Мартенската ни тайфа - стана вече на 1!!!

  • 25 363
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 361
Ние се заврнахме от РД на Боби.
Изкарахме си страхотно. Рожденика, мама и тати се представиха отлично, пък и имаше 3 баби на аванта.  Rolling Eyes


22- и аз ти забелязах поста, но просто не знам какво да ти отговоря. Роклята ти е страхотна. Аз моята си я прибрах, уж с презумцията, че това лято ще я резна за къса. Ама къде ще нося бяла рокля?
Роси- за т.нар. колажче на Нинката, ми дойде идея да е от голям картонен лист, сгънат на две, като за книжка. На лицето да има нещо подобно "моята първа годинка", вътрешността да са снимките с място за пожелания. Така по-лесно ще се съхранява.
Е Слънце   hahaha на мен ако ми го направящ, ще ги убия.

Пак към 22 за въпроса- бая се промених. Като се запознахме с мъжо репликите ми бяха- не чистя, не готвя, не пера. Даже като се преместих при него си закачих едно магнитче с надпис- знам какво е чистене и готвене, но какво общо имам с тях.А сега да видиш- чистя, готвя, пера и т.н. Аз лично като бит си обърнах живота на 180 градуса. Като личност мисля, че се запазих до толково доколкото е нужно. Все пак след появата на нещо голямо всичко се променя.

Алек мама- и ние сме в този период. Аз до 00 си ходя с нея или пък я оставям да си реве.

Хайде от нас лека и мека

# 31
  • София
  • Мнения: 673
Мими мамчета, благодаря на всички за топлите пожелания! Изкарахме страхотен рожден ден, въпреки, че аз съм с лека температура от вчерашното време. Малката получи много хубави подаръци. При първа възможност ще кача снимки

# 32
  • Мнения: 660
Тони, оправи ли се настроението при вас?

Абе то времето поне просветна та ми пооправи настроението сутринта, обаче се връщаме от Айндховен и съм ужасно разочарована от ИКЕА - скъпо, ниско качество и грозни неща. Хубавите дивани и легла там са от 1000 евро нагоре и на нас ни харесаха само 2 такива, но така и така след 3 години ще ги изхвърлим, та няма да дадем толкоз пари в никой случай... И ето, че пак ми се сго...ся настроението. Crossing Arms

Добре, че минахме през един готин магазин и си взехме 2 сладурски табуретки и холна масичка, та поне не сме капо... за диван - търсенето продължава. Rolling Eyes

За промяната - промених се след раждането определено - станах по-мека  и отстъпчива... макар че, ако трябва сега да се омъжвам ще имам същите изисквания и няма да отстъпя и на йота...така че, като се замисля... да, промяна има, но е в детайлите, като че ли не съм склонна да отстъпвам от принципите си. Thinking

# 33
  • Мнения: 967
Честит рожден ден на патерици на рожденниците от изминалите дни!
Честито и на Светланка и Борис! Да са живи и здрави, да радват и слушат родителите си! Много щастие и късмет!

Днес се върнахме от планината! Утре ще ви чета!

# 34
  • Мнения: 2 495
Ох, това да празнуваш първи рожден ден било голям кеф! Mr. Green Laughing От 12 на обяд до 7 вечерта бяхме в ресторанта!Изкарахме си отново страхотно и Радо получи още и много подаръци-парички, букварчето на Фишър Прайс(дето толкова много го исках...), един голям тигър за люлеене, една такава сърничка(кво ще ги правя двете незнам ooooh!), раничка за ясла, кола, дрешки и златно синджирче. Flutter.Сега с част от парите ще купим колело с родителски контрол.Много беше хубаво и въобще не съжалявам че празнувахме, даже догодина да сме живи и здрави, отново ще спретнем едно такова празненство! Peace
Снимки ще кача по-нататъка че брат ми снима с неговия апарат и ще чакам да ми ги прати.
Роси, таблото струваше около 15 лв, имаше и по-големи, но не обърнах внимание на цената.Върви си с маркер, с който да пишеш.И химикал можеш също, а за лепенето- със сухо лепило.И да дам снимка, нищо няма да се види, просто всички писаха с по-дребен шрифт за да има място за всички пожелания! Hug
Радо си взе дрямката и сега беснее оттаъка, май ще си ляга с нас! Crazy

# 35
  • Мнения: 5
Честит рожден ден на Светлана  и Борис  !!!
Нека усмивките да не слизат от лицата им а бъдещето им бъде безгрижно и щастливо.

22 булченската ти рокля наистина е много оригинала, като на фея...нежна и ефирна...браво за идеята  newsm10, не се очудвам, че е провокирала такъв интерес...носи някакво романтично очарование и чистота...Много красива булка си била... Hug
Ох да споделя, че се предадохме с мъжа ми и дадохме преди малко антибиотик на Марти...така се бяхме разбрали и с педи, ако няма подобрение или се влоши...макар, че хич не ни се искаше. Та баща му сега по нощите ходи да търси денонощна аптека...Просто вече няколко дни няма подобрение и явно много му дойде, изтощен от кашлица, безсъние, плакане...направо ни дожаля за детенцето...хремата най-го мъчи, хем текат едни сополи, хем е зъдръстен от секрети и не може да диша, то и от това основно не може да спи нощем, хърчи и се стряска... ooooh!даже и му е трудно да яде защото трудно диша през носа , то и нослето от много бърсане и сополки се е изранило, и гърлото сигурно го боли, но не може да си каже детенцето  Sad  И то до сега не било така болно и  явно му идва в повече, даже понякога започва да плаче от безсилие и гняв...
Вече трета ли нощ почти не сме спали...аз се чувствам изтощена и все по болна може и от недоспиването да е чувството, а той все е кисъл ...просто не мога да си позная детенцето...оказва бясна съпротива при дърпане с помпа на секретите, или впръскване на капки... при даване на лекарства, мята се, бута с ръце, един път повърна...някакъв ужас е.
Дано се подобри сега с антибиотика, че вече не се издържа, не бяхме свикнали на такива неща...винаги си е бил в добро настроение, спеше си....пиеше си там лекарства, когато имаше нужда без проблем, а сега направо незнам какво е това чудо, явно наистина се чувства доста зле...
Незнам да ли има нещо общо, но почвам да се замислям нещо...днес открих, че имаме ново зъбче, дали е възможно от него да са всичките тези проблеми или пък е съвпадение или просто отслабналия имунитет е довел до по-лесно прихващане на вируса...макар, че съм чувала, че някои деца изкарват зъбчета с ангина и страшна хрема...като се замисля и предишната ни ангина съвпадна с нов зъб... newsm78  Но това ни е седми зъб и...до 5 -ия всички се появиха за един месец без никакви проблеми. Незнам вече...
Зелено човече ами значи ще отида на място да разгледам каталога с детски торти, надявам се нещо да ми допадне. Peace
Роси незнам да ли ще можем да се видим в понеделник а така ми се искаше да се видим и поразходим колективно на това хубаво време...но знае ли човек пък...
Хайде лека и спокойна нощ от мен! Hug

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 22:53 от dobro_nastroenie

# 36
  • Мнения: 246
Честит рожден ден на Светланка и Борис! Весело и щастливо детство им желая!

Слънце, весело сте си изкарали!

22, сватбата ти е била много весела, а роклята наистина е чудесна! Аз не си купих рокля, а костюм в цвят "шампанско" и после го износих (поне горната част, полата е дълга и не ми е удобна за по-често обличане).
Пож повод въпроса ти за промяната, аз не чувствам да съм се променила, но питах милия и той ми каза, че след раждането съм станала по-нервна (от недоспиването ще да е, аз много обичах да си поспивам преди). Е, разбира се и на мен първата мисъл винаги ми е за Митко, но си мисля, че това е нормално.

dobro_nastroenie
, дано скоро се оправи малкия Марти, ужасно се е измъчил душичката!
И другите болни да оздравяват по-бързо, че се задава хубаво време, само за дълги разходки!

Тони
, изобщо не се ядосвай за такива дреболии като диван! Не съм сигурна дали в Дания има "гаражна разпродажба", но все някъде има мебели втора употреба - аз бих взела от такова място, когато е само за 3 години.

В предишната тема май Нани беше попитала за раничка на шийката на матката - не е за пренебрегване, трябва задължително да се тушира с изгаряне. Обикновено преди това се изпраща материал за изследване да ес види дали има изменения в клетките от и около раничката. Често се предизвиква от човешки папилома вирус, който е един от причинителите на рак на шийката на матката. Ако се хване навреме и се обработи добре раничката, няма опасност, но ако не се обърне внимание, може да стане и лошо.

# 37
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Светланки и Борката!
Да са здрави, весели и винаги засмени!

Пожелавам бързо оздравяване на болничките.

За промяната - променихме се (и двамата) след раждането на първото дете. И до сега сме си променени  Grinning, няма ги вече купоните до 4 сутринта и висенето по кафенета по цял ден. Иначе (и според моичкия) преди готвех по-добре, по-вкусно и по-идейно от сега. Особено откакто се е родила и втората ни щерка съвсем по задължение готвя и това се отразява на качеството и вкуса на храната. Та това е промяната.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 222
Докато не е изтекъл днешния ден да поздравя рождениците. Честит първи рожден ден на Светлана и Боби! Много щастие, здраве и безгрижно детство пожелавам и на Иво, Натали и Мая.

На всички болни - бързо оздравяване и да не се повтаря поне близката година.

# 39
  • Мнения: 819
О, Вили, направо така ми стана жал  Марти....миличкия...явно няма как да минете без АБ, така че не се обвинявай, че сте го почнали. Понякога наистина е по-малкото зло. Ще видиш колко бързо сега ще се подобри, до ден-два ще е много по-добре. Няма как, ще има и такива моменти  Confused

Мама-бебчо, благодаря ти за разясненията, ама аз ли нещо съм затъпяла от това стоене в къщи, що ли, ама да си призная - нищичко не разбрах от тия кодове и указания  Crazy. Ако може някой да ми обясни като на идиот  Laughing, ще е най-добре  Mr. Green .Всеки път ли трябва да пиша скоби, наклонени чертички и т.н....не вярвам да е толкова сложно  newsm78

Благодаря и за идеите за снимките, ще взема да ги сканирам в някое фото( не вярвам да е много скъпо) и ще ви покажа каква съм била млада булка навремето  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 5 795
Никита, не пишеш скоби и чертички, просто цъкваш на втората картинка от втория ред, който е над полето за писане тук - тя е за вмъкване на връзка. Излиза ти урл в скоби. В първите скоби, след първото урл, пишеш знак = , след който, без интервал, копваш линка, който искаш да заместиш. Ох, обяснението е много по-сложно от изпълнението  Crazy  ooooh!
Бързо да се оправя Марти! А Т има ли не разбрах? Иначе подобни състояния сме борили многократно  Tired , но така се расте.  Rolling Eyes
Нани, аз имам раничка, горена ми е, но не е било кървяща преди това.  Rolling Eyes Дано всичко е наред!  Praynig

# 41
  • Мнения: 819
Ейй, най-после ! Елвинг жива да си, много ти благодаря, че се постара да ми обясниш  Hug

Ето на който му се гледа  Wink

Крисче, нищо не казваш, демонстрирай и ти новите умения  Laughing, вместо да се срамуваш  Laughing

( извинете ме, че ви занимавам с глупости  Crazy )

# 42
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на Светланка и Боби! Весело и усмихнато детство им желаем с Александър!


Phoenix, бях се присетила за теб... Всичко наред ли е, беше притеснена след раждането...

Аз напоследък хич не мога да се организирам. От тази седмица вече майка ми гледа Сашун през деня, че да свикват и на мен ми е много терсене.
Преди бях мега работохолик - изкарвала съм по два месеца нон стоп работа и мега прахосник. Тонове парцали и прочие ненужности имам от "онова" време.
Откак се запознах с мъжо станах много подредена  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 74
Честит рожден ден на Светланка и Борис! Пожелавам им да са живи и здрави, да имат прекрасно детство, да бъдат весели и щастливи деца!

heli_heli, как понася малкия друг да го гледа? Аз също ще оставям малката за малко, и като гледам как реве като излизам ми се къса сърцето SadДнес за първи път рева и в банята, която много обича...Добре, че поне вече е първа приятелка с шишето с мляко Mr. Green

...то дошло и нашето време за празнуване, преди една година точно в полунощ Flutter се роди моята принцеса, почерпете се за нейно здраве, да е жива и здрава


Честит рожден ден на Любомира! Да е жива и здрава, да ви носи много радост и щастие!  Весел празник

# 44
  • Мнения: 105
Честит рожден ден на Тия и Мира! Да растат весели и засмени за радост на мама и тати!
22, за промяната положението е като при Таня Т, а за роклята аз бих я продала.
Купона в нас беше от 1 на обяд до 1 вечерта. Много хубави подаръци получи детето, а също и парички. След малко ще кача някоя и друга снимка. Извинете, че така телеграфно пиша, но тези дни нямам никакво време, а сега ме чака много пране и чистене...

Общи условия

Активация на акаунт