СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 8

  • 15 626
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Тук и аз.  bowuu Днес голямо обикаляне... Краката ме болят, изморена съм, но много, много доволна!  Party
Видях се в Мола със съфорумките, пих капучино, накупих супер готини дрехи на Краска без нищо розово за неин ужас, разбира се!  Flutter  Само Бобсъна, милия си остана единствено с разходката.  Embarassed
Харесах си и Коледен подарък и сега се чудя как да подскажа на Петър какво да ми купи.  newsm78

Утре сме на фирменото ни Коледно парти. Бях си направила оглушки за ходенето, но ми се обадиха и ме скастриха- присъствието било задължително, тъй, че няма да ми се размине.

kriskata, впечатлена съм от Коледните ти сладки! Аз още си чакам боята! Дано да дойде преди празника!  Confused Понеже виждам, че са станали съвършени ще ти досадя на лични за изпитаната рецепта!  Heart Eyes

sOnic, кефиш ме!  :hu

bubara ,  Hug и за вас!  Heart Eyes

maya_4ekelova , съчувствам ти!  Confused И аз бих те посъветвала като tsveta- можеш да го изкарваш хубаво увит на терасата. Ако количката ти има зимен кош вътре бебчето е добре защитено и няма как да му духа. Аз като искам да поизчистя и проветря процедирам така.  Peace

Обадих се на педиатърката на Борис днес за хремата- каза да продължавам със Стеримар и да не слагам нищо друго засега. Ако до понеделник не се оправи ще го закарам да му вземат носен секрет за всеки случай.

wish, чудесно си се справила!   Peace

# 31
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Девойки, като ви гледам датата на раждане на някои се чувства толкова стара Crazy По тоя повод шси сипя още една бира преди лягане

# 32
  • Мнения: 56
Искам и аз бираааа! Ама бате я е изпил! А сега си пие уискито на коледно парти гадняра! А и не знам дали и бирата няма да ми спрат като отидем на алерголог в петък  Sad То аз не се наливам с нея ама ми е малко удоволствие от време на време.
А да ви питам много ли е трови боята за коса кърмата? Щото на нищо не мязам и ще се боядисам, ама ми стана гузно за детето. Аз се боядисвах вече веднъж и купих няква 5 минутна но резултата хич не ми хареса и сега си се боядисах с Гарнието.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 153
Девойки, като ви гледам датата на раждане на някои се чувства толкова стара Crazy По тоя повод шси сипя още една бира преди лягане
Хахаха, Цвета, виж моята и ще спиш спокойно Joy
ааа, бира пак си пийни, тя е полезна за кърмата Whistling

# 34
  • Варна
  • Мнения: 6
Криската, накара ме да се замисля с тая боя за коса. Аз бях планувала разкрасяване с боя за петък, че другата сряда мъжо ще ме води да ме показва на коледния банкет, ама не съм се замисляла newsm78, дали боята за коса пречи на кърмачки. Да взема да прочета кво пише на кутията, няма да е лошо. Вкараме и мен във филма Whistling

# 35
  • Мнения: 141
привет Simple Smile

Бубара, много се радвам да те видя в темичката. Липсваше ми твоето присъствие и танцуващото хипопотамче  Hug

Ладида,
ще ти кажа аз какво правя, пък ти ще си прецениш дали е добра идея или не. Все пак всеки мъж е различен и съответно подходите също са различни... така... Когато си харесам нещо за някакъв повод( а аз съм си го харесала доста по- рано от повода) използвам момента когато излезем някъде със съпруга ми и уж случайно да влезем в съответния магазин. Тогава много изкусно се впечатлявам от съответното нещо като казвам колко е готино и при първия удобен случай ще си го купя Simple Smile Та като ми го купи, аз после се правя на изненадана как се е сетил за това Simple Smile Хем го улеснявам него, хем и аз съм доволна Simple Smile
Този вариант работи само в случай, че мъжа е досетлив и ако жената проявява добро актьорско майсторство Simple Smile

Цвета, стига си търси поводи да джурнеш нещо за пиене Simple Smile

Криската
, идвай на гости.. Има една бира в  хладилника дето отлежава от месец Simple Smile

Уиш, благодаря ти за темичката Simple Smile Определено си я изготвила в твой стил  Hug Желязна си Simple Smile Много се смях за това с Гугъла Simple Smile

Мая, ако времето не позволява да излезете на разходка, аз също подкрепям мнението за терасата... Поне там няма да ви вали, а и детето ще е на чист въздух и ще се занимава, оглеждайки наоколо.

Що се отнася до боите- незнам как се отразяват по време на кърмене.. Бу може би ще се изкаже компетентно.. Но чичо Гугъл може и на този въпрос да отговори Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 082


Ладида,
ще ти кажа аз какво правя, пък ти ще си прецениш дали е добра идея или не.

Този вариант работи само в случай, че мъжа е досетлив и ако жената проявява добро актьорско майсторство Simple Smile
Определено ми хареса идеята ти!  Hug  Heart Eyes Сега остава да го прилъжа до магазина, че никак не обича да ходи на такива места.  Confused

# 37
  • Мнения: 141
Ладида, ми то прилъгването ще стане уж "случайно". Например, разхождате се насам натам и после просто минаваш покрай набелязания магазин и влизате вътре.
И съпруга ми не обича да влиза в магазини с мен, но след като веднъж ме чакаше 40 мин навън докато меря едни дрешки, вече влиза с мен, щото отвън му е още по- скучно...  Crazy

# 38
  • Мнения: 146
Здравейте момичета!

Чета ви редовно, но като дойде ред за писане все изниква нещо , а и толкова бързо изписвате темите  Laughing

Моето момиче днес става на цели 5 месеца и по този повод искам да ви черпя виртуално

   


И ние се приготвяме за предстоящите празници. Утре баткото има тържество в яслата, майките не са поканени. Обясниха ми че децата щели да се разстроят и да плачат, ако присъстват и родителите.
Тия дни Митко е доста болен, та покрай него пропуснахме разходките с Борислава. Добре че си е кротка и спи навсякъде. Няколко дена вече е без разходка, ама то и времето доста застудя тук.

# 39
  • Мнения: 53
rozalina, честита ви месечинка, да е жива и здрава малката принцеса!

Леле, момичета, как лети времето - като се замисля, Манос (първото бебе "септемврийче") утре става на 6 месеца smile3521
А Неки никаква я няма Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 221
Майчета аз се предавам.Немога отивам да спа защото утре пак тежко ми горко имам да гладя  9 чифта ританки,5-6 жилетки,2-3 комплекта и спалния човал на ситната(защото днес ни ги подариха и са изпрани и утре ще ги изгладя евентуално ако са сухи.А отделно ме чакат от тази вечер дрешките да ги изпера но вече сили нямам будна съм от 7 и дори и вкъщи правя километри разходки.Лека нощ и бебоците да спинкат и те!

# 41
  • Мнения: 56
Ладида, ми то прилъгването ще стане уж "случайно". Например, разхождате се насам натам и после просто минаваш покрай набелязания магазин и влизате вътре.
И съпруга ми не обича да влиза в магазини с мен, но след като веднъж ме чакаше 40 мин навън докато меря едни дрешки, вече влиза с мен, щото отвън му е още по- скучно...  Crazy
Е те това никога не мога да го приложа защото моя бате не ще да припари до магазин, а и на разходки не ще да ходи. Само като се размрънкам жестоко се влачи с мен, но е толкова незаинтересован, че никви театри не мога да играя. Накрая сама си купувам подаръка и само го уведомявам. Тази година съм го заплашила, че ще съм много лоша, ако не ми купи нищо за Коледа. Миналата му бях опростила подаръка, ако се сдобия с положителен тест и точно на Коледа си имах такъв  Heart Eyes
А за боята със сигурност вече някой някъде го е обсъждал, дори може да са се изпокарали в някоя отчетна по тоя повод  Mr. Green ама реших да мина по лесния начин и да се боядисам без да прекалявам с притесненията  Blush

# 42
  • Мнения: 655
честита ни нова тема Drunk Drunk Drunk cheers


ооооооооооооо,прекланям се пред артистичния и художествен талант на wish newsm20 newsm20 newsm20

# 43
  • Мнения: 53
Ладида, ми то прилъгването ще стане уж "случайно". Например, разхождате се насам натам и после просто минаваш покрай набелязания магазин и влизате вътре.
И съпруга ми не обича да влиза в магазини с мен, но след като веднъж ме чакаше 40 мин навън докато меря едни дрешки, вече влиза с мен, щото отвън му е още по- скучно...  Crazy
Е те това никога не мога да го приложа защото моя бате не ще да припари до магазин, а и на разходки не ще да ходи. Само като се размрънкам жестоко се влачи с мен, но е толкова незаинтересован, че никви театри не мога да играя. Накрая сама си купувам подаръка и само го уведомявам. Тази година съм го заплашила, че ще съм много лоша, ако не ми купи нищо за Коледа. Миналата му бях опростила подаръка, ако се сдобия с положителен тест и точно на Коледа си имах такъв  Heart Eyes
А за боята със сигурност вече някой някъде го е обсъждал, дори може да са се изпокарали в някоя отчетна по тоя повод  Mr. Green ама реших да мина по лесния начин и да се боядисам без да прекалявам с притесненията  Blush


'бах ма'а му, все едно за моя мъж говориш, едно към едно, каква зодия е твоя "дом. любимец" сватя?
За боята - аз вече 2 пъти се боядисвах откакто съм родила, е не мога - не стига, че не мога да се гледам в огледалото от врата надолу, сега пък да не мога да се гледам и от врата на горе и вече ще се метна от някъде Crazy

Аре бе, Находкеее, де одиш га те няма? Пак ли мъжо ти регулира клапаните? smile3534

# 44
  • Мнения: 56
Мани мани свтя, кантарче е моя, ама не знам дали е от зодията или при раждажето не им правят нещо на по-голяма част от мъжете, да стават такива! А може би майките им правят нещо? Ей да внимавате вие с момчетата, да не им нанасяте трайни травми  Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт