СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 21

  • 6 303
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 359
Св. Патрик е днес, който е чел Отнесени от вихъра, знае  Laughing
Който е чувал за националния празник на Ирландия  също

# 16
  • Мнения: 70
Бу, поздравявам те за свършената работа, браво!  Hug Пууу, че се ядосах, от сутринта с тези простотии. Единственото положително е, че сега мога да трия сол на мъжа ми, който му беше фен на бат Бойко..  Twisted Evil То това, не че променя нещо  Cry Пфууу, казвайте къде да се събираме и да вдигаме бурята  #Cussing out

# 17
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
запис Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6
Айде и аз в новата темичка. Wish   bouquet
На бат Бойко ще му се стъжни ми се струва. Едва ли може да си представи, каква гледка ще са хиляди разгневени жени, повечето от които с няколкомесечни бебета, на които хормоните все още не са се наместили, да пъплят по градските площади. Ще му се прииска да купи еднопосочен билет на Дянков, до там откъдето си го внесе. #2gunfire
То бива недомислици, бива ама минаха вече всякакви граници. На всичкото отгоре правят и жалки опити да се скрият пак зад "не разбралите" медии и журналисти.http://www.minfin.bg/bg/news/3721 Ай сиктир.
Отивам да ви дочета.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Находке, благодаря Grinning

Страшна работа е това с пенсиите Rolling Eyes И даже не си струва човек да внася за по-висока пенсия - колежка на майка ми се пенсионира, след като внася 3 години ли, колко там, по 500 лв и какво? Има 20 лв повече от майка ми.

Обаче за Бат Бойко грешите. Само изчакайте и ще видите по новините централна емисия днес или утре как ще се спусне с тежка челюст и като една Деу Екс Макина ще спаси майките от лапите на кризата.

# 20
  • Мнения: 68
Бу, поздравявам те за свършената работа, браво!  Hug Пууу, че се ядосах, от сутринта с тези простотии. Единственото положително е, че сега мога да трия сол на мъжа ми, който му беше фен на бат Бойко..  Twisted Evil То това, не че променя нещо  Cry Пфууу, казвайте къде да се събираме и да вдигаме бурята  #Cussing out

АЗ  от Бат Бойко Mr. Green съм доволна, човека направи много за София. Е сега кат премиер ше видим, ама все някак си трябва да се измият ла....та на Серго. То е ясно че не става е така с вълшебна пръчка всичко.  А и нали се сещате че не всичко се командва от него все пак.
Бу , мислиш ли че този този съюз ще се вдигне , ако наистина се стигне до там че да намалят майчинство . Дали ще кажат нещо по новините..... newsm78

# 21
# 22
  • Мнения: 277
Joy Това за продължаване на полемиката ли Simple Smile
Това, че сега се осигурявам на висока заплата, не значи, че до края ще е така и че ще взимам висока пенсия. Не значи, че изобщо ще взимам пенсия.
Дунди, може и Бойко да е направил много за София, но сега трябва да прави и за България. Вече не е кмет на София май... а нещо другооо Simple Smile Сцената е сега по-голяма... като за Деус екс Макина, както Бу казва, не някаква си софийска сценичка Wink

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Късно е, чадо, за блага ракия.
А и виж края на изказването:

"Считаме също така, че в условия на криза, всички ние трябва да осъзнаем, че се налагат фискални ограничения за стабилизиране на бюджета, които макар и с временен характер ще доведат до търсения позитивен ефект, завършва съобщението на финансовото министерство."

# 24
  • София
  • Мнения: 1 504
Амии аз мога да кажа че всичките 15 години трудов стаж съм се осигурявала на цялата си заплата...просто нямаше начин. Нооо помня и времето как съм почивала в Евксиноград 14 дена за 47 лева мисля беше. Станцията, храната и целия лукс които си беше за времето се плащаше от данъкоплатците. Това че напоследък и то последните години се променят нещата откъм облаги ползващи се от държавните служители е в резултат и а информацията, която ни залива, така да се каже  прозрачността... Също си спомням и как преди  5 години се промъквахме в ресторантите на Мин.съвет в Сл.бряг и цените бяха като по соц.времето. А това че миналата година не са взели 13 заплата, не означава, че  преди това не се индексираха заплатите ежемесечно. Говоря за Сф...немога да коментирам държавните служители по др.градове. Всъщност всяка власт е нормално да се възползва от даденостите, при условие, че се позволяват...Та има откъде да се направят икономии...стига да има желание...А спомняте ли си правителството на Сташев как си подмени автопарка...и къде отидоха предишните коли а...Амаа то не е само това...
Аз пък вярвам на бат Бойко...много направи за Сф докато беше кмет...е напоследък не ми харесват изкаванията му и доста едноличностно го подкара...но ситуацията си е тежка...няма спор...
Анита29 изолираха ли ротавирус..или просто така сложиха диагнозата?Че то има нялокло вида ентеровируси...ротата е доста гаден...и е с повръщане, разстройство и Т. След като спре повръщането диарията продължава още 4 5 дена. Гадничко е...Кати го изкара и после и аз...

# 25
  • София
  • Мнения: 54
Късно е, чадо, за блага ракия.
А и виж края на изказването:

"Считаме също така, че в условия на криза, всички ние трябва да осъзнаем, че се налагат фискални ограничения за стабилизиране на бюджета, които макар и с временен характер ще доведат до търсения позитивен ефект, завършва съобщението на финансовото министерство."
Точно това ми направи и на мен впечатление.
Все пак същият малоумник искаше да вземе парите от майките студентки, нали  Twisted Evil

Какво е направил Бойко за София?  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 1 504
pocahontas80   от колко години живееш в Сф?

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
София не е България, момичета Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 54
София не е България, момичета Simple Smile
Peace
pocahontas80  от колко години живееш в Сф?
от 6

# 29
  • Мнения: 1 701
София не е България, момичета Simple Smile
Ей голяма си значи ...
Ей сега ще се подпукат на тема София vs. провинция!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт