Юлски бебета - Тема 26

  • 20 488
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 37
И ние сме адски трудни на ядене,общо взето си яде 3 неща и това е ,кашата му хареса и затова му дадох веднага цяла порция и сега си ядем само тиква ,каши и картоф,на всичко останало направо плюе,реве и прави отвратена физиономия...

# 46
  • София
  • Мнения: 6 194
Сафо,бабата помага,когато може,че и тя работи.А и нали искаме да й ги оставим, за да покараме малко ски,та гледам да не прекалявам. Stop Иначе Климент ходи на ДГ,а бръмбарите гледам да ги държа в различни стаи.Навъртях километраж,ама какво да се прави.Днес даже им разминах спането и яденето,да видим дали ще има ефект. Hug
Марулка,нЕма милост,кака. Mr. Green Тия младите пишат,не се шегуват. Whistling

# 47
  • Мнения: 1 208
Моя мъж решил днес да ме изведе малко на кръчма и да оставим децата на баба им, така че приключих с приготвянето за празника  newsm44

Аз да ви кажа като чета как предпазливо давате всяка една храна чак ми е гузно - аз давам по повечко и слава богу нямаме проблем към нищо. То и Катето всичко си хапва,че и още иска милото.Не казвам,че аз съм права - напротив.  Laughing

Тан, и при нас пекна но чакам родителското тяло от Карнобат и немога да изляза - почвам да правя упражненията сега докато ги чакам.....опс не трябва да гладя   ooooh!

Чочи, я кажи от кой сайт ги пускаш тези картинки - всеки ден различни  Laughing

# 48
  • Мнения: 250
Мама Диди,

http://www.google.bg/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8& … d0%b0%d0%bd%d0%b0

http://www.google.bg/search?sourceid=navclient&aq=1h&oq= … d1%82%d0%ba%d0%b8

http://images.google.bg/images?sourceid=navclient&rlz=1T4ADF … p;ved=0CCkQsAQwBA

Тук си ровичкам и каквото ми хареса....... Wink

NellyR,коя марка каши не й харесват?Защо не опиташ с друга марка?Когато започнах да въвеждам кашите на Дани,дадох на Слънчо-не й харесаха,а опитах с 2 различни вида /не помна вече какви точно бяха/.Смених Слънчо с Хип и си ги яде без проблем  Peace
tan,блазе ви-при нас вали дъжд  Mr. Green
milasara,оправяйте се бързо  Peace
Стрелче,как е Маги?
Губи ми си Бубичка в последно време  newsm78

# 49
  • Мнения: 232
NellyR, безмлечните ги давам смесени с плод, иначе не ги иска. С плод ги яде, та ушите й плющят. Не се й учудвам, иначе са абсолютно безвкусни. Изненадващо за мен, толкова вкусната млечна бананова каша на Милупа не се прие чак толкова добре.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 581
Чочи, аз взех на Хип безмлечна и безглутенова. На Слънчо нямаше такива поне при нас.
Емили, и аз си мислех за този вариант, но още не съм давала плод. Само веднъж тиква с ябълка, но не го изяде цялото

# 51
  • Мнения: 232
Чиста тиква ако обича, става също, дори малко количество е достатъчно, колкото да оправи вкуса

# 52
  • София
  • Мнения: 3 581
Ще я пробвам пак следобяд да е по-гладна и ако не иска пак ще сложа една тиква или може и моркови, че са по-сладки

# 53
  • София
  • Мнения: 583
Нели, аз въведох кашата, като започнах с 3-4 лъжички и постепенно увеличих. Аз също захраних с безмлечната оризова каша на Хип, м която първоначално слагах зеленчуци, а вече я давам за следобедна закуска с 1/2  плодове пюре и това и е една от любимите храни.  Hug
Мама Диди, да ти е жив и здрав рожденика и много да Ви обича и глези и трите дами.

# 54
  • Силистра
  • Мнения: 288
Мама Диди, весело изкарване на празника довечера
Джил,   bouquet
Джиджи, тук на г*за на географията няма специлаизиран магазин за бельо  Peace, наскоро отвориха на Триумф и не доставят такива, защото нямало търсене

# 55
  • Мнения: 256
Мамо Диди, да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша Laughing
Жълтъкът и аз като Верджи го въведох.Така беше и с баткото!
Кашата я въведох с 2 лъжици в млякото!Хумана и Слънчо отказва да яде.Най-много  харесва Миласан.
Да ви се оплача баткото е болен с бронхит и докторката му каза че е вирусен.Дано малчо не го прихване!

# 56
  • Мнения: 40
 Мама Диди - да ти е жив и здрав рожденника, много да ви обича и вие него! Ааа, сега ще фръцнеш дюканско дупе в кръчмата  Hug
Емили - аз досега съм давала само на Хумана кашите, но и безмлечните са много хубави.

# 57
  • Canada
  • Мнения: 649
Аз да ви кажа като чета как предпазливо давате всяка една храна чак ми е гузно - аз давам по повечко и слава богу нямаме проблем към нищо. То и Катето всичко си хапва,че и още иска милото.Не казвам,че аз съм права - напротив.  Laughing
И аз така... Peace Хич не ги мисля толкова... А да не казвам, че за жълтъка бях забравила как се въвежда и директно дадох 1/2 и все си караме така... Crazy
Мамо Диди, честит ти рожденик! Присъединявам се към пожеланията на всички мами преди мен!  bouquet Да те уважава, обича и цени твоят мъж!(и да те ревнува от време на време... Wink)
Миласара, радвам се за добрите новини... Наистина момиченцата са по-големи държачки...

Днес Нико ме събуди в 06.30, така че имах време да ги приготвя каката за градина. Та Кари реши, че иска да я лакирам със същия лак, с който съм и аз, защото е розов. Така че я пуснах лакирана на ДГ и съответно г-жата се скарала на мъжо... Blush Ама какво да правя, като детенце е суетно... Sick

# 58
  • София
  • Мнения: 3 581
Ние успяхме да си хапнеме кашата - изяде около 60-70 гр, което е добре като за начало. Дано да проъдлжи така. Иначе я поразредих повече с АМ и така и хареса

# 59
  • Мнения: 250
Ние успяхме да си хапнеме кашата - изяде около 60-70 гр, което е добре като за начало. Дано да проъдлжи така. Иначе я поразредих повече с АМ и така и хареса

на детето!Успех и занапред  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт