Баба Марта бързала и на Май-че рано,рано мартеница вързала!

  • 31 543
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 445
 Laughing Гледам, че ме споменавате.
Мъж ми каза, че ако е рентабилно и той ще си остане да помага  hahaha

Къде видяхте на кое място по ред сте? При мен само пише, че не е класиран.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 430
Разбизиках системата,направих си предполагаема адресна регистрация при свеки и станахме 9-ти  Mr. Green.
Т'ва е то съдба.Бяга,бягаш и накрая пак при свеки отиваш Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 2 430
Laughing Гледам, че ме споменавате.
Мъж ми каза, че ако е рентабилно и той ще си остане да помага  hahaha

Къде видяхте на кое място по ред сте? При мен само пише, че не е класиран.
Влез в списъка на чакащите отстрани

# 48
  • Мнения: 2 885
 newsm57

Ники е на 10-то място в списъка при 2 свободни места за набор 2009 г. Да ни е честито!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 430
newsm57

Ники е на 10-то място в списъка при 2 свободни места за набор 2009 г. Да ни е честито!
Не се оплаквай,че когато ти предлагах и детето си и мъжът си ти си правеше оглушки.Сега хем многодетна майка щеше да си,хем "мъжът ти" да работи в района на ОДЗ-то.Знаеш ли,колко точки преднина са Naughty

# 50
  • София
  • Мнения: 1 395
Тюх, че не го направихме по-рано второто! Crazy

# 51
  • Мнения: 849
Платина, да си жива и здрава и много щастлива!!!  bdbaloni

Да питам нещо за ОДЗ-тата, че не мога още да вляза в час. Пуснах кандидатури на зайците, макар да не смятам със сигурност да ги пускам от септември, а по-скоро от следващия  Crazy. И двете имат по 10,1 точки за първото желание. На сайта на градината пише, че първото класиране на групата е назначено за 23 април. Има 20 свободни места. В листата на чакащите нашите кифли са съответно под номер 6 и номер 7 (между другото, в първите 9 има 3 двойки близнаци или общо 6 чавета  Mr. Green). Та въпросът ми е - това значи ли, че ще ни класират, демек ако реша мога да ги пусна наесен с песен???  newsm78 Много благодаря предварително!

# 52
  • София
  • Мнения: 1 395
zaio едва ли има след 20то място още деца с 10.1 точки, нали? Ако има тогава можеш да се притесняваш мъничко, ако няма -  Peace

Къде тия ОДЗ с по толкова места бе, хора?! Всички, които съм избирала, имат от 6 до 9 ??

# 53
  • Мнения: 849
Не бе, въпросът ми беше по-точно - това ли са списъците с вероятно класираните? Да не би да има някъде някакви други, а това да са само резервите? (знам ли в тая смахната държава какво още може да измислят...). И какво става, ако не ги запиша сега?

# 54
  • Мнения: 125
Тюх, че не го направихме по-рано второто! Crazy
Bebz,споко мила, ти влизаш в графата "породени"-т.е от следващата година шансът ти да вкараш малките бебоци в ясла се увеличава многократно:))  
От това, колко по-рано можеше да го направите второто?! Mr. Green
zaiobaio, ако не ги запишеш сега, остават в системата, за да участват в класиранията догодина , като си запазват броят точки, който са събрали в момента Peace
Показаните в момента списъци не са окончателни, може да настъпят размествания до Април, защото много майки ще променят редът на ОДЗ-тата, ще отпаднат деца,ще се прибавят и т.н, но не мисля,че с 10+ т. имаш някакво място за притеснение Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 1 395
Jeeny аз се притеснявам за оцеляването си до следващата година ако второто не е така добричко като Дани Blush

# 56
  • Мнения: 310
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧСИ ЗДРАВЕ И МНОГО УСМИВКИ ЗАНАПРЕД
.

На бременните мами,а те са доста,много хубави и здрави бебоци. Wink

# 57
  • Мнения: 125
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

На бременните мами,а те са доста,много хубави и здрави бебоци. Wink
Доста? Кои са..веднага да се признаят Hug

# 58
  • Мнения: 445
Тюх, че не го направихме по-рано второто! Crazy
Joy Joy Joy
Що се не почнахте още от родилното  hahaha

И ние довечера почваме третото  Laughing Стасита ме светна от къде да видя номерата.
Може и само още едно да не помогне  #Crazy

# 59
  • Мнения: 781
Явно и ние трябва да бебеправим Laughing
Никакъв шанс Laughing
34 място ни е най-доброто попадение Joy при 20 свободни
Няма да се ядосвам. Каквото такова.  cheers

Общи условия

Активация на акаунт