Баба Марта бързала и на Май-че рано,рано мартеница вързала!

  • 31 540
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 2 140
Благодаря ти,Мире! Hug

# 31
  • Мнения: 125
Честита Баба Марта на всички!
Да напомня на софийските майки,че днес излиза класирането за ОДЗ-тата.Ние за сега сме на заветното 26-то място на чакащите Mr. Green

Ние сме 18-ти, а има обявени свободни само 11 места... Mr. Green

# 32
  • Мнения: 110
Честита Баба Марта на всички!
Да напомня на софийските майки,че днес излиза класирането за ОДЗ-тата.Ние за сега сме на заветното 26-то място на чакащите Mr. Green

Ние сме 18-ти, а има обявени свободни само 11 места... Mr. Green

ти пък ко са прайш, нали та уволниха да си гледаш детиту  Mr. Green

при нас сводобните са 6, а сме нр.31

# 33
  • Мнения: 125

[/quote]

ти пък ко са прайш, нали та уволниха да си гледаш детиту  Mr. Green

при нас сводобните са 6, а сме нр.31
[/quote]
Не ме уволниха, за да го гледам, а защото го гледам    Mr. Green #Cussing out
Иначе констатирам със задоволство,че шансът  ни да влезем следващата година доста се увеличава- все пак ще стартирам от по-предни позиции в резервите Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 2 430
Ох хора много съм бясна в момента.И ако тук не си избълвам "змиите и гущерите",няма къде другаде Mr. Green
Та за любимите ми ОДЗ-та:Май месец се връщам на работа редовно.От заплатата ще ми удържат 300лв данък,че да има за социални помощи за многодетните циганки,които си стоят у тях и си гледат децата.В същото време някой трябва да гледа и моето" цигане",че да има пари .Днес за малко да остана без кола от дупки(пардон изкопи) по "централните софийски улици".
Та се питам в задачата,не е ли най-добре да ги народя едно след друго,7 е хубаво число.Да си ходя всеки месец за "социалните",както казват циганките и да се чудя в кое квартално барче да се забия.
В ОДЗ-то в което имам макс.бал 8.1 сме на 26-то място,има 11 свободни места.На 11-тото последно място влиза дете с бал 8,1т.Т.е. ,колкото и ние .Някой има ли решение на задачата?

Последна редакция: пн, 01 мар 2010, 16:34 от Madam Stasita

# 35
  • София
  • Мнения: 159
в едното сме на 60то място, свободни 5 места,
в другото сме 174 място, свободни 24 места

ще пием по една студена вода за охлаждане на страстите cheers

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
в едното сме на 60то място, свободни 5 места,
в другото сме 174 място, свободни 24 места
Shocked Ужас.
Някоя майка тук да иска да си прави частно ОДЗ? Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 110
.Някой има ли решение на задачата?

Внимание! Списъците МОГАТ ДА СЕ ПРОМЕНЯТ ПОСТОЯННО, защото родителите могат да разместват кандидатурите.  
(от сайта ИСОДГ)

Ей сега си разцъках кандидатурите и Сами мина на 8-мо място в ОДЗ с 20 свободни. Пак е в квартала някъде (не го знам още), но досега ми беше на трето място. Преместих го на първо - +2 точки (или 3 ли бяха за първо място?). Отделните ОДЗ-та имат допълнителни критерии, сответно точки, на едно от които отговарям (месторабота на родител в района).
В резултат имам повече точки в ОДЗ с повече места  smile3521

# 38
  • Мнения: 110
в едното сме на 60то място, свободни 5 места,
в другото сме 174 място, свободни 24 места
Shocked Ужас.
Някоя майка тук да иска да си прави частно ОДЗ? Rolling Eyes

лианка  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 159
в едното сме на 60то място, свободни 5 места,
в другото сме 174 място, свободни 24 места
Shocked Ужас.
Някоя майка тук да иска да си прави частно ОДЗ? Rolling Eyes

на Лианка ще й отива пък е и тренирана Laughing

# 40
  • Мнения: 125
tiliata,връзкарко такава Mr. Green
Аз колкото и да местя Крис, все сме далеч от челните позиции- с най-висок бал сме в тази детска градина,където сме 18-ти, за другите се издигнахме до 25 и 30 място Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 6 212
Честита Баба Марта и от мен!!



Съчувствам на всички паднали и болнички! Ние успяхме да излезем и можеше още да се поразходим, но Ваньо се събуди много кисел.

# 42
  • Мнения: 110
ей, Аркси, гледай как в една и съша минута сме писали за лианка  Mr. Green

м/у другото ми стана интересно, системата е доста игрива, току виж се докарам до 15 точки ...

tiliata,връзкарко такава Mr. Green
Аз колкото и да местя Крис, все сме далеч от челните позиции- с най-висок бал сме в тази детска градина,където сме 18-ти, за другите се издигнахме до 25 и 30 място Joy

не бе, готин ми е квартала

# 43
  • Мнения: 336
Честита ви Баба Марта! Да сте бели и червени, здрави и засмяни!
Да ви успокоя, че мястото под което се намирате в списъците за ОДЗ няма значение при класирането, а броя точки Mr. Green.
Гледам, аз, списъка на 1-то ОДЗ, за което се гласим и що да видя, сестри близначкови там, не можа Зайо да каже, че да им дам и нашето да минат за тризнаци и без друго си приличат и са само с 1 ден разлика  Whistling.

# 44
  • Мнения: 125
Честита ви Баба Марта! Да сте бели и червени, здрави и засмяни!
Да ви успокоя, че мястото под което се намирате в списъците за ОДЗ няма значение при класирането, а броя точки Mr. Green.
15 деца са все с 8.1 точки, как ще се разпределят местата....с бой,пари или.... hahaha
Аа, намерих как се процедирало при равен брой точки:
".... Всички градини ще приложат входящ номер за третично подреждане при равен брой точки, който ще се генерира от системата на случаен принцип под граждански контрол с публичен регистър. http://kg.sofia.bg/?page=news&id=195
9.1. Какво означава термина „гранична група”?
Става въпрос за тези групи с равен брой точки и подточки, които са на границата на прием в детската градина. Например, останали са 3 свободни места, но в началото на опашката има 10 деца с равен брой точки и подточки (примерно, 8.1 т.). Тези 10 деца с 8.1 точки всяко образуват граничната група.
9.2. Входящият номер ще включва ли час и минута на подаване на заявката? Ще имаме ли по-големи шансове, ако подадем заявка в по-ранен час?
Не. Няма да има заявки за входящ номер! Входящите номера ще се получават автоматично от системата на случаен принцип за всички кандидатури..."

Последна редакция: пн, 01 мар 2010, 17:21 от JeenySJ

Общи условия

Активация на акаунт