Рита мъничко детенце в АПРИЛСКОТО коремче

  • 19 688
  • 674
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 259
Хоп и от мен едно записче, че миналата тема направо си изтървах всичко...
Искам да ви питам някоя от вас спазва ли някакъв хранителен режим и колко кг качвате седмично? Аз уж гледам какво ям, ама това работа не върши...всичко ми се лепи и на консултацията ми казаха да внимавам и да си следя теглото... е да ама то файда няма нито от едното нито от другото.

# 31
  • Мнения: 9
Poli, аз ще си трайкам, т.к. все още не съм качила и едно кило, все още съм 65. Даже се бях притеснила, но док каза, че бебо си отговаря на възрастта и няма за какво да се тревожа.

# 32
  • Мнения: 10
Poli, аз четох че максимално 500-600гр на седмица трябва да се качва. Но може да има седмица да не качиш грам, а следващата да качиш двойно. Разбира се и първите няколко седмици не се броят. Но зависи и с какви килограми стартираш. Това е актуално за мен, защото се водя под нормата, но за други може да е много...

# 33
  • Мнения: 1 574
E .......а да ни е честита нова тема.
И аз съм за фейсбук,какво трябва да ви пратя за там ,да ме сложите и мен ,че нищо не му разбирам ,честно казано.
за другия месец имам предложение за новата тема .
Коледа та наближава ,а априлското коремче все по голямо става.
 момичета аз не знам вече от какво толкава качвам ,вече не ям толкова пък се дебелея ,станала съм като кашалот ,вече наистина се плаша  :о:
тази нощ нещо не ме върза със спането ,станала съм 3 и нещо  и до сега си пия кафето и стартирам из нета . Simple Smile
тази седмица идва пролетта  :Lil: много се кефя ,друго си е като е хубаво времето .Pile  то наистина в нашия град само майки с колички и бременни ,друго не виждам поне аз .Може да си за формим някоя среща с теб докато е хубаво времето ,ако искаш ми пиши .
толкова от мен за сега милички ,оставам ви. Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 52
Добро утро! Успешен ден! Прекрасна нова седмица!

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Здравейте в новата темичка!
Някой по-напред питаше за шезлонга. Аз със сина ми много го ползвах. Нашият не беше вибриращ и нямаше екстри, но имаше 5 положения за гърба. Беше ми много удобно да го храня на него - беше на адаптирано мляко.
Аз успях да си уредя по-ранен час за ФМ при Марков. В сряда ще ходя да види какво ще каже. С мъжът ми решихме, че ако не открие някакви аномалии на ФМ да не правя амниоцентеза. Много четох за този БХС и накрая се убедих, че дава изключително големи грешки и то в голям процент. Дано не съжаляваме за решението си.

# 36
  • Мнения: 29 847
Здравейте и от мен в новата ни темичка!!!

За килограмите - качила съм над 8  Shocked Embarassed Обаче не мисля да се ограничавам, няма да държа детето гладно, я!!! Като се роди, ще ги сваля, ставайки всяка нощ и тичайки напред-назад ...
Имам чувството, че коремът ми изведнъж порасна, вече направо си ми личи отдалеч. Чувала съм, че на някои до края на 5-ти месец не им личи, но при мен не е така.
На 10-ти съм на консултация при доктора на ЖК, надявам се вече да видим какъв цвят са гащите (че нямам търпение вече). Дано не е срамежливо като предния път.

Успешна седмица на всички!

# 37
  • Мнения: 1 574
мирта всичко ще бъде наред  Hug Hug Hug
ако има проблем  ,в което се съмнявам ,на фм ще се види в тези седмици , Praynig Praynig Praynig
всичко ще бъде наред ще видиш .

# 38
  • Мнения: 384
Привет и от мен в новата темичка!
Събота и неделя се отдадохме на почивка и разходки, то в това хубаво време е направо срамота да не си навън  Grinning и докато се усетя сте изписали старата темичка и се записвам чак на 3-та страничка в новата.
Не пиша често, но ви следя постоянно.
За количките, въпреки че сигурно е още рано, съм в голяма чуденка. Свекър и свекърва ми са в Холандия и сега и те обикалят и набелязват колички, а аз тук разглеждам по българските сайтове. Та въпроса ми е дали по коледа в чужбина заедно с другите промоции има и намаления на количките  Mr. Green Много ще е добре ако е така.
За групичката във фейсбук аз също съм за, радвам се и че ще е скрита  Peace Пратих ЛС на dru4ka и се надявам да видя скоро рокличката на LadyDidi

Хубав и спокоен ден   bouquet

# 39
  • Мнения: 52
Момичета в 20 или 22 беше най подходящо за ФМ?

# 40
  • Мнения: 1 259
Poli, аз четох че максимално 500-600гр на седмица трябва да се качва. Но може да има седмица да не качиш грам, а следващата да качиш двойно. Разбира се и първите няколко седмици не се броят. Но зависи и с какви килограми стартираш. Това е актуално за мен, защото се водя под нормата, но за други може да е много...

Ами бях 53 когато забременях...(165см съм висока) не съм имала повръщане с изключение на един път, ама то май беше от онези 24 часови вирусни настинки придружени и с дежурство във WC. Не се ограничавах в яденето, дори напротив. Тогава още не се бяхме нанесли в новия апартамент и често хапвахме дюнери, пици и такива подобни - почти през ден. И така до 3-ти месец си останах 53(всяка сутрин се мерих). След това на седмица почнах да качвам по 1 кг, а това което промених е, че вече почнах да пия мляко(замених кафето с него) и уж се стараех да ям плодове и зеленчуци всеки ден, да не преявам, а бързите закуски бяха веднъж седмично-абе внимавах какво ям. И като отидох на ЖК, доктора ми каза, че за 1 месец съм качила 4 кг(така и си беше и по моя кантар) и ми каза, да внимавам, че ако продължавам така, ще мина +20кг а от там-кръвно, подуване на крайници и още 100 неща ми изреди, но най-вече за кръвното, защото нормалното при мене е 90/60. И пак продължавам да внимавам, ама май проблема е в друго, защото това внимание не дава резултат.
Та затова питам при вас как се развиват килограмчетата..и изобщо следите ли с какво се храните, ако някой желае може да сподели режима си?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 062
Момичета в 20 или 22 беше най подходящо за ФМ?

Между 18 и 22 г.с., оптимално в 20-22.  Когато успееш да запишеш час.

# 42
  • Мнения: 845
Мишела,трябваше да я пуснеш от общия профил темата,за да можем да помагаме с оформянето,когато теб те няма.....
В предишните теми те моля да добавиш линк и на предната тема,трябва да промениш заглавията и да махнеш това,с което е сегашната тема,а да добавиш новите предложения,пък после като се съберат вече ще пуснеш анкетата....


Мони, съжалявам, направих нещата така както ми ги беше описала, но явно защото и двата акаунта ми бяха отворени, новата тема е регистрирана от мое име. На общия профил в ЛС ще напиша паролата на моя акаунт, ако има нещо, не се притеснявайте да я ползвате.


На първа страничка  има линк към статия където можете да видите по колко кг е нормално да се качва по време на бременността.  bowuu Иначе аз до сега съм качила само 1 кг и то на коремчето и дори въобще не се забелязва. Срещам хора, които не разбират че съм бременна (което малко ме дразни, честно казано  Crossing Arms ) Колкото и да казваме, че бременната не трябва да яде за двама, като ти се прияде...иди че се ограничавай. Така че - ще има време да сме на диети.

Хубав ден на всички

# 43
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте  balloon
Аз днес не съм сама. Нелито има лека кашлица и яка хрема. Та я оставих малко вкъщи.


Poli, аз ще си трайкам, т.к. все още не съм качила и едно кило, все още съм 65. Даже се бях притеснила, но док каза, че бебо си отговаря на възрастта и няма за какво да се тревожа.
И аз съм така... Хапвам си, но не наддавам. Но пък доктора казва, че сме в нормата..  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 11
Поли и аз много внимавам с килограмите,но спрях цигарите и в началото много ми се хапваче,та съм 5 и малко нагоре.но съм и много дребна,аз започнах от 46 кг,153 съм висока.пак повтарям,която иска да се включи във групата във фейса да пише на лични,на мен на Мони,Лейди Диди,мама Иви,тотовен,ох много сме ама да не ги изброявам.групата се очертава да е голяма и е тайна,така че няма от какво да се притеснявате

Общи условия

Активация на акаунт