АПРИЛки коледен подарък имат вече - те знаят пола на малкото човече! - 13

  • 22 437
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ивета, браво на малкия спортист, много е готин  Hug
ивета, бора, и аз съм на елтирокс и дозата полека лека ми я вдигат ( 65 в момента) С предишната бременност не съм пила... След раждането намалява ли или как?  newsm78 и колко често си го мерите?

# 31
  • Мнения: 1 350
Ivetaa,напълни ми душата малкият ти син  HugСамо успехи му пожелавам ,нека винаги да е първи и все така да успява да стигне до сърцата на толкова много хора!
Галя 5 ,благодарности за темата! И аз с окосмяването съм точно като теб - значително по -малко по-краката ,но по корема си имам мъхче  Laughing
Аз днес пак съм на работа ,писна ми вече ,но ще издържа още 2 седмици до края на годината ooooh! Много ми е коледно и на мен като на Palechka_83  Rolling Eyes
така искам да съм си вкъщи ,да  си лежа ,да си гледам коледни филми на топличко ...

# 32
  • Мнения: 3 215
taigi, аз пускам контрола на ТСХ и ФТ4 на 30 дни, но последния път док ми каза, че следващото изследване може да е след 45 дни, защото резултатите ми винаги са добри (досега, надявам се и занапред  Praynig). Моята доза е 50 от началото на бременността. Не знам какво ще се прави след това, дали ще трябва да продължа да го пия в някаква степен...Предполагам, че след изследвания ще се реши.

# 33
  • Мнения: 5
Привет в тази мразовита сутрин,

Iveeta, синът ти е страхотен , браво че си е намерил такова занимание.Аз като малка много исках да карам кънки, но се пребих на няколко пъти и се отказах доста бързо  Grinning
И аз пия елтирокс и го почнах от 25, та сега съм на 75 и си мислих дали не е много , но чета че има мами със по високи дози.На всеки 30 дни ми го изследват.То на бременните колко трябва да им бъде ТСХ за да е в норма?А за след раждането не знам въобще какво се прави и дали това лекарство пречи при кърмене????
За косъмчетата и моите намаляха , а на корема имам съвсем малко, но са повече от преди!

Лека седмица  Hug
п.п.
забравих да питам , а вие по колко вода пиете на ден? Моето АГ иска да пия по 2.5 - 3 литра на ден / аз все в тоалетната вися при това количество Embarassed!!!!!

# 34
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен,моми4ета!  Hug
Ивеета ,да ти е жив и здрав сина и все така да ви радва!
Bibi ,4естита ти именни4ка със закъснение  Hug
За водата -на мен ми казаха да пия колкото може пове4е,защото е много полезна,про4иства изцяло организма!и аз се наливам колкото мога пове4е!това с тоалетната си е вярно,но това да е !  Peace
Аз нещо съм се схванала,и носа ми е леко запушен,къде съм настинала,като постоянно съм си вкъщи..  newsm78  но ще пия 4аи4ета с лимони още докато е време !
прегръщам ви, мили,моми4ета!  Hug

# 35
  • Мнения: 3
Здравейте сладкишки!
Аз все пак днес реших да се обадя на гинеколога си и да го питам за това стягане на корема ниско долу. Според него са подготвителни контракции. smile3516 Миналата седмица когато бях на ЖК ми изписа магнерот заради сърцебиенето което получавам от време на време, но сега като му разказах за това стягане ...ми увеличи дозичката и вместо 2 пъти по 1 ще пия 2 пъти по 2. Много ми е криво.....Днес още не съм имала контракциии и дано да нямам, но пък реших да му звънна за всеки случай..и май добре че съм се обадила....
Целувам ви и ви прегръщам! newsm51

P.S. Иветче синът ти е прекрасееееен!!!
Биби честита ти именничка!

# 36
  • Мнения: 151
Здравейте мамчета !!!!  Hug
Днес бяхме на Ж.К. бомба сме си  Praynig Hug Crazy Потвърдиха ми пола пак ( момиче  stork-girl preggo) Похвалиха ме ,че съм съумяла да си задържа килограмите ,че както знаете бях се забарзала на към 20-ката  ooooh! но сега си ги задържам от +15 до +17 ,защото започнах да спортувам всеки ден по 20мин. на скитренажора  Party newsm39 newsm39 Sly
Аз да се оплача в петък презноща към 3:20ч. ми се до пи водичка ,пиинах си и като се отпуснах назад като ми се стегна корема  Shocked все ено правя коремни преси  ooooh! ужас ,супер некомфортно.Въртях се суках се,ставах ,до тоалетната ходих  Toilet smile3550 пак лягах и не минава и не минаваа .Мина се 1 час. Shocked викам на мъжа "Буби ставай да се разходим до болницата " .Оказа се ,че са подготвителни контракции нищо сериозно. Praynig Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 372
Да не е имало нещо тази нощ, гледам доста от вас са спари неспокойно. И при мен беше така, от 4 до 8 зяпах телевизия, че малко ме стягаше корема, но изпих накрая 1 но-шпа и се оправих.
Иначе за ТСХ - не съм имала проблеми преди бременността, доктора казва, че най-вероятно и след това няма да имам. Иначе ТСХ и Ф4 го изследвам на 30 дена.
А относно водата - аз за щастие още от преди пия предимно вода, а не сокове и безалкохолно. А иначе от всичко прочетено за бременността препоръчват да се пие много вода, включително и за намаляване на подготвителните контракции, които получаваме. Та пийте, не жалете водата! Peace

# 38
  • Мнения: 5
Да се запиша в новата тема и аз. Оплаквания за сега нямам,даже днес се събудихме със сняг навън и съм много щастлива. Вече почти всеки ден усещам бебо,макар и не много силно. Ще се постарая по-късно да изчета всичко.
Снимките са супер,дано успея да кача и моя скоро.

# 39
  • Мнения: 151
 vesi_mesi  откъде се здобиваш с такива хубави роклички за бременни  Rolling Eyes направо иизглеждаш супер  newsm78 Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 6 574
Добър ден дами !  Grinning
Ивееета - с право можеш да се чувстваш горда майка ! Евалла на детето - събра ми очите !  #Crazy
И на мен като на болшинството ми се почива вече яко, едвам ще издържа още 3 дни.  Добре, че шефът днес пусна заповед за бонуси (и на него евалла  Hug), че да ме стимулира  Mr. Green. Аз напрово ги бях отписала.
Боли ме нервът от дупето по левия крак отзад и ми е чоглаво, предишния път ме болеше десния, но сега спрях плуването и веднага ме заболя. От утре тръгвам пак - студ, не студ ще влача и чаветата даже.
Нещо много ми се отвори глад за сладко и веднага качих половин кило. Вече съм + 3 и с оргоооомен корем. Мъжът ми вика: Ти още ли ще растеш ?  Rolling Eyes Embarassed с Плами и Цвети ми беше по-малък в тез месеци беее.  Rolling Eyes
Иначе нищо ново. Хубав ден на всички.  Grinning

# 41
  • Мнения: 58
Здравейте  Hug
Преди малко бяхме на ЖК. Всичко е наред  Praynig и си отговаряме на седмиците  Mr. Green. Взеха ми кръв и урина. Вчера на наколко пъти ми се втвърди корема без болки без нищо, но лекарката каза, че е нормално и ми изписа магнерот 3х1 за всеки случай.

# 42
  • Мнения: 3
Super.... smile3515,
явно доста от нас вече са с подготвителни контракции...

Excellent, относно рокличките ....те не са специално за бременни....ужасно удобни са обаче...благодаря за комплиментите. Embarassed

Поздрави и целувки!!! newsm51

# 43
  • Мнения: 38
Bibi и мен ме боли на нивото на опашката и бут4ето на десния крак,само 4е  Crazy   това предполагам е от залежаването при мен,защото като спа ,най-много тогава ме боли..то е като схванато или муслилна треска.
А ти Bibi  ,само +3 килца ли си ка4ила!ами ти се движиш идеално!..то няма как да не ка4иш още някой  килограм! няма страшно,ще ги сваляме после,само бебките ни да са добре!  Praynig
Vesi-mesi ,неприятно е с тези контракции,но явно са нормално нещо..спокойно,важното е 4е и ти си се успокоила малко!  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 621
Привет и от мен в новата разкошна темичка! Как я карате в големия студ и поледици. Аз хем се кефя на снега, хем ми е все студено.  Hug
Сега съм във "ваканция" заедно с дребната и ще си се гледаме. Много ми е кеф, че ще се понаспя, все не ми стига сън напоследък.

Аз тази нощ получих първата за тази бременност мускулна крампа и сега ще започвам Магнерот. Засега само по 1 на ден. Много гадна болка, бях я забравила. Първата бременност често ми се случваше, въпреки магнезия. Ще видим сега как ще е. Знам, че е нормално за 3-тото тримесечие, ама май по-рано ме започнаха. ooooh!

Оld Sport, много ви е голяма момата, бре. Браво! Аз незнам нашия бебок колко е станал...На последния преглед преди месец не ми казаха, а и аз забравих да питам.
 
Относно учестения пулс- и аз съм така. Сега пулса ми редовно е 90-100 удара в минута. Абсолютно нормално е, макар и неприятно. Сега сърцето е много по-натоварено. Като родим веднага ще ни мине. Crazy

iveeeta, браво на момченцето ти. bouquet  Върна ме назад в спомените когато аз тренирах фигурно пързаляне. Догодина съм решила да запиша дъщеря ми, че досега нещо нямаше особено желание. Желая му много успехи занапред!
Galia 5, И аз съм същата работа с окосмяването. По ръце и крака-оредяват, по корема се заселват. Laughing Аз все още нямам тази тъмна линия на корема, може би по-късно ще се появи, ама не е задължително.
За водата- аз пия страшно много течности през деня. Постоянно изпитвам жажда. Дори и навън в студа, пак си пия вода.

Хубава седмица ви желая ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт