест на майки

http://www.facebook.com/album.php?aid=47541&id=1427481873&am … bid=1313565485697

Изобщо не знаех, че във Фейсбук има снимки от втория ни протест!  Shocked Сигурна съм, че и другите майки, които присъстваха там, не знаят. Никоя от майките, които снимаха на протеста, не си е позволила да публикува снимките в интернет.  Naughty
Белалов, много грозно от твоя страна! Това, че сме били на обществено място и са ни снимали медиите с наше съгласие, не ти дава право да публикуваш във Фейсбук снимки на мен и детето ми! Да си ме питал,а!  Mr. Green
Да не говорим, че си непознат и нямаш отношение нито към мен, нито към протеста. Значи минал си случайно по улицата по време на протеста, направил снимки и ги публикувал във Фейсбук. Много неетично и невъзпитано от твоя страна, Белалов! На теб ще ти бъде ли приятно да снимам тайно теб и семейството ти и да публикувам снимките в интернет,а!  Close
Ей, аман от ***!  Mr. Green


ПС. Белалов, само това ли успя да измислиш, за да дразниш майките от БГ Мама, а... Иска ти се да са в мечтите ти, ама са ти в кошмарите тия майки. Laughing

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 15:39 от Mamma

# 418
  • София
  • Мнения: 2 437


Абе, ама тоя г-н има ли моето разрешение да публикува в своят профил тонове мои снимки ?!? И на моята приятелка, и на нейните деца...аз съм потресена!  Shocked
И то при положение, че бягахме от политическа насоченост...сега всеки, който влезне в неговите албуми вижда мен  Close


Литъл, в моят профил във ФБ имам албум от протестите, но няма така конкретно снимани хора в едър план. Blush Сори, ако трябва казвай да ги махам..те не са публични, а са като част от живота ми. Blush

Не мога...има ии от другият протест....видим за всички. Ах, как се ядосах!

# 419
  • Мнения: 4 916
Пишете му, че искате снимките ви да бъдат махнати. Ако не го направи - пишете още едно писмо с копие до някой вестник - напр. Стандарт или Монитор, те направиха остър завой от БСП към ГЕРБ и много ще се зарадват.

Общи условия

Активация на акаунт