Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Честито бебче Петър на Данчето с трабанчето!!!
Данче да ви е жива и здрава рожбичката!!! Да расте здрав, щастлив, усмихнат и красив!!!
На теб мамо Данче пожелавам бързо възстановяване!!! Ох Дани ......ако знаеш само как се разчувствах! Толкова се радвам за вас с бебчо!!! newsm51 newsm51 newsm51
Е дано днес да е моя ден!!!

Поздрави и целувки на всичкииииииииии!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 46
  • Мнения: 351
Данче, да ви е жив и здрав Петър! Много радост да ви донесе и мноооого усмивки!!! Ей, колко хора те мислехме! Радвам се, че е минало бързо и, че "не боли"!  Wink Ще те чакаме с нетърпение да разказваш!  Hug

Днес уж е моя ден, ама... да видим...

# 47
  • Мнения: 1 072
Добро утро!
Честити бебчета на всички нови майчета! (аз четири преброих от вчера сутринта)  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Таня25, дано Ники оздравее по-бързо! И моя син от петък вдигна 38 и наду сливиците, което не ме учуди - винаги по дълги празници сме болни  Close Twisted Evil С документите нищо не свърших, но поне нямаше крайно много народ в нашето районно (към 30тина човека). За шофьорска книжка трябвало медицинско, а за смяна на адресната регистрация - бележка от ЕСГРАОН. Поне хората не бяха крайно изнервени и ме пуснаха да попитам без ред:-)
taigi, няма смисъл да се притесняваш за изследването, освен ако случайно не получиш известие по пощата. Шансът това да се случи е нищожен, а това е обичайна практика да информират някой само ако има проблем - така си спестяват доста работа.
tansu, някакви индикации при теб? Гледам, че сме с един термин, а повечето за 12.04 май родиха вече?
Днес не забражяйте да си поздравите докторите ако имате контакт с тях - имат професионален празник. Аз ще си запиша час за утре да видим ще излиза ли това бебе най-сетне или няма да излиза Twisted Evil
Зар4е, айде  Praynig Hug

# 48
  • Варна
  • Мнения: 916
smile3525 newsm51 smile3525
Да ти е жив и здрав Петър, много да те радва и да се гордееш с него! Поздравления и за името, че се пребори все пак!

Леле имам чувството, че това беше най-чаканата новина от 2-3 седмици насам.  Mr. Green И бебето си е със страхотни мерки и КГ, а Данчето изкара до термин - моя док хич да не ме плаши така, че бебето е голямо.  Stop

# 49
  • Мнения: 4
Честито Данче!!! Да ти е жив и здрав Петър! newsm44 И благодаря за успокоението че не боли, дано и при мен да няма проблем с епидуралната... Praynig

Zar4e - успех на теб днес, дано това да е твоят щастлив ден!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 541
ЧЕСТИТО ДАНЧЕ  Hug

# 51
  • Мнения: 3
И ние сме вече трима вкъщи. Бебка Кристина се роди на 2-ри Април. Раждането минало като по вода. Тегло 3400, ръст 51см. Вече сме си удома и се гледкаме. Пожелавам успех и късмет на всички бременни мами.
Поздрави,
Сем. Стоянови

# 52
  • София
  • Мнения: 122
Сем. Стоянови да Ви е жива и здрава, весела и щастлива бебка Кристина!


Зарче, ще стискам палци newsm10
Vesi_mesi дано днес да е твоят ден   ylinfant

Аз хич не можах да спя, навън е мрачно, а трябва да отивам към ТК за запис на тонове. Дано не заспя, докато ги записват  Mr. Green

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито на новите майчета!  Hug

iveeeta, аз нещо не мога да разчитам на това да получа писмо и се чудя как мога да проверя резултата.  newsm78 Проблема е, че пих Лтироксина през бременноста и второ бебето е доста попспаливо, да не кажа, че само спи и яде. Педиатъра ме уверява, че е нормално, ама пусто не мога да не се притеснявам..  Tired

# 54
  • Мнения: 1 072
Честита дъщеричка и на сем. Стоянови   bouquet

Забравих да споделя, че на 1 април са ми превели болничния за пълен месец март. Всичко е точно, слава Богу, така че явно зависи от коректността на работодателя и времето, в което превежда осигуровките към НАП. Желая на всички коректни работодатели Hug

taigi, не се притеснявай излишно Naughty Поспаливостта може да е от физиологичната жълтеница, което е нормално. Каква му е работата на бебчо освен да спи, яде и цапа памперса  Laughing

# 55
  • Мнения: 58
Честито на всички нови мами и от мен. Да са живи и здрави малките съкровища и да носят много, много радост  Mr. Green

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Сигурно, защото го сравявам с каката, а тя беше доста ревливо бебе... вместо да се радвам, че е спокоен  ooooh!
с нея не съм изпила и едно хапче през бременноста, а сега бяха какви ли не хапове за задържане, за хормони, за контракции... та затова се притеснявам  ooooh!

# 57
  • Мнения: 1
Привет на всички! Много отдавна не съм писала, но пък ви чета редовно! Честито на всички родили мами - да са им живи и здрави бебоците и най-важното - ящни и послушни! Аз си чакам все още - бебо е по-ритлив от всякога - тези няколко дни ми разказа играта, но няма никакви признаци да излиза.  Иначе корема ме боли ниско долу като при цикъл, на моменти ме свива яко, но само това! Вчера ходих на преглед - бебето не е наддало въобще през последната седмица и се скосих здраво. Незнам защо така?! Иначе докторът каза, че е добре, тоновете също са добре. В петък ще ми определи дата за секциото и умирам от страх! Стискам палци за всички, които ще раждат скоро - дано не ни се наложи да чакаме още дълго! Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 3
   Здравейте, момичета!
Честито на всички нови мамчета! Бързо да се възтановяват и да разаказват! Много прегръдки за тях и техните сладки бебоци!
Имам проблем с компютъра и докато го оправят, незнам колко редовно ще мога да се включвам.
Усмивки за сега! И до скоро!

# 59
  • Мнения: 11
ДАНЧЕ ЧЕСТИТО!!! smile3525 smile3525 smile3525 Кога отиде, кога роди, браво на тебе момиче!!! Дано и всички останали сме така. Таня и Тансу не сте само вие, и аз съм с термин 12, а още не съм родила. Днес бях на запис на тонове, били чудесни, доки каза ако не родя до 12, на 12 на преглед....ама имам вътрешно усещане, че няма да дочакам термина или просто така ми се иска  Mr. Green Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт