Отговори
# 45
  • Мнения: 499
Забравих да ви пожелая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, ЩАСТЛИВА КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА. Това ще е първата ни Коледа с нашите дечица.
Работа ще си намери милото, но няма да е преди празниците, а ще е след нова година, което значи че чак края на януари ще вземе заплата. Няма повече да говоря за това не искам да ви натъжавам преди празниците.
Усмихвайте се повече и не отдавайте голямо значение на проблемите били те от голямо значение или от малко.
Не знам кога ще имам пак нет за да се включа и да ви чета, но ще ми липсвате адски много. Ей и да не ме забравите. Силно ви прегръщам.

# 46
  • София
  • Мнения: 38
лелеллее, колко се радвам!!!!искам да споделя , че малката Бо на Комикс вече си била у тях.ураааааа, най-сетне!     
прегръщам ги и им желая всичко най-хубаво, весели празници, а те ще са такива щом вече са заедно!!! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 05:08 от omana

# 47
  • Мнения: 572
ДОБРО УТРО Hug

Ето и кафенце


Ох че е горещо това кафе Joy


Аз да се птчета  Laughing
Днес ще ходя до социалните за да си взема акта за раждане на малката.
Вчера ми преведоха първоначалната помощ от 250лв.
Heart Eyes
После мисля да отскочим до Джъмбото да си харесаме нещо Mr. Green
Иска ми се да взема на Мики коледно костючме. Дали там го има
newsm78

Айде лека за сега от мен
Hug newsm03

ЧЕСТИТО НА МАМА КОМИКС ЗА ТОВА ЧЕ СА СИ НАЙ ПОСЛЕ У ДОМА Hug
Много здраве и щастие  newsm51 smile3525
Весели празници на тях
newsm44 Two Hearts

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 09:52 от СРАМЕЖЛИВКА

# 48
  • Мнения: 116
доброутро!!!

ЛЪРВО ЧЕСТИТО НА КОМИКС-СИГУРНА СЪМ,ЧЕ ПО-ХУБАВ КОЛЕДЕН ПОДАРЪК ОТ МАЛКАТА БО НЯМА ДА ПОЛУЧИ!!!МНОГО ЗДРАВЕ ВИ ЖЕЛАЯИ ВСЕ ТАКА БЕЗСТРАЯШНО ДА СЕ СПРАВЯТЕ С ВСИЧКО!!!http://www.bg-mamma.com/Smileys/default/love001.gif

ОТЧЕТА ОТ 1 НИ ДК Е ,ЧЕ СМЕ НАДДАЛИ 1КГ. И СМЕ ПОРАСТНАЛИ 4 СМ.ПОСТАВИХА НИ ВАКСИНКАТА-ВИКЧИТО СЕ ДЪРЖА ГЕРОЙСКИ И ПЛАЧКА СЪВСЕМ МАЛКО,САМО ДОКАТО Я БОЦНАХА.ДОК НИ ПРЕПОРЪЧА ДА СИ КУПИМ ЗА 2МЕСЕЦ ПЕНТАКСИМ-А,ВМЕСТО ВАКСИНАТАПО ЗДР.КАСА,ТА ДА ПИТАМ МАМИТЕ НА ПО-ГОЛЕМИ БЕБОЦИ,ДЕТО ВЕЧЕ НАПРАВИХА 2 МЕСЕЧИНКИ И СА ПОСТАВИЛИ ПЕНТАКСИМ КАКВО ЩЕ КАЖАТ?
ДО ТУК СЕЪСПРАВИХ С 1 РЪКА,НО ВИКЧЕТО МНОГО СЕИ РАЗСЪРДИ,ИЗЧЕЗВАМ ДА СЕ ПРИСПИВАМЕ

# 49
  • Мнения: 4
Добро утро!

За бъдещата срещичка в "Дружа" бих се включила и аз с удоволствие!

На всички ВИ желая весела Коледа и щастлива Нова 2010!Дано все добри неща да ни се случват!

Браво за новата темичка!

Искам да ви питам  има ли някоя от вас отношение с ХТМУ?

Хубав ден!

# 50
  • Мнения: 116
Такааааааааааааааа,пуснахме сешоара да бръмчи оттатък и Дунка веднага се унесе та аз да си довърша питанката:
Питах за отзиви за "Пентаксим" или другата ваксина,която ни изписаха и може да вземем е "Инфанрикс"?Имам време до 25.01.10г.,но ми се иска да събера инфо дотогава!

Гледам,Мимето Крумова е готова и за разходки на по-дълги разстояния!Така ,че ,Миме,на пролет мятай Дарето в колата,грабвай Мия/че тя изяви желание/ палете гумитеи идвайте към Търново!Ще ви разходим едно хубаво,ще ви покожем туй-онуй/малко културен туризъм и за бебоците -от малки да опознават родината /После ще ви черпя и с кексче или тортичка-домашнички!!!И ще си изкараме супер,предполагам!И аз съм навита да се разходя до София и сигурно ще стане,но то ваше село мноооого голямо и не знам???как да ви открия???А иначи много ми се иска да си джиткаме вече свободно с количките!!!!
Поканата си важи безсрочно и за други мамчета,ако има навити!!!

Маймного се олях в писане,отивам да спирам бръмчилото!!!

ЦЕЛУВКИ И ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ!!!

# 51
  • Мнения: 14 654
Добро утро  Simple Smile
Ние днес ще ходим на лекар - да преслуша бебето за всеки случай. Много е горко сутрин - дави се в сополи и се сърди. Дано се размине само с хремата.
Комикс, честито изписване на Борислава от болницата! Прекрасна новина, няма по-хубав коледен подарък! Пожелавам ви да сте щастливи и отсега нататък само здраве Simple Smile
писихриси,
само напиши в търсачката пентаксим и ще ти излязат 100 теми по въпроса, сега нямам много време, иначе бих ти ги пуснала като линкове. Аз към тази ваксина съм много подозрителна, защото племенницата ми не я понесе и не бих я купила. По принцип не смятам да слагам дтк, но ако слагах - щях да избера инфанрикс.

# 52
  • Мнения: 97
omana - ей сега ти издърпах ушичките - аз снощи си говорих с Комикс и знаех че вече си гушка принцеската в къщи ама предполагах, че ще й е кеф сама да го съобщи..... - но няма да ти се сърдиме, то такава новина трудно се пази в тайна  Grinning

СЕГА ВЕЧЕ МОГА ДА КАЖА ДОБРЮТРО

pisihrisi - С удоволствие ще се отзовем на поканата. Аз със сигурност ще идвам напролет, че ще кръщаваме едно детенце там и задължително ще направим вижданка.

Днес педито ни вика на претегляне само - не знам защо така на никакво време  newsm78 месец и три седмици. Да видим расте ли таласъмка - поне видимо вече не са й толкова огромни всичките дрехи. Ще й стане коледното костюмче - понеже най-вероятно ще ме питате от къде е ....от пловдив, но ми е подарък и не знам от къде точно.

# 53
  • Мнения: 572

 Да видим расте ли таласъмка - поне видимо вече не са й толкова огромни всичките дрехи. Ще й стане коледното костюмче - понеже най-вероятно ще ме питате от къде е ....от пловдив, но ми е подарък и не знам от къде точно.

Надявам се да е наддала Hug
След празниците да ни пратиш някоя хубава снимка на джуджето:mxmas:
За костюмчето по късничко ще пиша дали в джъмбото го има и каква му е цената Hug

Днес ми е едно коледно santa2 Nature Snowman  madnoel

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 14:40 от СРАМЕЖЛИВКА

# 54
  • Мнения: 6
Днес ставаме на 40 дни и по случая ни почерпиха с една ваксинка Crazy
Днес е и св.Анастасия-честито на празнуващите Grinning
Хубави моменти на Комикс  Hug

# 55
  • Мнения: 152
 ДОБРО УТРО!
 
 Благодаря на автора за темата.Срамежливка страхотно кафенце.

 ЧЕСТИТО КОМИКС, РАДВАМ СЕ, ЧЕ МАЛКАТА БО Е ВЕЧЕ С ВАС. МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ!!!

 Докато се включа - и нова тема, че и четвърта страница.
 Ние днес сме на консултация,ще ни слагат ваксина.

 Христи и ние сме така с каката, голям купон пада.


Лек ден на всички.

# 56
  • Мнения: 53
хилоооууууу и от мен

Да започна с това че много се радвам за Комикс и сладката Борислава Сега ще се гушкат безкрайно много и с обичта на мама и тати тя ще укрепне още по бързо

Предавам се аз пуснах темата Mr. Green,ама не съм я доизкусорила че нямах много възможност.И естествено Василенка веднага да ми я преработи е сега стана мелето,ще се скубят коси ще фърчат сополи и сълзи  ааа ма ха ама на мен си ми харесваше с предния надпис бря..фръц пръц..


Ние сме долу горе добре от вчера стоиме след сутрешното папкане будни.Вечра го оставих го в кошарката да си ритка завит.Сложих му мечета да му висят и той си ги гледка и си се улиса самичък и позадремваше от време на време.А иначе след като се нацокваше и почваше да ревунка и аз едини я път реших да сменя папмперса да не би пък от това да ревунка и както го оставих и така се успокои.Бреееееи маме ми що не казваш че вече искаш да си малко самостоятелен  И така явно му е по добре на пупата като си ритка за да може да пръцне по лесно.Малко мее страх да го оставям по гръбче след папкане ,ама нали първо се държиме поне 10мин. да се уригне прав така чеее...Хей на тази сутрин цока рева напъва се,оставях го поревунка пак се гушихме и накрая като го оставих се кротна понапъва си се ама кротичко,гледка си мечовците слуша музичка и така..по едно време се понапъваше и помрънкваше.Пуснах шушуара и даже е заспал.Ама така сладко спи като ангелче.

Кикееее мила съжалявам че с малката така.Милата ми снахичка да я нацелуваш много много.Сигурна съм че всичко ще е наред

Билянка имаш моята силна подкрепа,съжалявам че така се е случило точно преди празниците.Ако нещо можем да ударим по едно рамо нали сме си от наше село

pisihrisi ние вече дадохме парички наедиатърката да ни купят такава и след нова година като отидеме ще му я поставят Peace А относно гостуването ако идваш ти насам споко бре голямо голямо колко да е голямо наше село ще те откриеме ние споко.Още веднъж благодаря за поканата'ще се възползваме

Ох нямам търпение тати да си остане в къщи да може мама да забърка едни коледни сладки Да се гушиме тримата и да гледаме коледни филми,да направиме нощна обиколка на София с колата да се радваме на украсата и светлинките...и Мишко да има една прекрасна първа Коледа

Лелеее от един час пиша ама мишлето ревунка да папа...папахме сега вече да свършвам а еми хайде стига толкоз до по късно че вече пиша с лявата ръка и ми е малко шантаво Wink

УСМИХВАЙТЕ СЕ!


# 57
  • Мнения: 95
Добър ден!

ЧЕСТИТО НА КОМИКС  Hug НАЙ - НАКРАЯ!!! ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ

БИЛЯНКА - Страшно съжалявам за Рамо! Как добре разбирам в какво положение сте. Нали февруари ни съкратиха и двамата с Дамян. Иначе детенце е доста по - добре

Славче - Ами педиатърката и гастроентероложката казаха, че е от АБ. Знам, че ги предписват с лека ръка. Ние в болницата бяхме на инжекции, в къщи още 5 дни на Оспамокс и това му е раздразнило стомахчето

Хелитка - Да, яде по повече, но на по - голям интервал за да му почива стомахчето на 3,5 - 4 часа.

Кики - Чакам отчет! А за ръчичката ( да чукам на дърво, всичко вече е наред Praynig)

Норче - Аз след погачата си казах, че повече никакви такива неща няма да се правят. За кръщането живи и здрави, ще ходим с кума и кумата, мисля, да е на Бачковския манастир.... Само ние! Никакви роднини, никакви гости! Ааа ма ха  Hug

Е това е от мен за сега! Целувки на всички!

# 58
  • Мнения: 3 537
Честито на Комикс, да и е жива и здрава малката Борислава ,много се радвам,че вече са си вкъщи:hug: Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 95
Бамби-24 - Пълна тие кутията и за това пращам тук, дано не се сърдиш

Здравей!

Ами педиатърката ни прати заради реването след ядене!

Съсипани чревца - в смисъл, че са мноооого раздразнени и от това и коликите са по - силни! Изписа му едни капки Ентерокинд, ама още не съм ги намерила. Другото, което каза - никакви течности (вода, чай и т.н.) Само кърма и АМ. И още нещо. Трябва да го кърмя под 60 градуса, да спи под 30 градуса наклон и половин час след ядене да е прав ( да се носим на ръце). За тази цел и поръчах на дядо Коледа кенгуру! Е това е, ако мога с още нещо да бъда полезна - свиркай

Общи условия

Активация на акаунт