СЕПТЕМВРИ - тема 30

  • 26 118
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Къде ще слагаме снимките за колажа Whistling
Направих албум в снимка бг, в септември2009 Peace

И Свилен спи 2 пъти на ден, ма то едно спане.... ooooh!

И аз кърмя все още, въпреки заканите, че спирам. Напоследък е през 2 часа през нощта, а съм станала 45 кг и работя.
Де тоя късмет и при мен, явно съм дебил, не свалям нищо аз  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 1 504
Ангел спи по два пъти. Ноооо става в 6,30, заспива в 8,30 понякога за по 2 часа, понякога за по 1, както дойде. После заспива в 13,30 - 1 2 часа, пак както дойде. Обикновено към 15 часа е буден и аз немога да си гледам "Ветровете на любовта" Mr. Green, защото почва щъкането...Опитвам се да го сложа да дремне и към 17ч, но така и не успявам. Резултата е, че в 19,30 е мрънкав, къпем го и до 20 часа е заспал...Е това дете от малко си става рано и си ляга рано и няма промяна...това е Laughing
Изпълнява кратки команди, но не говори освен ъъъъъ, вика като чайка и като иска нещо пак издава някакви нечленоразделни звуци. Но пък се опитва да си обува чорапи и обувките и аз се спуквам от смях  hahaha.
Ние вече се кърмим основно нощем, през деня отказва, но като се почне 22,30, 00,30, 2, 4, 6 и такам...Имаше 1 2 дена дето цока по 2 пъти и това беше.  Явно си наваксва през нощта, ама да вземе и през деня да цока, но неще. Наблягам на сиренето, киселото мляко май много не му харесва и яде когато му е кеф. И се надявам с нощните кърмения да си набавя необходимото мляко. Едното му от храненията е млечно каша, така че мляко приема със сигурност.От няколко дни преди да заспи му давам едни млечни каши на Хип - лека нощ и идеята да се събуди по-късно за цокане, но тц. А на бурканчета пише засищаш ефект.  Rolling Eyes
Ще лягам, че да успея да дремна поне малко...
А да във вторник пак съм на родителска среща в ДГ Mr. Green, ще присъства и директорката...Вече ми става смешно...

# 32
  • Мнения: 414
Цвета,скоро беше писала че Габи бърболи нещо-и Дани понякога не млъква,ама нищо не му се разбира.Само като види баща си и почва тата,тата,тата.Мисля че това е единствената осмислена дума.Иначе има желание да щъка,но се държим за двете ръце,като му писне да щъка сяда на земята и иска да изяде всички боклуци Mr. Green

# 33
  • Мнения: 91
И аз се отчитам. И за колаж ще дам снимка.
Всеки с притесненията си Simple Smile Андреа печели конкурса най-слабо дете - последно преди 2м(след това не съм я мерила) 74см и преди 10дена беше 7.700кг слабооооо ви казвам. Не че се притеснябам толкова. Много е жизнена и пъргава, ама уви къдет пипнеш все убива бе. И всички дрехи ни падат....
Иначе аз и преди бях предложила да направим една Софийска среща да отпразнуваме поне първите рожденни дни на малките. Предлагам да сложим анкети: дали да е през седмицата или събота, неделя. После да изберем според първата анкета няколко дати и пак анкета. Която дата има най-много гласове печели
после за час примерно и така. Та който е пуснал темата да слага една анкетка  Praynig Исками се да се съберем. Много ми допада идеята.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 150
Никола пак ми се разболява, направо ще се гръмна вече Sad Точно се беше оправил и днес почна да подкашля, а после и сополи тръгнаха. Почнах го пак с всичките му там капки, инахалации и сиропи и сега се чудя аз ли го заразих или е реакция към пентаксима, дето му го сложиха вчера Rolling Eyes

Снимка ще сложа утре, че сега не ми се търси...

# 35
  • Мнения: 142
Аман от болести.. да се оправяте соник
дара нощно време ми разказва играта.. буди се по 100 пъти.. ляга в 8:30 и става към 8:30. след това пак спи от 1
вечер давам да пие около 350мл кисело мляко.. иначе сутрин яде сирене с кус кус, попара, филия.. иначе е на кухня от ян бибиян Simple Smile аз съм доста доволна Simple Smile

за снимките качвайте примерно до края на седмицата и събота-неделя ще спретна едно колажче Simple Smile
за среща съм с 2те ръце за- понеделник, защото времето почва да е само дъжд Sad какво ще правим по цял ден идея нямам..

# 36
  • Мнения: 5 026
Добро утроооо  Wink Станах в 6ч да изпишкам Бужи и той ми се намърда на мястото, та нямаше къде да легна. Таман седнах да пия кафе и Свил се събуди, само в 6,20  Crazy

# 37
  • Мнения: 493
Добро утроооо.
Взех да свиквам да не се наспивам, дано бебето спи до късно  Tired Ние спи 2 пъти през деня-точно когато децата са на разходка- от 10 до 12 и от 16 до 18, после заспива в 21. Буди се за ядене в 01 и в 05. Инъче си стои в количката и точно по тази причина си купих двойна Simple Smile
Ние също много бърборим.Като ме види, че говоря по телефона, задължително иска да чуе дали е тати, ако е той си "приказват" поне 10 мин, малкия бърбори някакви думички, ама е много сладък, нищо не му се разбира Simple Smile))

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 08:24 от BebEshOnDeL

# 38
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро  и от мен!

След като в 2 часа кърмих съм отмъркала и в 5 пък Кати се напишка. Обикновено я будя и тя отказва и досега не се е напишквала, но тоя път ей на...тъкмо реших, че ще спя, защото Ангел се беше поуспал пак неможах. Айде сменявай пижами, гащи и т.н. Ангел се събуди, Кати неможа да заспи. По едно време реши, че ще спи при баща си защото Ангел се катерел по нея. Преместих я, Ангел съвсем се беше събудил. Пуснах климатика, че в тая стая е малко хладно, а той почна да се събува и му обърнах гръб. Явно е заспал по някое време. Но скокна в 7,20 пак. Е няма наспиване Confused
Абе и аз уж свикнах, ама нещо много ми идва напоследък...
За срещата съм оки, стигаа не са следобедни часовете...
Соник...да минава бързо..
Есим...щяха да ти пиша...незнам, ама не бързай с количката да я продаваш, децата си менят настроенията, може да иска да се вози, а за някаквма работа в квартала да си свършиш е екстра...Имаше период в който КАти /а и не само тя, а и др.деца на нейната възраст/ седеше в количката и неискаше да слиза. Излизаме навънка и тя си се катери и си сяда вътре и гледа. Окончателно я отказахме към година и половина. Пък и с количката носиш повече играчки, иначе трябва на ръка да ги влачиш...

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 08:25 от EmiR

# 39
  • София
  • Мнения: 2 150
Добро утро!
Аз съм що-годе наспана предвид обстоятелствата.
За срещата и моята молба е да не е в следобедните часове, защото ако не спи следобед става непоносим Crazy

# 40
  • Мнения: 277
Добро утро!
ЕмиР, мерси за кафето Simple Smile
Аз пак  Tired, че малкото все приплаква вечер бе, не е рев със сълзи, ама ни биба, ни вода я успокояват... АМ понякога давам, ама в повечето случаи си го хвърлям на сутринта, та от няколко вечери не й правя (въпреки че кутията си е до мен де, в пълна бойна готовност Simple Smile )
За срещата писах сряда, ама не знам как да посоча, че стига да не е през уикенда, съм ЗА Simple Smile Иначе който и да е ден, за следобяд съм аз.
Аз си чакам едно шлиферче, което Мария27 ми е поръчала, както и едни дънки, които са ми първата покупка от ибей... Да видим как става, после ще продължа Wink
Цвета, Габчо е много сладичък, просто си е момченце, а те са малко по-----бавно развиващи се Wink    Hug Такива си остават, нали знаеш Wink

# 41
# 42
  • Мнения: 142
аз отново разбрала недоразбрала кога сте сменяли паролата на албумчето.. може ли пак да ми я пратите Simple Smile

# 43
  • Мнения: 91
За мен няма значение също. Не съм ангажирана с втори деца или други неща. Ако е през седмицата обаче и за мен е по-добре без значение кой точно ден  Party

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен и аз да се запиша за днес!!Моя мъник днес падна от кушетката направо направи салто,беше голям ужас не бях в стаята и само отивам и какво да видя тя се прескундва през решетката и пада по гръб и си удря главата....Пребледня цялата взе да плачи...обадих се на пидито каза ми да не я водя в бърза помощ,но да я следя ако вземе да повръща тогава да я заведа.Но слава бога няма проблем весела е,играе си. NeWS44

Общи условия

Активация на акаунт