Юлски бебета - Тема 26

  • 20 494
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 232
Цветен, аз варя 20 мин защото педката така ми каза. Въвеждах и аз всеки ден, за да следя за реакция, не за друго. Не мисля, че 4 дни на жълтък ще й стане нещо - аз по толкова дни въвеждах. А Джиджито ако не се лъжа даже беше споменала повече от седмица, че е давала всеки ден. Споко, на вашите 11 кила няма да се усети пък хич  Laughing

# 31
  • Мнения: 76
Диди, да ти е жив и здрав рожденика!!!   bouquet

Прашец, нашата педи ми каза 15дни подред по 1/4, но в последствие реших да бъдат 6 дни. Не съм редувала с месо тогава, просто защото още не го бях въвела. Мисля, че като всяко нова храна трябва да се дава поне 4-5дни подред, за да се проследи реакцията. Аз варя 10-12мин., просто трябва да са твърдо сварени......
Джил, няма да се даваш на вируса!!!
Светли, в магазините за бельо има специални спортни сутиени Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 15
Хех 15 дни, така по край нея ще изям цял кокошарник с яйца (съвсем по дюкански ще бъде).  Laughing

# 33
  • Варна
  • Мнения: 893
запис
това ще да е нова мода....аз знам че се редува 1ден месно, 1 ден зеленчуково+1/4 жълтък, след 1 месец става 1/2 , и така през месец се увеличава количеството,докато се стигне до цял жълтък newsm78

# 34
  • Мнения: 250
Или не чета внимателно,или нещо пак не съм в час  Embarassed,ама жълтъка нали през ден се дава? /сори за тъпия въпрос  ooooh!/

# 35
  • София
  • Мнения: 15
Ха Вирджинити и аз така знаех.
Иначе разбрах, че ударния режим е само при въвеждането му.
Ох чакайте да се спра, че срамота всеки втори пост е... е вие го знаете този лаф де.

# 36
  • Мнения: 1 113
Редуването с месо става след въвеждане на жълтъка като "нова храна". Аз се чудех за дните, но предполагам, че 5-6 дни му е достатъчно.

Джил, вземай Осцилококцинум и бързо се оправяй  Hug

# 37
  • Мнения: 76
Вержи, точно така - редува се жълтък и месо, но когато ги въведеш и двете Peace
Пак ще напиша моята схема, че явно не станах ясна:
 - 6 дни давах подред  по 1/4 жълтък
 - продължих през ден по 1/4
 - когато дойде времето да въведа месо, въвеждах месо - 5 дни подред, през които не давах жълтък
 - след като вече месото е въведено, редувам един ден месно пюре, един ден зеленчуково+1/4жълтък (като понякога пропускам жълтъка)
Сега като въвеждам втория вид месо, отново ще го въвеждам 5 дни през които няма да давам жълтък. А самият жълтък ще увелича на 1/2, когато Стелла стане на 8,5 месеца.

# 38
  • Мнения: 1 208
Благодаря ви за пожеланията за моята половинка - най- ми харесаха тези дето ме слуша и глези .. а и за екскурзиите  Hug А на него му хареса поздрава на Чочи  Mr. Green

Джил, бързо да се оправяш  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 3 581
Момичета, да питам пак нещо - с кашата също ли се почва с няколко лъжички или може да се даде за цялото хране / пише 180 мл АМ + 2-3 с.л каша/  newsm78

# 40
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Кво стана бе, що толкова бързо нова тема, едва почнала 49-та страница. Аз викам не пишат тия мацки, а те у нова тема...

Имайте милост, молям  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 089
При нас слънцето светна и излизаме. Дано се позадържи така хубаво, че да можем да си приберем какичка от дома.
Като ви слушам какви неща вече ядете, пък да не говорим за жълтъци. Аз още въвеждам зеленчуци, пък за месо да не говорим. На жълътъка при нас времето ще му дойде чак след годинката. То и с каката така беше /за жълътъка де/.

# 42
  • Мнения: 37
Да се запиша и аз в новата тема Simple Smile Много ми харесва тази визия на форума,направо с кеф да чете и пише човек Simple Smile

 Нели аз дадох цяла порция каша на веднъж и нямах проблеми никакви,но можеш да направиш както с другите храни,за да си по-спокойна   chef

# 43
  • Мнения: 5 258
Абе старата тема не е изписана, нова пусната, че и на 3-та страница  Crazy

Нели
, пак се дават по 3-4 лъжички първоначално. Но ако в 180 мл сложиш 2-3 с.л каша, ще стане много водна. Аз я правя на око  Peace

Сега се връщам да чета, че ви изпуснах  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 3 581
мерси за отговорите, но май няма да сме от тези, които ядат каша. Не я хареса и няма да й давам повече. Ей голяма мъка с това хранене

Общи условия

Активация на акаунт