Радостта ни е голяма, ЮНСКО бебе казва МА-МА - (тема 102)

  • 22 456
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 291
Тичм да се запиша в темичката и да благодаря на моята сватя за нея Hug
Макси казва БА-БА, БЕ-БЕ
Ако не бяхте  вие да ми обърнете внимание за Ерик не знам.Остават ни 2 дни до края на рехабилитациите.Вече се въртим из цялата къща, вири главата, хваща играчки и е много силен.Няма никаква връзка с това което беше.Имама и два поникнали зъба.
А Макси е напред с материала.Макар че като гледам ще се изравнят.
Ето нни на моя рожден ден:

# 17
  • Мнения: 69
Сватя, прекрасни са моите хубави Ерик и Максим! Ризи, вратовръзки!!! Няма да сме неглиже за маминия рожден ден, я!  Laughing

Радвам се, че сте добре вече Simple Smile

То и ние сме на БА-БА най-вече или БА-БО и любимото "АЙДЕ", най-много да чуя "МАМ" или "МАМ-БА", но пак е нещо Simple Smile Като искат нещо много силно, тогава чувам жално "МАМ". И все по-често имам усещането, че разбират какво става. Гледат с разбиращ поглед, усещат интонациите Simple Smile Започва да става мнооого интересно Simple Smile  Laughing

Ихааа, три близнашки мами подред! Само Феникс липсва Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 23:55 от KaterinkaM

# 18
  • Мнения: 96
Близначкова, страхотни са ти младежите. Приличат на големи момчета! Радвам се и за добрите новини, ще стискам палци скоро Ерик да настигне Максим! Най-важното е, че има развитие и напредък, а и всяко детенце си има различни темпове на развитие. Не бих се изненадала, ако Ерик задмине Максим в някои от нещата, които правят. Hug

# 19
  • Мнения: 69
Не е за вярване, но моите момичета днес сами се събудиха в 7 след като снощи заспаха в 22 ч Simple Smile Май след едномесечния тормоз от моя страна и спартанска дисциплина, вече се върнахме към нормален режим Simple Smile


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз съм много развълнувана, защото моя близка приятелка днес роди момиченце след хиляди усилия и трудности, след няколко операции и ин витро, след години търпение и вяра! И благодарение на големия д-р Стаменов, който не спря да я окуражава и подкрепя по пътя й към малката бебка Simple Smile  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГРЕТА!!!! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!!!

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 08:42 от KaterinkaM

# 20
  • Мнения: 639
В това хубаво утро да честитя рождения ден на една любима съфорумка.
Грета, да си много усмихната и щастлива! Мъжете ти да те слушат и на ръце да те носят

Гале, приказни са ти младежите! То при такива родители не е и чудно.  Wink Единият от двамата на тази снимка е одрал кожата на баща си. Абе, не мога да им се нарадвам - големи сладури са!
Новините от вас и Катеринка са прекрасни! Ето това е то хубаво начало на деня  Hug

# 21
  • Мнения: 111
Грета Честит рожден ден!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си;
смелост - да ги осъществяваш;
търпение, за да ги постигаш;
и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Кате много си е хубаво заглавието на темичката и точно на място   bouquet
Колко ободряващо действа рано сутрин да прочетеш такива хубави новини, Кате честито на приятелката ти Simple Smile Гале раздвам се и за Ерик и двамата са страхотни с тези ризки и вратовръзки  Heart Eyes
Кате браво че сте успели с режима, стискам палци да продължи така
Благодаря за вчерашните пожелания  Hug
Петя, Гого е савнително по-добре но все още кашля и отлагаме снимката, а Марти как е мъчат ли го зъбите? Гого тези дни е много кисел само се сърди и мрънка

# 22
  • Мнения: 989
Грета, честит рожден!

Муцуна, сладкарница "Добро утро" предлага торти на съвсем поносими цени. Ако искаш провери и там.

Кате, честито на твоята приятелка.

# 23
  • Germany
  • Мнения: 7 996
Честит рожден ден, Грета! Много здраве и щастие!

# 24
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Грета, Честит Празник! Здрава, усмихната и много обичана бъди, драга  bouquet

Кате, честито на твоята приятелка, живо и здраво да й е детенце Peace ... И стига тормози децата бе, Кате, срама нямаш Mr. Green (както казва баба ми)

Галка, прекрасни са ти младежите, много фешън Crazy

Аз съм болна, Ал също, чакам включване от Ру Tired

# 25
  • Мнения: 9 814
ГРЕТА, Ч.Р.Д.!
МНОГО ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!!!

  bouquet

# 26
  • Мнения: 61
  Грете,да си жива и здрава!Много обичана и обичаща!

Близначкова ,като малки господинчовци са твоите сладури.Браво на Ерик  Peace
Кате,няма по-умиляваща новина от много дълго чакано дете  newsm32

   Решихте ли как да изненадате половинките за Св.Валентин ?
  Ако ние жените не спретнем нещо романтично  1dating,рискуваме да си празнуваме Трифон Зарезан  Wine Glass

# 27
  • София
  • Мнения: 2 658
Грета, да си жива и здрава и да направиш една хубава погача в твоята машинка за домашните!  Laughing

Кате, всичко най-хубаво на приятелката ти и семейството и!

slavena, хубаво изкарване в Щатите, може да го съчетаеш и с един прекрасен шопинг. Там поне цените си заслужават.  Peace

anjeelina , дано да се оправи Гошко напълно вече. Марти си го мъчат зъби, отдолу всичко е подуто, но никой не е тръгнат да излиза. Отгоре са равни, не виждам нищо и там. Thinking Само върви след сесрта си и и бърка в купичката с корнфлекс. Ако не ядеше само шоколадов бих му дала, ама така само се дразни горкия.

Муцуна, много гадно сега за рождения ден сте се подредили, дано бързо да се оправите.

Гале, много са ти готини мъжете!


Аз цяла седмица седя до 01 30 фигурки за тортата да правя и все нещо не харесвам и преправям. Crazy

# 28
  • Мнения: 1 475
Грета,Честит Рожден Ден!



Гале, младежите са големи пичове, истински мъже с тези вратовръзки!! Heart Eyes

Муцуна, бързо оздравяване! Hug

# 29
  • Мнения: 111
Петя не се и съмнявам в теб за фигурките пак ще ни скриеш шапките с торта Simple Smile
Дано избият скоро тия зъби, на Гого и от долу и от горе ще никнат подути отгоре толкова са се възпалили че чак лилави на места  ooooh!
Лейла мисля някой романтична вечеря на свещи поне в това ме бива Simple Smile
Муцуна оправяйте се бързо  Hug
Славена приятно изкарване

Общи условия

Активация на акаунт