Радостта ни е голяма, ЮНСКО бебе казва МА-МА - (тема 102)

  • 22 464
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
На Муцунищата  Hug - бързо да оздравяват и най-малкото Муцунче да не го докопа болестта!!! (А срама нямам щото не ща титлата "майка-героиня" с изтърбушени нерви и "взело-дало" тяло... Simple Smile Вече ще спят колкото си искат през деня, аз целта я постигнах - да стават в 7 Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3
 здравейте от мама и София,честито на рожденничката много здраве,късмет и щастие.....

Гале,много сладки младежите...кога ще ги жените......а те са се стегнали за банкета..........много се радвам че вече сте добре.....

аз да се оплача.....тази сутрин ми дойде цикъла ,по рано с десет дена...чудя се дали да се претеснявам досега не ми е правило такива изненади

София казва тати ,баба дядо.,дай,айде и други производни......само мама няма. Weary

няма зъби.....уж са се надули ама още ги няма

за яденето да ви кажа вече 3 дена сме на кухня много и харесва......

# 32
  • варна
  • Мнения: 74
ГРЕТА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - БЪДИ ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА.
Катеринка как успя с този режим - последните седмици моя юнак се събужда на всеки два часа да цока - доста ми е безсилно вече.
За свети Валентин аз нищо не съм измислила и доста ме е срам, защото откакто се е родил бебо нещо ми изхвръкнаха идеите от към изненади за мъжо, а той милия толква много си ме гледа - заслужавам публично порицание - дайте малко идеи.... Grinning

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2
Честит рожден ден на Грета.  
Младежите на Галя са супер, големи пичаги.
KaterinkaM- най-добрата майка е щастливата майка, така че няма срам.
mil_kuzmanova - и на мен не ми казват мама, а всички др. получават внимание.
Славена- всичко ще е наред с Елица и пътешествието ще е супер, ще чакаме снимки.

# 34
  • Мнения: 0
ГРЕТА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЛЮБОВ, ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!   bouquet  bouquet  bouquet

Кате, браво на теб за постигнатия режим, само така, и ти си човек! Да й е живо и здраво детенцето на твоята приятелка!  bouquet

Близначкова, много се радвам, че при Ерик има толкова голям напредък, ще видиш, че ще се изравни с брат си! Братчетата са страхотни! newsm10

Муцуна, бързо да се оправяте с Ал и дано на Ру да му се размине! Hug

И ние сме все още беззъби............

# 35
  • Мнения: 69
ГРЕТА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - БЪДИ ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА.
Катеринка как успя с този режим - последните седмици моя юнак се събужда на всеки два часа да цока - доста ми е безсилно вече.
За свети Валентин аз нищо не съм измислила и доста ме е срам, защото откакто се е родил бебо нещо ми изхвръкнаха идеите от към изненади за мъжо, а той милия толква много си ме гледа - заслужавам публично порицание - дайте малко идеи.... Grinning

Боре, не съм казала, че не ставам през нощта по 8-10 пъти. До е далеч по-добре от предишните 20 и ми е по-лесно, защото не кърмя, а давам вода само (с едно хранене снощи в 1:30). Промяната е в часа на ставане сутрин и на лягане вечер, нищо повече. Но не беше лесно Wink

# 36
  • Мнения: 27
Честит рожден ден Грета-много здраве и любов  bouquet

Тези двамата костюмари-Макси и Ерик,ми скриха шапката Grinning сладури.

Муцуна,бързо да се оправяте.

За Свети валентин,за сега само съм купила подаръка на милото,но не е нещо романтично....Дайте идеи за романтъчно допълнение,без бельо на сърчица Laughing
Иначе нямаме избор,защото ще сме си във Варна с детето,и няма да можем да излезем....и миналата година не излизахме Sad
Ако може по изобретателните мами да се включат с идеи,да открадна някоя.

Ние вече сме на 5 хранения.Еми нощем яде много рядко.Иначе аз не искам да и махам млякото сутрин към 7ч.

Вчера падна голяма игра с бебето на Ема-куклата Сашка Laughing Слагахме го на бънджито и на проходилката,а тя го блъска и го хапе Mr. Green

# 37
  • Мнения: 85
Здравейте и аз да се включа в новата тема! Кате, заглавието си е супер и рима си има!

Грета - Честит рожден ден! - Здрава да си, щастлива и весела и хубав рожден ден с много подаръци и любов!
Близначкова - много се радвам за Ерик! И двамата са страхотни Мъже и половина!
Кате - чудесно е когато децата имат режим - и майката е по-спокойна - знае как да си подреди времето и така може да си почине, а и децата са по-весели и спокойни!
Дано да няма болни дечица и майките да се оправят/Муцуна бързо да се оправяте с баткото и Ал да не се разболява/! И аз, и таткото бяхме болни и то затова нещо не ми се пишеше, макар че ви четях - май беше грип - мускулни болки по цялото тяло, температура, на другия ден нищо и след два дни пак температура с хрема.
А да - и ние все още сме в отбора на беззъбите - май малко останахме  Laughing

# 38
  • Мнения: 31
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Грета! Да си жива и здрава и много, много щастлива и обичана!
Близначкова, много са ти готини младежите, направо ми обраха точките с тия вратовръзки Wink
Аз мога да се похваля, че открих ски сезона онзи ден и си изкарахме страхотно с една колежка, но покрай хубавото /разбирай ските/ дойде и цикъл  Confused за първи път от година и 5 месеца, някакси бях свикнала без и сега ми е гадно... момичета, забелязали  ли сте да ви е по- обилен цикъла след раждането?!?!?! мен засега не ме боли /за разлика от преди раждането когато съм припадала от болки/, но пък една превръзка отива за около 40 мин  newsm78 да ли е нормално това???
мойто бебе нищо не казва, само плещи разни нечленоразделни звуци, зъби също няма /въпреки че 100 тема мина и замина  Mr. Green /, затова пък е дебело!!! днес педиатърката пак ми се кара, само че аз вече не и обръщам внимание 9кг 300гр е Дани и 72 см. храня си я по около 180 гр вече и колкото качва, толкова че с тия доктори ми иде да се  #2gunfire вече- все нещо не им е наред!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Грета, Честит рожден ден! Бъди жива и здрава, много обичана и щастлива! И да се радваш дълги години на сладкия Петър!
И нас в форума да продължаваш да ни развеселяваш с постовете си. И цяла сутрин те чакам да почерпиш   Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 2 658
Airina
Марти на последната консултация беше със същите мерки като въпреки пропълзяването и дните на безапетитие беше качил "само" 500гр. Laughing Аз изобщо не обръщам внимание, а и педиатърката вече нищо не ми казва. Всяко дете е индивидуално, а и към годинка всички си поизравяняват килограмите.

# 41
  • Мнения: 0
ГРЕТА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН. ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА ТИ И ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО. МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ.     bouquet   

Не съм писала много отдавна, но просто няма време. Все се каня да драсна някой ред но така и не успявам. Въпреки това гледам да ви чета, колкото мога.

Франчи опита ли да дадеш пак пилешко на Зибонка? Извинявам се ако си споделила по - назад, но още не съм прочела всичко.  Исках да ти кажа, че и при Ваньо се получи същото с готово пюре от пиле с ориз. След два дни му дадох домашно и вече няма проблем. Хапва си ги с голям апетит, но само домашни  или от млечната кухня. 

Близначкова браво на вас. Прекрасни малчугани си имате.

Нещо много ми се губи Гъделичкова. От това което успявам да чета не можах да разбера защо не пише вече. Дано скоро се включи. Много ми е странно, защото тя винаги казваше, че няма да спре да пише тук. Извинете ме, но много ми липсват нейните постове.  Hug

Ние сме добре. Каката е в първи клас и и е доста трудно. Повечето ни време минава с учене на уроци и писане на домашни. Ваньо все повече проявява характер и претенции. Много ми е смешен, когато се разсърди. Започва да крещи и да се кара и ако не му обърна внимание, чак тогава се разплаква. Вършее с проходилката и най-големият мерак му е да докопа на мама прахосмукачката.

Е в общи линии това е при нас.

# 42
  • Мнения: 270
Грете, Честит Рожден Ден и тук от мен! Бъди най-щастливата жена с обичаните си мъже! smile3525

Аз неотдавна ви писах, че май имам някакви панически атаки, поне това си мисля че е, защото съм ходила на изследвания, по какви ли не лекари и нищо не ми откриват! Cry Ще се опитам накратко да ви обясня състоянието си, ако някой може да ми каже нещо.....

Значи почти всеки ден ми прилошава - т.е. замайва ми се за секунди главата, обливат ме някакви хем горещи, хем студени вълни по цялото тяло и чувството е, че сякаш ще повърна, ама не ...само ми е лошо и сякаш всичко ми омеква. Това продължава или няколко мин. или часове, различно е! Това, което ме кара да си мисля, че е паническа атака, е че точн в момента в който си помисля, че ми е лошо и ми става такова...страхувам се да оставам сама с малкия вкъщи, както и сами да излизаме навън, понеже си мисля, че може да ми се случи нещо...от рода да припадна примерно или дори и по-лошо си мисля и няма да има кой да ми помогне! Някакви страхове ме обземат веднага, имам чувството, че като съм така не мога да се грижа както трябва за Мони и постоянно съм в някви негативни мисли в следствие на тези прилошавания, които ей така от нищото изведнъж ги получавам!  Sad
Някой ако има идея...или подобни преживявания, ще се радвам да даде съвет! Shocked

Забравих да спомена, че в момента съм на хомеопатични лекарства от 2 месеца...като че ли бяха позатихнали нещата, но от няколко дни пак се започна!

# 43
  • Мнения: 1 291
Значи мога да кажа че вече сме здравички.
За св.Валентин ще отидем в една вила близо до Рибарица- Евъргрийн Палас ли или нещо подобно.
Отдавна не бяхме ходили никъде и вече взе да ми става терсене.
Дано не ни пере много дъжд и сняг.
Качихме Ерик на шейна, на първото нанадолнище падна по нос и зари глава в снега.Ревна колкото да не е без хич, но определено му хареса да го возят.

ГРЕТА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИЧКА!!! bouquet

Мечтая да стане по-хубаво времето и да излезнем пак на срещичка да запознаем децата.

Ние нощем не се будим. С изключение ако има някой болен. Лягат в 11 ч и стават към 8.30. През деня се въргалят на килима с играчките, сменям ту в бънджито ту проходилка, ту в кревата.Намирам им забавления.Спят по едно и също време.
Хапват си и друга храничка-колкото и когато пожелаят.Направо от нашите чинии, банани на парченца, супа, манджичка, месце.Като са болни-само кърма.

Много се кефя, че не ми се събират излищни вещи.Освобождавам място за нови играчки и дрешки.Не тъна в камари.В момента в който изгубят интерес към някоя играчка я подарявам на някой на който да му върши работа, активна гимнастика, дрешки-подарявам на приятелки, а част от тях дарявам на дом за сирачета.

# 44
  • Мнения: 96
Грета, честит рожден ден. Много любов, щастие и сбъднати мечти!   bouquet

Airina, много добре си наддава. Петър на последната консултация на 8 месеца и 4 дни беше 9370 и 75 см , като за последния месец е качил 470 гр, а не се спира, изправя се, обикаля кошарата, обикаляме вкъщи като го държа за ръце, спи само нощем и през деня около 1.5 часа.
Slavena, супер е че ще пътувате до САЩ, бабите и дядовците ще се справят не го мисли, а вие да си починете и разнообразите и да направите много снимки.
Муцуна, бързо оздравяване и дано болестта не застигне Ал.

Общи условия

Активация на акаунт