Априлки 2011г - Добре дошли!

  • 37 620
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Миш, аз ще ходя тази седмица на доки, че после август ще заминаваме за чужбина да кажем на едната баба новината Simple Smile Така, че трябва да си знам отрано, пък да видим какво ще се види....

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 675
Момичета, пожелавам ви леко бременеене, късмет и страхотни  newsm30 на финала! Hug

Днес ми дойде, може и  да съм имала химическа бременност, може и да не съм била бременна. Всъщност, ще гледам напред и това е.

 Hug и   love001

# 32
  • София
  • Мнения: 2 062
bissera, съжалявам. Но......Дай Боже скоро да се наредиш в редиците. Права си, че траябва да се глед напред и това е.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 310
И аз се включвам, да пожелая мноооого много положителни тестчета и лека бременност на всички бъдещи Априлки Simple Smile Да родиш през Април е страхотно  Heart Eyes И ако имате някакви въпросчета, ние, "старите"  априлки ще помагаме  Hug Мисля, че на този ден, преди една година направихме нашето съкровище   Blush Heart Eyes Пожелавам на всички чакащи, много положителни тестчета Simple Smile

# 34
  • Мнения: 115
Здравейте,включвам се и аз.
Не съм видяла 2-те чертички,но ми закъснява с 3 дни,а по принцип ми е доста точен цикъла.А и днес ми е супер лошо,едвам ставам от леглото...Чакам до довечера да ми донесат тест и да видим....

# 35
  • Мнения: 17
Здравей те и от мен!!!Днес си направих теста и  EFP да  се запиша при априлските мами.Терминът ми е на 2 април.Бъдете усмихнати и много лека бременност.

# 36
  • Мнения: 228
Ами освен да се присъединя и аз тук:)))),макар да е твърде вероятно да сме мартенче-термин 28 март,но заради двумесечни по-дълги цикли го планирам за 1ви април:)))
Е престраших се.
Тестът показа 2 черти в4ера в 6 и 30,а днес доки потвърди наличието на плодно сакче

# 37
  • Мнения: 115
Вече и аз официално мога да се включа.Правих си тест преди около 1 час и видях двете чертички.
Незнам да се радвам ли,да плача ли....Въобще не беше планувано,а и имам и още 2 деца с малка разлика....Незнам как ще се справяме.
Термина ми по мои изчисления е 2.04.

# 38
  • Мнения: 228
Радвай се,то ти е изпратено за да се радваш:)))Какво по-хубаво от това да имаш пълна къща с деца.Е задачата не е лека да ги отгледаш и най-вече възпиташ,ама няма да се даваме:)))Пък и ти желая едно момченце за разнообразие.Sweet Moni,на нас големите ни даца са връстнички,май само 2-3 дни имат разлика:)аз съм септемврийка 2007ма,родила на 23 август

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 22:43 от bravy

# 39
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Направих списъче и го сложих на първа страница. Ако иската нещо да променя или добавя ми пишете  Peace.

# 40
  • Мнения: 115
bravy ,да..връстнички са големите ни дечица.Ивон е родена на 20.08.07.А аз съм на 21.08 Laughing,точно подарък за моя рожден ден.
iveeeta ,благодаря!Може ако ти се занимава само да напишеш,че сме от с.Славяни Wink

# 41
  • Мнения: 885
Здравейте,
Да се запиша при вас.Имам си  EFP. И ще си имам най-хубавият подарък за рождения ден Party
Терминът ми е на 7 април.А аз съм родена на 6 април.А и догодина имам кръгла годишнина.
Първото ми дете е Новогодищният ни подарък(макар че малко закъсня Heart Eyes,но го бяхме направили на рожденият ми ден)А бъдещото бебче  ще бъде подарък лично за мен.
Изобщо април е късметлийският ми месец Flutter Както се шегуваме с татито -И двете деца ще са ми подаръци за РД - първият подарък го опаковахме , а вторият ще го разопаковаме тогава
Извинете ме ако пища много и безмислено,но още съм в еуфория. Heart Eyes
Пожелавам на всичли леко бременеене и безпроблемно раждане.Аз имах този късмет първият път.Надявам се и сега да е така  Hug

# 42
  • Мнения: 327
И аз си направих тест вчера - на 13ти ден след ЕТ - ЧХГ 265. Утре ще си пусна още един - дано да видя двойни стойности!
Термина ми ще е на 04.04 и след 12 годишно чакане се надявам мечтата ми да имам близнаци най-после да стане реалност!

# 43
  • София
  • Мнения: 6 300
bravy, честито миличка, много се радвам! Hug Hug Пожелавам на теб и на всички момичета в темата много лека бременност и сладки бебчета на финала!  Grinning И да пишеш в септемврийската тема новинките около бремеността ти, та да се вълнуваме и ние. Wink

Ех, при мен преди 5г. беше заченато малкото ни човече, вече батко.  Heart Eyes Какви мили спомени ми навя вашата темичка. Flutter

И да ви кажа - пролетните бебета се гледат много лесно. Wink

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 24
ехеееее, момичета много бързо се увеличихме
Добре дошли на всички видели двете чертички
sweet_monii , mar4ela, adi_rz   заедно ще ни е много лесно
bravy - здравей , моят термин също е за края на март по някой калкулатори е за 31, по други за 28, но има огромна вероятност да сме априлчета, затова и аз съм тук
Колко е хубаво като ставаме повече

Общи условия

Активация на акаунт