АПРИЛско бебче чакам аз, гордея се с коремчето си всеки час!

  • 23 726
  • 686
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Нищо незнам за спина бифида, а цялата треперя и не мога и да чета, лекарят при който бях почна да ми говори за аборти и такива неща, обадих се на Марков, добре че ще ме вземат веднага.
image , кураж мила, всички сме с теб.  Hug На всекиго може да се случи, не се безпокой прди всичко да е категорично ясно и не ти и трябва да четеш и да се плашиш - само се успокой. И сама знеш, че Марков е светило - ще направи най-доброто за теб и бебето. Каквото и да се случи всички ние вярваме в добрия край на това. Моля се за вас всичко да е наред.  Praynig Пиши когато можеш.

# 31
  • Мнения: 55
image  Praynig  Hug
Кураж и вярвай, че всичко ще е наред.

# 32
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Да се впиша и аз в новата темичка.Image, дано всичко да е наред,ще чакаме да кажеш като се върнеш от прегледа.
Ние не сме в ремонт,но си търсим нов-по голям апартамент,и ще падне едно велико местене,не ми се мисли...
И аз от 3-4 дни съм с адско главоболие,какво пиете за него,или нищо???
jiji_bs целувам те!!!

# 33
  • Мнения: 0
Стискам палци за теб и дано тази прогноза не е окончателна!  Praynig

# 34
  • Мнения: 38
Image, стискам палци всичко да е наред! опитай да си спокойна, за да чуеш какво точно ти казва доктора, какво може да се направи, какви са рисковете, всичко.
Много  Hug.

# 35
  • Мнения: 124
Кураж image . Молим се всичко да е наред  Praynig

# 36
  • Мнения: 219
image, ако искаш се обади и на доц. Томова, ако може да те приеме по спешност. 0887606830 е номера и

# 37
  • Мнения: 29 846
image , спискаме палци , дано всичко да е наред... Praynig

# 38
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
image, дано всичко да се размине и да се окаже само напразна тревога! Пиши веднага как си и какво са ти казали, че и ние ще те мислим!

Нелинка, страхотна темичка, ако понякога нямаш възможност да пускаш темичките, да знаеш , че съм на разположение, само ще трябва да ми пратиш личните данни на профила на ЛС.

Ние днес сме в къщи  Sad Времето е ужасно! Чак сега малко поспря дъждът и мъжът ми изведе малкия, че от 10ч виси на вратата с якето!

# 39
  • Мнения: 442
image, кураж, мила - ако се наложи потърси трето-четвърто мнение! Не се давай, ние стискаме палчета всичко да е ок и да е било фалшива тревога!

# 40
  • Мнения: 1 574
image,мила на какъв видеозон те гледаха ,че ти казаха това , Praynig
знам ,че не си спокойна и те е много тежко ,но се надявам искрен но да е фалшива тревога ,пиши ,че много гадно ми стана като прочетох ,много пъти са бъркали лекарите ,така че не се отчайвай .

# 41
  • Мнения: X
Image, стискам силно палци да е лекарска грешка и да се върнеш с успокоителна новина. Моля се!
И аз съм от главоболящите ги...имам си мигрена аз, но се надявах сега да отшуми. Предната бременност така леко ми мина, дори глава ме болеше ужасно рядко, а сега... ooooh! Днес съм решила вече да пия един Парацетамол. Д-ра вчера в "На Кафе" каза, че в 4-ия мес. вече се разширява групата на медикаменти, които могат да се пият. За фолиевата к-на не го знаех това. Предната бременност я пих до 12-та седмица, но дечко пак имаше някакви алергични прояви, така че...Благодаря все пак за инфото, имам 2-ма лекари, които ще питам по въпроса.
За количките, първия път като търсих уж четях мнения, обаче като си нарочих МАГ Ингланд, изобщо не се вслушах в мненията, че е тежка, неманеврена и т.н. Единствен плюс беше, че е евтина. Тази на Джордани се води комбинирана, има чувалче, легнало положение, достатъчно дълга е, лека, маневрена и също не беше скъпа. Та, с нея ще си караме...Аз мисля, че каквато и количка да вземете, почти сигурно после ще си купите поне още една  Wink

# 42
  • Мнения: 0
image, прегръщаме те силно, мила! Не чети нищо! Марков не веднъж е откривал грешки на други лекари. Момичетата са прави, че трябва да се успокоиш за прегледа, за да чуеш и разбереш какво ще ти каже. Стискам палци и се моля и това да се окаже една ГОЛЯМА ГРЕШКА. ЦЕЛУВКИ!!!

# 43
  • Мнения: 56
image дано е лекарска грешка и всичко да е наред,стискаме палци и се молим.
Момичета на мен ми е много изнервено ,превърнала съм се в кълбо от нерви никой не може да ме познае,а камо ли да ме трае.Има ли някой,който се чувства по същия начин? Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 742
Image, и аз стискам палци да се размине!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт