СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 8

  • 15 624
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 3 082


 'бах ма'а му, все едно за моя мъж говориш, едно към едно, каква зодия е твоя "дом. любимец" сватя?


не съм сватята, но да кажа, че моят е рибка и той е такъв особняк!  Crossing Arms


Цитат
офффффффф,аман от критикуващи мрънкалници ooooh! ooooh! ooooh! Whistling Whistling
Wink

# 46
  • Мнения: 53


 'бах ма'а му, все едно за моя мъж говориш, едно към едно, каква зодия е твоя "дом. любимец" сватя?


не съм сватята, но да кажа, че моят е рибка и той е такъв особняк!  Crossing Arms


Цитат
офффффффф,аман от критикуващи мрънкалници ooooh! ooooh! ooooh! Whistling Whistling
Wink
Мойто е овен, различни зодии, а еднакви говеда newsm78, как вика сватята може и майките нещо да са им правили Mr. Green

# 47
  • Мнения: 102
Здравейте и аз да се разпиша в темичката Simple Smile.
Майчета имам един въпрос. Знам, че е изписано много в нета за това, но не намерих еднозначен отговор. Малкият е със зелени акита и слуз в тях. Пуснах му микробилогия и всичко излезе ок, но все пак ме притеснява защо се промениха така изпражненията. Моля да споделите при Вас как е ?

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Gala79, на АМ ли сте? Ако да- мисля, че е нормално.
Аз откакто започнах да давам започнаха да се появяват с такъв цвят.  Peace

# 49
  • Мнения: 19
Айде и аз в новата тема, докато се наканя да пиша и то приключила старата и таз вече ехей...
Честито на празнувалите месечинки.
Аз да ви кажа вчера мъжо се прибира и вика '' Да знаеш как вали '' и аз излизам щастлива че ще видя някоя коледна приказка, а то дъжд, гаден и мъгла, станало едно кално - как да излезе човек в тва време. Та от няколко дена сме затворени в нас и вече се чудя кво да правя. Искам сняг че да ходим да се пързаляме с Адко и да направим снежен човек в двора.

Четох четох и почти всичко ми се изпари от глаавата. Киара що не можах да ти видя роклята, май докато се наканя си затрила снимката newsm78.

За емотиконите и шаренииките на мен ми харесват когато са умерени. С много леко дразни, без пък е много сиво, та златната среда е истината.

Кутиите за спомени с Ади бях ходила специално за целта да си купувам и все мислих да добавям, ама накрая нищо не събрах ( така и с дневника му ) уж ще пиша а забравям и после ( ся малко ме е срам да си призная ама забравих датите на 1 зъбче и така нататък ), та се отказах да правя. И щото Адриян няма и на малкия няма да правя ( да няма после що аз нямам, а той има  Laughing ).

И ся кво стана София, Варна, Бургас по срещи пък в Пловдив нъц  Crossing Arms.

Бягам пак да ви прочета и тоя път ще си водя записки. Лека вечер на всички.

# 50
  • Мнения: 186
Gala79 ние първия месец бяхме така.Не е от АМ,защото Алекса е на кърма.Казват,че когато е настинало бебето акото било зелено.Аз не съм правила нищо и си мина само,ама доста дълго беше така Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 314
Ай стига са дърлихте Hug Wink
На мен ми харесва така Уиш,изчистено.По изчистените работи си падам аз.Иначе става много тромаво докато ти зареди страницата с всичките тези поеми,списъци,картички и чудесии...Оценявам труда и на едните и на другите обаче Peace
Ние тази вечер ходихме на театър в Добрич WinkКултурно-масова дейност,последната такава беше преди да родя ooooh!Гледахме Камен Донев,за втори път.Страхотен е този спектакъл няма никога да ми омръзне.

# 52
  • Мнения: 19
arllina благородно завиждам за театъра аз от как съм с мъжо не съм ходила  Rolling Eyes, сега пък с децата съвсем няма време да се измъкна...

# 53
  • Мнения: 56
Какво гледахте? Обожавам го Каменчо и дори ако имах момче щях да го кръстя на него. Не че е късно да имам момче де Simple Smile
Аз ходих на "Ножица трепач" с него,като бях в 7 месец и толкова се смях, че колежките ми се бяха изплашили, че ще взема да родя от смях. А Размислите за народното творчество е страхотен спектакъл!

# 54
  • Мнения: 314
Народното творчество гледахме.Камен се казва половинката Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 2 150
Ехе, Арлина, завидях ти Tired Аз не съм ходила на театър от 5 години сигурно, моят хубавец хич не е по културните мероприятия. Виж като стане дума да виснем в някоя кръчма не мога да го изстържа оттам hahaha
Да ви се оплача - зверски се намръзнах на тоя смотан мач Confused Поне да си заслужаваше, а то...
И аз се включих в групичката във Фейсбук, ама половината нещо не мога да ви разгадая кои сте Mr. Green

# 56
  • Мнения: 116
Искам със закъснение да Честитя на месечинките и спезиално на зет ми Петко(хихи),както и на малката Алекс ЧРД-то!!!
Дундито2 Ходих в майкини да гляда Ива,пък аз да спя! Mr. Green
За мъжете дето не ходят по магазини,моят ходи,също е везна,ама като трябва аз да избирам нещо,винаги е много гладен или най често му се доаква,допикава и тн. Joy
На Камен Донев съм също голяма фенка и повечето му скечове ги знам наизуст и имаме едно момче от нашата компания и все си ги рАзказваме и си ги пускаме на телефоните,а другите стоят и ни гледат умно ShockedПоздрав за всички фенове с един от любимите ми:
http://vbox7.com/play:623145a0

Анита29  И аз понеже копувах всичко за Ивайла от ибей установих,че само розови неща продават,а исках да има зелени,жълти и тн.Наистина в БГ има повече разнообразие,може би защото повечето хора копуват с мисъл,че ще се носи пак от седващото дете незнам?
Нашите акита всеки ден са различни преди си бяха както трябва да са,но от една седмица насам са ту оранжеви,ту зелени,понякога са със слуз,а един път чак към черно биеха newsm78 Странна работа.
Находке Това със сссссссссссрещата ме изкефи,уж от Бургасссссссссссссс сме душа хора,ама явно има излючения(и аз съм едно от тях)

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 02:20 от Gaci_mama

# 57
  • Мнения: 14
Добро утро!

Много спите,бе,мацки!
Аз ,както винаги,съм станала рано да изпратя Станислав на училище!Вече  чакам с нетърпение да мине 2-ра смяна,че да  не скачам в ранни зори!

Гледам,че обсъждате мъжете!Ами те ,като че ли една майка ги е раждала!!!Моят и той хич не обича да ходи по магазините,освен ако не се купува нещо за него.Изключение правят само магазините за техника!Виж,там може и цял ден да зяпа!



 

 
не съм сватята, но да кажа, че моят е рибка и той е такъв особняк!  Crossing Arms









Знам за какво говориш!И моят е същата зодия!Изключително неромантичен!А някога ,като млъкне,може и цял ден дума да не каже! Sad
Иначе номерът на Горска Киткасъм го пробвала!Свърши работа! Peace
Хайде Ива се обажда,после ще пиша!

# 58
  • Мнения: 53
Добро утро! Айде и аз да сервирам една сутрин - за всяка каквото си избере Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 2 150
Добро утро и от мен!
Никола втора сутрин ме буди и след това заспива. Ще взема да го игнорирам вече като се обади преди 10ч. hahaha
И моят мъж не се е съсипал от романтика. Виж едно време беше друго ама сега Whistling
Днес сме на консултация, а като гледам как е побеляло навън май трябва да вадя веригите за количката Crazy Ще мина и през пощата да си взема пакетчето от Bebe6oci, че е дошло преди 2 дни, а аз все не успявам да стигна.

Общи условия

Активация на акаунт