Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 307
добро утро и от мен!

Ееее Миме, 12.30 си си легнала и си труп.... а аз ако си легна в 12 викам брейййййй, днес успях по-рано  Mr. Green

подготвям се за дълго излизане - за цял ден в борисовата  Wink и сега бързам много, по-късно вечерта пак ще се отбия

# 16
  • Мнения: 97
elvireste - ама съм станала в 5.30ч, а снощи пих доста вино  Blush Blush Blush - сама съм си виновна

Мия - мерси за Рошльото и колажа и темата.  Laughing

Утре вечерта заминаваме, а не съм сложила абсолютно нищо още в куфарите, и на кола маска трябва да ходя, и до свеки да си видя бебето, и да си купя книги за почивката, и да пера........ newsm78 най-вероятно пропускам хиляди неща, а помощ се не види от никъде. Ааааа да, ще купувам вишни свеки да прави сладко, но съм обещала да й ги обезкостиля .

Хайде ако оцелея и днес ще пиша пак.

# 17
# 18
  • Мнения: 22
Здравейте мамчета Simple Smile

Алекс е много по добре със сополите ,но взе че аз се тръшнах - явно е вирус, първо таткото , после бебо и сега аз  Sad
Мога вече да ви се похваля ,че се боря с 6-тото кило за сваляне Mr. Green Имам още 10 , отпреди да забременея, но изглеждам вече прилично пухкава . Даже взех да влизам в някои от  в роклите си ,че сега ходя като циганче само с две "бременни" рокли.

СИНЧЕСКА: споко мила , след известно време ще се оправите. То мъжете са така ,все тичат при  мама да се хванат за полата  и са велики на думи. А после от гордост , трудно им се изкълчва езика за извинение и прошка!  И  те ми били силният пол - да бе да Simple Smile Аз пък на моят все му се ядосвам ,че получава много хубава заплата , а накрая пак опираме до моята и то доста преди краят на месеца. Как да не се караме после  Crazy Последеното каране , даже сам стигна до извода, че съм го изкарвала малоумен, дето не си прави сметка нито за време, нито за пари. А аз взех, че се изсмях ,без да искам - така де, то наистина така излиза  Crazy и стана една...
tanuta: Аз гледах да се придържам към съветите на Косе Босе от форума и тя казва , че Каша --> месо --> жълтък .

# 19
  • София
  • Мнения: 38
запис

# 20
  • Мнения: 53
ЧЕСТИТ ДЕН РОЖДЕН НА МАМА ЯНА 931!!!!

# 21
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мия, върнахме се на 11-и още от Английско. Тук сме си у Българската криворазбрана цивилизация. И като ме питаш за захранването, кажи речи близо сме до средата. Месо и жълтък не съм въвела, първото ще е тези дни, второто като захладнее. Глутен и млечни не съм въвела, но ще са към 10-и и 12-и месец съответно, та така.
За пюретата - какво да ви кажа, в Англия бях споменала, че е малко разнообразието и трудно намирах безмесни за нас. Но пък за сметка на това Хиппските от 125 гр бяха в порядъка 50-70 пи, което сметнато по 2,3, в никакъв случай не докарва до два лева, а тук са и отгоре.
За заглавието, таман мислих да ти предложа да ги пооправим някои, които не са актуални вече.

# 22
  • Мнения: 82
Хайде и аз в новата темичка  Laughing bowuu
Колажа и новите неща са много хубави   bouquet
Благодаря ви момичета за милите думи  Hug
Моя мъж в никакъв случай не е мамино синче дори напротив,но хич не му се отдава домакинстването,а все някой трябва да  я върши тази работа,затова е при майка си.А и тя е близо до нас и има свободни стаи в същата кооперация,та така.Вчера замина на път,казал на щерката,че ще го няма 4-5 дни.Засега промяна няма,не сме се чували и виждали от 5-6 дни,нещо,което не се е случвало никога досега в която и държава да е бил.Но ще поживеем,ще видим.Да не ви занимавам вече.
При нас днес е ужасссссс,мнооогоооо горещо,цялата съм вир вода,пробвах да дремна с малката преди малко,но пералнята ми свърши и излезнах да простирам и се разсъних.
като се наспи дребното ще я нахраня и отиваме на плаж,да се топна,че не издържам вече.
Честит рожден ден на мама Яна!!!   bouquet
Още снощи видях,че имаме рожденничка в темата,но ме домързя да пиша  Mr. Green
Хайде прохладна вечер от мен.  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 310
Привет и от мен.

Мерси за новата темичка. Колажа е супер! Мия   bouquet

Днес бяхме до зоопарка. Много беше приятно. Тръгнахме си две минути преди да завали.

Ето да видите мечо какво прави  Crazy



После пак ще се включа.

Приятен следобяд   bouquet

П. С. ЧРД на Яна931. Много здраве, щастие и поводи за усмивки.

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 16:05 от vess_82

# 24
  • Мнения: 14 654
Запис.
Синческе,
дано мъжът ти да се разкае и дойде да моли за извинение! Пожелавам ти да се сдобрите  spoko
Каменчо е станал добро дете, съвсем малко ме дразни.
Моят мъж като му се скарам нещо, не се обажда, не крещи, но изчезва като някаква мъгла. После се появява и все едно нищо не е било. От свеки знам, че това му е по наследство от свеко.
Люлю,
на Смокиня винаги сме били на палатки, а не в бунгалата, та тези хора не ги познавам. Форт Нокс за мен е символ на Смокиня (и ментата с мастика).

# 25
  • Мнения: 307
Абе момичета да ви питам, само моето дете ли не може.
Днес му купих конусче с рингчета на моят малчуган и той ги гризе ги хвърля ги само не може да зацепи да ги подрежда един върху друг. Сега татко му го учи ама вече му писна от тази играчка.

А и днес взех предпазители за чекмедже Митко веднага се светна как да ги маха.

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 19:27 от sinapovaaya

# 26
  • Мнения: 6
Запис.
 
Люлю,
на Смокиня винаги сме били на палатки, а не в бунгалата, та тези хора не ги познавам. Форт Нокс за мен е символ на Смокиня (и ментата с мастика).

Янечек-тия хора са собствениците на бунгалата ама между нас така си обяснявахме кой къде е разпънал палатката.Форт Нокс е при Коце Grinning

Абе момичета да ви питам, само моето дете ли не може.
Днес му купих конусче с рингчета на моят малчуган и той ги гризе ги хвърля ги само не може да зацепи да ги подрежда един върху друг. Сега татко му го учи ама вече му писна от тази играчка.


sinapovaaya-гълтам си граматиката с тебе бе жена Shocked......само твойто е да знаеш.....

# 27
  • Мнения: 14 654
Абе момичета да ви питам, само моето дете ли не може.
Днес му купих конусче с рингчета на моят малчуган и той ги гризе ги хвърля ги само не може да зацепи да ги подрежда един върху друг. Сега татко му го учи ама вече му писна от тази играчка.

Ще ме умориш  Joy И аз днес на моето му написах един криволинеен интеграл да сметне, ама то само намачка хартията. Даже баткото не успя да го реши  Joy
Лулу,
значи при Коце, винаги сме били близо до фотра.

# 28
  • София
  • Мнения: 225
Абе момичета да ви питам, само моето дете ли не може.
Днес му купих конусче с рингчета на моят малчуган и той ги гризе ги хвърля ги само не може да зацепи да ги подрежда един върху друг.

Странно! Ева ги реди, ама не ги съчетава по цвят, което доста ме притеснява. Според вас дали като порастне ще се облича с вкус?

..............

Синапова малки са още за такива неща бре. Оставете детето да си дъвче и хвърля на воля.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт