АПРИЛско бебче чакам аз, гордея се с коремчето си всеки час!

  • 23 728
  • 686
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Мила Image, стискам палци наистина се надявам всичко да е наред.Понякога, когато силно вярваш в нещо , то се сбъдва!!!!Наистина е важно да чуеш и 2ро мнение, защото има случаи, когато лекарите допускат фатални грешки.Надявам се да е така и при теб!Много те прегрустам и стискам палци за малкото ти човече. Hug

# 46
  • Мнения: 5
Nelinka20, наистина страхотна темичка, благодарим ти!
 
 

# 47
  • Мнения: 10
image Всички сме с теб  Hug

Благодаря за новата тема и за поправката на термина ми   bouquet

За да се разведри атмосферата, разгледайте хелоуинските снимки на бебчо от онзи ден Simple Smile

# 48
  • Мнения: 84
Много моля за паролка за албумчето!  Praynig   bouquet

# 49
  • Мнения: 0
image, стискам палци и се надявам да се окаже фалшива тревога, най-важното е да се успокоиш, не се доверявай само на него, всички правят грешки, пиши после  Hug

Nelinka20 страхотно оформление, благодарим ти за отделеното време   bouquet

vania_svet много добро списъче аз се надявам да намеря нещо такова, но да е и триколка и то на достъпни цени, но ще видим какво има тук като поразгледаме  newsm78

tutti frutti добре дошла при нас  Grinning

blumence, не се ядосвай, хора всякакви, злобата вреди повече на тях, при нас ще отмине, както всичко друго с времето. Разходи са, но няма как, ще се справим. След нашата катастрофа се разбра че ремонта няма да стъпи на малко пари, като се има предвид че е старичка и сега се колебаем между нова или да я правим, все странични разходи, тъкмо бяхме решили  да спестяваме повечко, но нали поне те са добре, бебчетата са добре и това ще се нареди  Hug

LadyDiDi много добри снимки  Joy

# 50
  • Варна
  • Мнения: 287
Image стискам палци всичко да е наред и да се върнеш с добри новини.
Относно главоболието, моят лекар каза, че ще продължи още максимум месец, дължало се на някакъв хормон / не му запомних името/. Също така каза, че по един аналгин на ден може да се пие.

# 51
  • Мнения: 70
image Всички сме с теб  Hug

Благодаря за новата тема и за поправката на термина ми   bouquet

За да се разведри атмосферата, разгледайте хелоуинските снимки на бебчо от онзи ден Simple Smile

 много ме резвесели
гледах ти снимката от 12 седмица , при мен изопщо това не се вижда  newsm78

а на  всички с финансови проблеми/ не сполуки ... само ще кажа...
Не се ядосвайте , Пари се изкарват , Акъл не идва  Hug
 
Искам и аз ремонт и нова кола .. и всичко ново за бебето ... и силикон след време (след 3 кърмени деца).. . но повече от всичко искам щасливо семейство и здрави деца Party   

# 52
  • Мнения: 10
Много моля за паролка за албумчето!  Praynig   bouquet

И аз, и аз искам! Все забравям иначе  newsm78

# 53
  • Мнения: 10
image Всички сме с теб  Hug

Благодаря за новата тема и за поправката на термина ми   bouquet

За да се разведри атмосферата, разгледайте хелоуинските снимки на бебчо от онзи ден Simple Smile

 много ме резвесели
гледах ти снимката от 12 седмица , при мен изопщо това не се вижда  newsm78


Кое не се вижда при теб? Ние успяхме да видим и по 5 бели точици за пръсти, но под друг ъгъл. И тупкащото сърце се виждаше много ясно... Виж пола не успяхме да го разгадаем  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 10
Image стискам палци всичко да е наред и да се върнеш с добри новини.
Относно главоболието, моят лекар каза, че ще продължи още максимум месец, дължало се на някакъв хормон / не му запомних името/. Също така каза, че по един аналгин на ден може да се пие.

Нали можеше уж само парацетамол или Панадол (което е същото)? Ще ме побъркат тези лекари! Аз съм втори ден с главоболие, но се търпи засега. Мразя по принцип да пия хапчета и ако стане много зле тогава ще взема едно.

# 55
  • Мнения: 115
Минавам само да се запиша в новата темичка,после ще ви чета и ще пиша!
Нелинка,пркрасна е тамата,много свежо оформление!Браво! Hug

# 56
  • Мнения: 29 846
Моят доки явно е против вземането на лекарства и ми разреши само Оксилококцинум или детски Фервекс (при настинка), Но шпа (при болки) или детски Панадол (при температура над 38 гр.). Ако се почуствам леко настинала - фрешове от грейпфрут, лимони, портокали....

# 57
  • Мнения: 1 574
като се заговорихте за бебчета от моята ФМ си имам диск постоянно си го гледам и много се кефя ,с нетърпение чакам следващата ,тогава ще бъда в 20 седмица ,днес си записах час за 30 ноември . Hug

# 58
  • Мнения: 10
Нали може и 21ва седмица да се направи ФМ??? Тогава ще съм в България, точно преди Коледа. Какви са цените при Маркови, някой знае ли?

# 59
  • Мнения: 1 259
И аз да се разпиша в новата ни темичка... успях да дочета старата и след малко се връщам тук...
Добре дошли на новичките, много се радвам, че сме все повече и повече... и много се равам, че има още една бургазлийка, че и ние да си правим срещички. Жалко, че се развали вече времето.
За количките много не съм гледала, ама си търся, нещо на по-скромна цена, загледах се в Рапидо 4 на Чиполино, ако някой има такава или само мнение за нея, нека каже.
Спокоен дъждовен ден!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт