СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 20

  • 19 169
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Eeeeeee, амнайста. И не разбрах ся кой ще спи на палатки и кой на кой какво с топчетата. Пуууу Crossing Arms
И най-важното огладнях, а имам само котешка храна в хладилника, вий сте виновни

Е,хапни си може да ти хареса,  в завод е правена.... Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 11
Да се запиша в новата тема.
Е хайде де Wish сподели за тези топчета и на мен ми стана интересно.
Ladida внимавай с тези палатки да не получите измръзване на някои части  Mr. Green.

# 17
  • Мнения: 14
Eeeeeee, амнайста. И не разбрах ся кой ще спи на палатки и кой на кой какво с топчетата. Пуууу Crossing Arms
И най-важното огладнях, а имам само котешка храна в хладилника, вий сте виновни

 Joy hahaha

# 18
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Много сте писали днес.Сега само се записвам и после ще ви чета.
Ходихме до посолството да вадим паспорт на Андреа и нищо не направихме.Оказва се,че ако започнем процедурата за вадене на акт за раждане и паспорт,чрез посолството,паспорта ще е готов най-рано по Коледа ooooh!А аз исках поне до лятото да стане,за да мога да си дойда с децата за 2-3 седмици.Но явно няма да е това лято. Tired

Отивам да чета и после ще допълвам. Peace

# 19
  • Мнения: 141
Айде и аз да цопна в новата тема, както Бай Ганьо в басейна Simple Smile

Ладида,
благодаря   bouquet
Много ми хареса подаръка на Попо. Супер е.
А колежките на твоя бате нямат ли си друга работа, а клюкарстват и създават интриги, четейки нашите словоизлеяния  Crossing Arms Не ги е срам  ooooh!

Честито на всички именници и специално на Арлина Simple Smile

Честито и на днешните половинки годинки Simple Smile

# 20
  • Мнения: 66
  Честит имен ден на Арлина и Мам ма! А също и на майките ( вкл.и моята ) на Веси и Деси! Да са живи и здрави всичките!   bouquet

  Честито и на днешните месечинки-сладуринки!!!

  Гледам некви топки размятате - пилешки, мъжки и нам какви  Mr. Green ,та ми се дощя и от двата вида  Embarassed

  Аз на Ади всички пюрета, които са гъсти ги разреждам с вода. Иначе и той почва да плюе като камилче. Не ги разреждам с мляко, за да нямат сладникав вкус. Оризовата каша на Лактана не му хареса, та я допълвам с плодово пюре и така няма проблем. За разделното хранене бях чела, че не е желателно да се прави дълго време, заради некви ензими , които тялото спирало да произвежда и бля, бля. (Става въпрос за голям човек ) Но за плодовете също мисля, че не трябва да се консумират веднага след хранене.
  По въпроса с абортите имам мнение, което не е свързано само с тях, а и с евтаназията и др. Смятам, че всеки човек трябва да има право на избор! И по-добре е да са легални, отколкото криминални и да има смъртни случаи и раждане на осакатени деца. Искренно се надявам с мнението си да не предизвикам "парламентарен" спор.  Praynig
   Трябва да ходя до магазина, а ме мързи. Ще взема да запаля колата  Mr. Green - за 100м.

  Горска китке, изпръска ме  Laughing

# 21
  • Мнения: 314
Ооооо,момичетаааа! Много ви благодаря за поздравите Flutter Hug

mam_ma: честито и на теб, да не си адашка?
Аз туй пиле фрикасе не го любя хич. Днес ще сме на английска закуска  Mr. Green Как обичаммммм Crazy Някой скоро и на място ще я похапват newsm22
Ладидка, здравни карти ще вадите ли? newsm78 Че от 01.04 влизали в сила, да им го.... и на картите! #Cussing out

# 22
  • Мнения: 68
Хоп и аз тук - барабар Петко с мъжете Simple Smile

Кви мъже, къв Петко  бе душа. тук са само жески  hahaha Hug
Есим как е там дет свършва Надеждата- леле...как ми липсва...вие де..да не помислите, че някой друг ми липсва от там  #2gunfire
Не съм ви забравила. Като идваме някоя събота  и неделя ше звънна да ме водиш до Фантастико, че тука гола- вода с магазините. Май ще пазарувам от нета  newsm78 Тук поне има всичко и ми го носят до вратата  ooooh!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Именничке, точно досега писах на един приятел в скайпа какви премеждия имахме днес с ваденето на тези прословути карти. Имаше огромна опашка и точно като влязохме се оказа, че сме купили последните заявления. Съответно не продават заявленията предварително, ами като ти дойде реда. Чакахме точно 1 час, след нас сума ти народ нареден и дамата на гишето най-невъзмутимо излезе, за да съобщи на чакащите, че видиш ли току що заявленията свършили и с още по-лежерен тон посъветва- "елате утре".  Shocked
Казаха, че след 15 дена ще са готови, но в същото време някаква жена пък вдигна скандал, че картата й трябвало да е готова още преди 5 дена, а пак я връщали. Последва отново лежерен отговор- "ами нали виждате колко е лошо времето."  Shocked Shocked Shocked Ко общо има ваденето на картата с времето така и не ми стана ясно.  Tired

# 24
  • Мнения: 235
arllina честито и на теб, весел празник пожелавам  Simple Smile
mam_ma: честито и на теб, да не си адашка?
мдамм и аз съм сред Галини-те Simple Smile
За абортите смятам, че всеки трябва да има право на избор, както и да си носи последствията от него Peace

Днес видях оризова каша на Хипп. Някой ползвал ли я е, да сподели мнение - цена и прочие

# 25
  • Мнения: 23
Много писане сте му ударили момичета. Честит имен ден на всички именячки  bouquet
 Днес и ние хапнахме пюре от ориз и броколи на Хип, онзи ден опитахме само броколи на Гербер, но по смръщена физиономия от тази на Анелия не съм виждала. Не го долюбва това броколи мойто момиче и това си е.  А и домашните пюрета не ги ще. Като купя тиква и картоф на ХИП си изяжда цялото бурканче, като и го свари мама с домашна тиква и картоф не ще и не ще. Ще ме побърка това дете. А на всичкото отгоре и едното зъбче се е показало съвсем малко. То е хапане и лапане на ръце,  то чудо ли е.

# 26
  • Мнения: 62

Днес видях оризова каша на Хипп. Някой ползвал ли я е, да сподели мнение - цена и прочие
Днес хапвахме от тази каша. Най-доброто ми попадение до сега от всички храни, които сме опитали. Дадох я чиста без никакви примеси на плод или зеленчук. За цена не мога да ти кажа, тъй като не сме я купували от тук.
Честито на именниците и от мен!   bouquet Да сте живи и здрави! Hug
И на месечинките!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 046
оризова на Хип-без мляко и без глутен-5,35, ама това у наше село и от борса, на Била подозирам по-ниска цена,

# 28
  • София
  • Мнения: 1 504
Честито на всички именички...живи и здрави да сте!
Доста сте изписали и няма смисъл  да се вкл.по обсъжданите теми...
Днеска ходихме на консултация 7 кг и 62 см...обаче се скъсаааа да реве  още с влизането...незнам каква е тая работа newsm78 Биха и хепатитната...радвам се, че следващата ваксина е чак 13я месец, че ги мисля, нищо, че досега не имал някаква страничка реакция...
Днеска дадох тиква с картоф...бляяя направи ужасна физионимоия, но си го изяде...
Най-интересното е, че днеска педи каза до края на месеца да включа следобедно хранене newsm78, при условие, че сутрин се въвеждат храните...
 Та бамба нямам си идея кога трябва да се включи. С КАти включих следобедно ханене някъде 2 месеца след захранването и то давах каша към 16 часа...
По въпроса на Лъки нямам инфо...не съм търсила също...но като за запознаване с даден вкус невиждам проблем да се смесват плодове и зеленчуци. Днеска купих и еднокомпонетно пюре от пащърнак...не бих дала само пащърнак...ще го смеся с нещо дето яде с кеф...Броколито също ще го пробутам с тиква или нещо друго.
Мамма Т в  елдата няма глутен...
Мернах, че има и болни...бързо да оздравяват...

Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 20:14 от EmiR

# 29
  • Мнения: 279
Най-интересното е, че днеска педи каза до края на месеца да включа следобедно хранене newsm78, при условие, че сутрин се въвеждат храните...
 Та бамба нямам си идея кога трябва да се включи. С КАти включих следобедно ханене някъде 2 месеца след захранването и то давах каши към 16 часа...
След месеци четене за захранванете, смятам да процедирам така :
първо ще въведа кашата на обяд / една седмица /  и после ще я преместя следобяд като ще я комбинирам с плод. Плодовете ще въвеждам, наобяд след зеленчуковото пюренце.

Общи условия

Активация на акаунт