Мартенската ни тайфа - стана вече на 1!!!

  • 25 365
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 211
Честит рожден ден на днешните рожденици Светлана и Борис! Да са живи и здрави и много да радват всички. На гордите мами - честито и весел празник!
Слънце, мерси за новата темичка!
Стаси, стискам ви палци на интервюто, миличка! Бъди спокойна и усмихната, чудесно е че си положително настроена - те точно това най-много обичат да видят! Успех и да се похвалиш. Престои ви да имате невероятни преживявания, благородно ви завиждам! Иначе, наистина от там екскурзиите са доста евтинки, ние ходихме и до Мексико (еми, то от Сан Диего до границата с Мексико беше 40 минути път с нещо като трамвай  Crazy). Иначе, не съжалявам нито за миг, че съм се върнала (дано и никога не се случи да съжалявам), имах възможността да остана, но предпоолагам се досещате какво ме върна в БГ  Grinning Ех, любов, любов....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мерси на всички за милите думи за пътуванията - наистина, няма нещо (е, вече има  Mr. Green), което да обичам повече от това да пътувам. Имала съм възможността и къстема много да съм обикаляла, както в САЩ (Сан Диего, Сан Франциско, Лос Анжелис, Холивуд, Солт Лейк Сити, Лас Вегас, Големия каньон, Зайън Каньон, Брайс Каньон, Чикаго, Ню Йорк, Хаваите), така и в Европа (била съм в Англия, Франция, Холандия, Германия, Австрия, Унгария, Чехия, Италия, Ватикана, Черна Гора, Хърватска, Турция, Гърция, Монако) и всяко едно от тези пътувания ме е дарило с невероятни и незабравими усещания и приключения. (ох, то малко като фукане прозвуча  Embarassed) Нямам търпение да подновим тези пътувания, още малко само да поотрасне Стеличка. Най ми хареса пожеланието на Стаси - да отида поне на още толкова. Дай Боже всекиму. И аз и затова толкова се зарадвах, че макар и трето, но Стела геби и компаса Simple Smile
Зора, мерси много за комплимента за Стела. Всички пък ми казват, че прилича на моя мъж!  Thinking
Дез, успех и ти стискаме много палци, да знаеш!
Танче, честит ти рожденник - нека татко ти е жив и здрав и много да го радвате!
Нинче, ще кажеш ли колко струва таблото от Office 1 Superstore и с какво се пише въру него? Снимките как ги залепи? Искаме снимка и с пожеланята!
Елг, сподели сега, че да крадем  Mr. Green ние, които сме с по-бедно въображение. Много ви се възхищавам какви ги майсторите. Мен някак не ме бива особено... Sad
Вилитата, бързо да озвявате!
Вили, много добре си го написала - за нагласата и чашата. И моята свеки почина от рак, но с нея наистина бяхме ужасно, ужасно близки. За мен тя беше втора майка, обичах я безгранично и сега ужасно ми липсва. Почти не минава ден, в който да не се сетя за нея. Почина на 03.02.2009 а аз родих на 25.03.2009. Толкова ми е мъчно, че не можа поне да я види. Sad Трябва наистина да ценим това, което имаме. Радвам се, че в случая, аз ужасно си я ценях приживе и тя знаеше колко много я обичам, и то истински!!! С нея сме ходили къде ли не, такава комбина бяхме... Sad
Никита, щях да падна на снимката в банята със Софи - не е истина просто, така се изсмях, че щях да събудя детето. И аз много ще се радвам да се видим в понеделник - надявам се и останалата тайфа да се събере - Танчето, Росита, Сия, Елле и Вили (ако са оздрвяли, разбира се).... Да не пропускам някой от вашата групичка, че после да има сърдити? И ако и на някоя друга мама и се идва (метрото е на близо и е удобно)- може да си направим импровизирана срещичка. Времето го дават да е много хубаво!
Животинче, приятно изкарване на Алпите!!! Браво на вас, да си изкарате чудно и после да ни разказваш и да ни показваш снимки!!! Как така сте го записали на ясла? На ОДЗ или на самостоятелна ясла? На мен ми казаха да звъня юни да ми кажат дали сме приети и евентуално да тръгваме септември. Как сте успяли толкова рано, би ли споделила!
22, роклята ти е прекранса, наистина!
И последно да се похваля - вече втори ден си я пуснах да си ходи сама из вкъщи и не ходя след нея. Ей, голям кеф! Само дето навън все още си я попридържам, че първо някак различно ходи на асфалта, второ - кляка и иска да вдига всяко нещо по пътя (фасове, боклуци и т.н.) и трето - някак хич не и е удобно като е с космонафта. Иначе, вкъщи се оправя добре!

# 16
  • Мнения: 1 734
22, роклята ти е много ефирна и нежна. Представям си колко добре ще стои на сцена

# 17
  • Мнения: 189
  bouquet

Честито на малките слънца - да радват всички наоколо, да растат щастливи и смели, много умни и красиви!!!

много теми, много нещо е изписано - абсурд е да прочета всичко. ще хвърлям по някой поглед за обмяна на опит, все пак.

# 18
  • Мнения: 276
 22, много хубава булка си била! И аз бих я продала роклята, ако някоя ми я поиска. И без това няма да я облека повече. Знам само, че след сватбата една година не трябва да се дава на друг да я облича и не трябва да я виждаш. При вас май е минала една година, но и това е само суеверие все пак.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честит рожден ден на Светланка и Борис. На мамите им хубав празник пожелавам!   bouquet
Аз снощи имах страхотна изненада - направо незнаех да се смея ли да плача ли. Ето да видите




след което имаше голям смях, децата като се накачулиха в/у мен да ме ближат беше върха. Това беше дело на кума ми и моя мъж, не ме е яд че ме нацапаха ами че развалиха хубавата дорма на тортата! Но пък това вподигна настроението и откарахме до късно!

# 20
  • Мнения: 819
22, наистина роклята е страхотна, аз  също мисля, че добре ще направиш, ако я продадеш на певицата, наистина няма смисъл да събира прах, а така щ и се радват и ще я оценят много хора  Peace Стига да нямаш особено сантиментални спомени , ама то си е до човек. Аз  пък бях с рокля, която беше на братовчедка ми. Предложи ми да ми я даде ако  ми става и ако ми харесва, а роклята наистина беше невероятна - братовчедка ми е балерина и си я беше шила по поръчка във Франция и доста нестандартна( по мой вкус), къса, ластична по тялото, само с един воал до коленете. После и я върнах и хич не съжалявам за избора си  Peace Само че снимките са само на хартия и не мога да я покажа.

А и ако можех да върна времето, сигурно и аз щях да предпочета да подпишем само и да заминем някъде с тези пари.

Уф, събуди се, после ще дописвам

# 21
  • Мнения: 64
Никита, ето инфо за ЦЪК,ТУК, и др. такива думички.

как се указва връзка

Слънце,направо невероятни хора имаш до себе си,сигурно е било много весело.Снимките са супер просто. Laughing

Ей,ама съъм... ooooh!   Честит рожден ден на Светланка и Борис!     ura

# 22
  • София
  • Мнения: 49
Честит рожден ден на Светлана и Борис! Tada  party002 Gift Да растат здрави и усмихнати, да радват мама и тате.
22, аз не смея да се включа, щото не съм имала ни булченска рокля, ни сватба, та не върви барабар Петко с мъжете  Simple Smile
slancetoo, готина и сладка изненадка
*Nikita*, мен ме беше срам да питам за ЦЪК  Embarassed Мерси, че ти се престраши та и аз да разбера  Whistling
Да се оплача, че днес ми е каръшки ден  Tired Първо протече вода отдолу, под мивката в кухнята, а след това и под пералнята в коридора, беше пълно с вода. Дано не ни се надуе паркета  Praynig Вчера пък, мъж ми се качил да кара колата на един приятел и като скочил в една дупка, две гуми спукал. Днес отиде да оправя щетите  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 263
                        Честит Рожден ден на Боби и Светланка!!!
Пожелавам много здраве, игри, усмивки и послушни мама и тати, които да ги правят най- щастливите деца на света!!![/b][/color]


Роси, кажи за погачата за прояапулника каква е идеята с тези крачета? Аз и без да знам бих я направила така, защото е супер сладка!
22, супер ефирна рокля! И снимките са ви чудесни- попаднали сте на фото! Много се изненадах от църкавата ви- ние там ходим редовно, че ни е най -близка, но много рпдко съм виждала някой да си я избира за сватба.
Не знам колко ще ти дадат за роклята, но аз бих си ползвала паричките за мен и бих си направила татуировка Wink

Никита, снимките които са ми на хартия си ги снимам с фотоапарат и така си ги качих на комп-а. От 3тия път става!
Крисче, големи  каръщини! Дано не се подуе паркета наистина! Аз сега се сетих , че като къпахме Мария в началото в стаята и доста вода се разливаше, та се беше подул нашия. Ама той е стар паркет- не знам от кога е. Сега нищо му няма- от само себе си се оправи Shocked

# 24
  • Мнения: 170
Ей, благодаря ви за комплиментите!  Embarassed Засрамихте ме. В понеделник певицата ще я пробва и ако стане, ще се разберем нещо за цената. Стаси, знам го това за едната година. Затова роклята си беше на съхранение при майка ми, тук в Бургас. Мина една година и почти 3 месеца, така, че това не ме притеснява. Действително ще дам нов живот един вид на роклята и на спомените ми от сватбата. Голям купон си беше  Party (някой ако е забелязал "растителност" на неподходящи места, да се оправдая, че е "ефект" от епилация от предния ден, а не истинска  Embarassed )

Слънце - страОтна изненада!  Mr. Green Сигурно сте се забавлявали "на корем"  Hug

Крисче, верно много каръшки ден. И аз имах подобен преди 2 седмици, все едно беше петък 13ти. Утре ще си забравила вече!  Hug

Роси, и Миро си ходи вече супер стабилно, но като има обувки на крачетата ходи някак странно. Явно е свикнал бос или по чорапки и му тежи един вид. А и той посяга към боклуците и все в тревата върви, а не по алеите. Сега ще е чудо - мръсотии в ръцете и устата.. УжасТ! Какво ни чака самоо...  ooooh!

Окич - ами църквата беше избрана, защото тази, която ни беше близо до ресторанта - попа отказа на Никулден да ни венчава (разбирай - искаше пари), и там нямаше проблем. А и кръщелното ми е при баба ми в Украйна и го намериха твърде късно, та без него минах. Там се съгласиха и така.. А църквата е супер, не много малка, но не е и голяма. Аз съм засичала 3-4 сватби за 3 години в Сф, имайки предвид, че работех в Лозенец и минавах оттам честичко.
А за паричките и татуировката - лятото, когато се запознахме с мъжо (тогава бъдещ) имах идея за една дума на арабски много ниско на кръста, над дупето, ама нещо не можах да се престраша тогава, а и той ме разубеди. Та сега ми е малко късно за подобно начинание, щото вече съвсем няма да ме приемат хората. Аз съм общо взето малка, в сравнение с родата и приятелите на мъжо, та.. Как да кажа, малко не съм си аз, което не е хубаво, ама .. Да видим - ако нещо тотално ми се промени в живота и реша - няма кой да ме спре!  Mr. Green Нали обикновено хората така правели.. Така съм чувала. Хихихих  Mr. Green

В този ред на мисли, я да ви задам един въпрос (малко се отклонявам от темата за рожденните дни..): мислите, ли че сте се променили след раждането/сватбата си? В смисъл - дали сте се запазили като личност или по-скоро сте се нагодили според това, което се е случило в последствие и според хората, които ви обкръжават сега? Ама честно де  Wink

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 15:07 от 22

# 25
  • Мнения: 276

В този ред на мисли, я да ви задам един въпрос (малко се отклонявам от темата за рожденните дни..): мислите, ли че сте се променили след раждането/сватбата си? В смисъл - дали сте се запазили като личност или по-скоро сте се нагодили според това, което се е случило в последствие и според хората, които ви обкръжават сега? Ама честно де  Wink
И от двете по малко. В известен смисъл се запазих, в известен се нагодих към мъжа, детето и отговорностите, които носят.

# 26
  • Мнения: 288
Честит Рожден Ден на Светланка и Борис!!!Да са весели и засмени,здравички и послушни!


Честито на патерици и на Илияна,двете  Марийчета,Ивчо,Радо и Константин!!!

Аз малко поизостанах,че това хубаво време не ме свърта пред компютъра.
Дребния е в период "искам само мама и е чудно направо у дома.Не мога до тоалетната да изляза-с хиляди уговорки,че ако отиде у тати нещо ще му даде или ще направят. Crazy
Какво е това нещо,незнам.Ето почти на годинка стана,а все същия ревльо...
Иначе пък сме с 4 зъба,които растат стремглаво. Mr. Green

Слънце hahaha hahaha hahaha Явно имаш добро чувство за хумор,щом го приемаш така спокойно. JoyЧРД и на теб с малко закъснение. Hug

С толкова много празници,със сигурност пропуснах 100 човека,за което се извинявам,не е умишлено!

Весело изкарване на празнуващите! Hug

# 27
  • Мнения: 1 734
Никита, снимките които са ми на хартия си ги снимам с фотоапарат и така си ги качих на комп-а. От 3тия път става!
...

Има и много по-лесен и бърз начин - просто да ги сканираш. Аз така направих с моите, никакъв проблем

# 28
  • София
  • Мнения: 5 795
на Светланка и Борис! Да са здрави, усмихнати и щастливи!   Hug  bouquet  bouquet
22, прекрасна булка си била  Heart Eyes А по въпроса ти - определено се промених. не само от сватбата насам, а по принцип - 20годишната Ани почти няма нищо общо с 30годишната. Не е непременно в лошия смисъл обаче  Simple Smile
Ох, мрънннннн, после пак ще пиша

# 29
  • София
  • Мнения: 5 303
ЗДравейте и от нас.

На патерици честит рожден ден на Слънцето, Радослав на Нинчето, Мария на Шуши–13 и Константин на Дидето  Tada newsm59 Tada

Честито с днешна дата на Светлана на Глафира и Борис на Васида  Tada newsm59 Tada

Окич, аз не написах изрично, но съм впечатлена от тортата и от Мария също - и на мен ми е слабост тя  Embarassed

Диде
, как е на работа?

Дез, стискам палци!

Добро настроение, тортата калинка е стандартна от раздела с Детски торти на сладкарница Неделя. Мисля, че 2 или 3 дни предварително се поръчва. Сайтът е малко смотан в това отношение и не дава линк към конкретна торта, та няма как да я покажа, но детските торти почват с едни кукли Барби, вградени в торта, и към средата някъде е нашата (изглежда малко плоска на сайта, май е снимана отгоре). Може би в някоя сладкарница имат по-читави каталози, но ние действахме "дистанционно" и...

22, освен ако нямаш намерение пак да я облечеш, няма лошо да дадеш роклята, хем за ТАКАВА цел направо е супер!

Никита, можеш да снимаш хартиените снимки с фотоапарата отблизо - да се "хване" само снимката и така ще ги имаш "дигитализирани"  Peace Само гледай осветлението да е добро и да не е лампа, най-добре през деня.


След сватбата не съм се променила, защото ние малко от преди това се бяхме вече събрали с мъж ми. Определено обаче след раждането съм се попроменила. Срам не срам, само Калин ми е в главата. Всичко друго някак си избледня на заден, ама много заден план. Ето например сега не е ясно ще има ли тук работа за мен. Ами голям праз, ще си го гледам още една година (все някак ще свържем двата края). А нямате си представа с какво желание съм ходила на работата, харесвах си я, макар и леко чиновническа, аз си обичам папките, колко съм си мислила досиетата как ще ми ги работи друг, като бях в болницата още в началото на бременността...


Вчера се "разписахме" с почти цял ден навън, прибрахме се само за проклетото ядене и днес едвам наваксах с четене  Mr. Green Вие не излизате ли, бре  Whistling Whistling Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт