Априлки 2011г - Добре дошли!

  • 37 618
  • 739
  •   1
Отговори
  • последна надежда
  • Мнения: 243
На този ден точно преди една година в мен се зароди нов живот.

Хайде бъдещи Априлки, очакваме ви!

Започвайте бебеправенето  luvbed, а след две седмици ще стискаме палци да има много положителни тестчета  EFP.
И през април да получите най-хубавият подарък
.






Stacked София
anemothiella София



image
Миш Ямбол
zukrela София[/size]


ana-del София
sweet_monii с. Славяни
Ivelina1983



Moiraine del София
adi_r Разград
blumenceСофия




hope78bg София
Zohito София



mama vivi Варна
VesitoAJ Хасково



мирта София
Маринела [София
annabell Пловдив
mar4ela Разлог
Nya_M София



mama vivi elisa_123


Alin София
tosi Варна
*Poli* Бургас
totoven  Германия
Nikol298 Бургас



marmaladd
vania_svet  София



Nianna
Doliva75  София



kuester София
К А Т И Плевен



Le Soleil Варна


Rois Испания


lady1
zakobako Пловдив



pumukal
   

iB

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 14:10 от iveeeta

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 24
ami da se zapi6a i tuk.Terminut mi e za kraq na mart,okolo 30.no ima veroqtnost da sum aprilka.PRedi 2 dni si vidqh dvete 4erti4ki.Mislq 4e mnogo skoro novite mami 6te se vpi6at tuk.


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 18:17 от Tatti

# 2
  • Мнения: X
Успех на всички бъдещи априлки!  Hug

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Записвам се в темата,дано ми е на късмет!

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 24
irina стискам ти палци. Дано скоро се похвалиш с двете чертички

Вярвам, че вече има момичета които са видели двете чертички, дано скоро се прстрашат. Моят последен цикъл беше 24.06, на 19.07 в деня на предстоящата М си направих теста и видях втората бледа чертичка. Вчера си направих втори тест и тя беше доста по изразена.

За тези които очакват симптоми, аз до ден днешен нямам симптоми, единствено от ден два гърдите ми са леко напрегнати, така че не се отчайвайте ако нищо ви няма  Laughing. Аз от мартенските мами се уча, и с каквото мога ще помагам тук.  Grinning,

# 5
  • София
  • Мнения: 2 062
Днес видях двете чертички на моят тест. Правих си изчисления и терминът ми се пада на 2 април. Още не смея да се зарадвам. След 48 часа ще правя втори тест, а другата седмица ще ходя на кръвен.
Дано всичко да е наред и да си правим компания с още бъдещи мами тук!

# 6
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Stacked, Миш Честито!

irina_boneva Стискаме палци  fingerscrossed


# 7
  • София
  • Мнения: 159
Все хубави вълнения да споделяте, девойки На финала да се радвате на здрави овенчета или теленца Praynig Hug Party

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Stacked как се чувстваш, симптоми имаш ли някакви? не се стархувай да се радваш, това е най хубавото нещо...

# 9
  • Мнения: 6 078
Момичета стискам палци на всички fingerscrossed
fingerscrossed  Иринка Hug ти беше първата която ме подкани за тест преди година

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 00:12 от J_M_M

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 675
Stacked, Миш, честити  EFP!

irina_boneva, привет и стискам палци, дано стане! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Аз още не съм направила тест, защото ако съм забременяла е станало точно в деня, в който трябваше да ми дойде. Simple Smile След най-рано 2 дена ще направя, дано не се надявам напразно, макар че съм почти сигурна, че съм бременна. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 560
Добре дошли на новите момичета.  Hug

Ние  мартенските майки малко кураж да ви дадем   bouquet

Stacked , честити чертички и скоро да се похвалиш с точица  Mr. Green

bissera , стискам ти палци  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 2 062
Мнго сте мили всички, мерси  bouquet
Надявам се скоро да се заформим голяма компания.
Симптоми още нямам, кой знае какви. По малко ми се повдига и имам напрежение в гърдите и болка в яйчниците, малко се подувам, но...още е рано за повече Mr. Green. В 4-та седмица съм , от утре в пета. На 30-ти юли (в края на 5-тата седмица) ще отида на кръвен тест и за изследвания.

А иначе - предвид термина, може и мартенска мама да стана, дай Боже всичко да е нормално и да върви добре!

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Stacked, ти как си изчисли седмиците, аз нещо не мога да ги оправя, различните калкулатори ми дават различно. Я ми прати линк на твоя калкулатор..

# 14
  • София
  • Мнения: 2 062
Миш, аз изчислявах по този от сайта Мама и Бебе. За моя случай е сравнително точен (мисля, че има 2-3 дни разлика от датата, на която съм заченала - почти сигурна съм кога точно е станало).

Честито и на теб! И лека бременност!  bouquet

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 20:08 от Stacked

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт