АПРИЛските мъничета,вече радват ни с ритничета!(Тема номер 7)

  • 21 805
  • 660
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16
Момичета, благодаря на всички за подкрепата  Hug
Не искам да ви натоварвам с подробности, но от едни уж безобидни гъбички, които не можеха да бъдат лекувани, защото бях на Утрогестан вагинално заради инвитрото, се оказа, че се е получила и дисбактериоза - ЛИПСА НА ЛАКТОБАЦИЛИ (естествената микрофлора и защитната бариера срещу другите гадини). Междувременно кървене в 12-та седмица, благодарение на което се отвори и пътя вътре към матката. Оттам - банална бактериална инфекция във влагалището и вътрематочна, започнал родилен процес в 17-та седмица (скъсена шийка), труден серклаж на горещо - с разкритие и пролабирал мехур, уж закрепихме положението до 20-та седмица, но ... се оказа същата инфекция и в урината, започна кървене, примесено със слуз и течност (околоплодни води), спукан мехур и ... не искам да продължавам повече ...
Ето един линк към брошурата на НЗОК с информация за бременни http://www.nhif.bg/c/ext/publications_display/get_file?p_l_id=10 … name=PBFE-201.pdf
Изисквайте пълна информация от лекаря, който следи бременността ви - имате право на това! Питайте за всичко, което се сетите и което ви притеснява - все пак сме в 21-ви век!

# 46
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен, навън е хубав слънчев ден поне засега Simple Smile

akseltwo много, много съжалявам  Hug

Мони, темата е супер, благодарим   bouquet и честита ти хубава новина и аз снощи опитах да пиша във фейса, но не ми се отдаде, да са живи и здрави и всичко да е наред с малкото човече  Hug

По темата за секса и аз не мога да помогна, защото в първите месеци се скъсвах от повръщане и в 8 и 30 бях в леглото вече спяща, а сега съм с предупреждение заради ниско разположена плацента, така че не знам дали и кога ще ни се отдаде възможност за тези забавления  Confused

# 47
  • Мнения: 1 259
akseltwo много, много съжалявам Cry
Пожелавам ти бързо възстановяване и по-бързо включване в редиците на бъдещите майки. Hug Hug Hug

За фейсбук... и аз го имам този проблем, значи аварията е в самия него.

# 48
  • Мнения: 38
Само дето ми изписа едни витамини Дева Плюс, които нещо ги няма по аптеките и днес ще звъня да я питам с какво да ги заменя  Laughing
И на мен доки ми изписа тези витамини, които аз не купих, но той ми каза, че ги продават в аптеката до входа на Майчин дом в синята аптека, или нещо подобно...надали са много аптеки на него вход, откъм бариерата Simple Smile

# 49
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен.Мони,обожавам котетата и ми носят много  настроение-темата  е чудесна.Честито и за брат ти,дано там всичко е наред.
akseltwo,съжалявам за така стеклите се обстоятелства.Доста неприятности са ти се струпали.Дано преживеете скоро загубата и да имате сили за нова надежда.
Аз също имам не особено хубава новина.Снощи малката падна и си разцепи брадата,такъв стрес беше,още ми треперят ръцете като си спомня гледката.Сега е малко по-добре,но не смея да погледна.Това моето хлапе като му е тръгнало...От този екшън съм с едно разстройство,и ми трепери корема,добре ,че малко подритва,та знам ,че е ок.
Аз също не съм доволна от моята лекарка по ЗК.,но все пак сама съм си я избрала и ще я изтърпя.Едва-едва говори,забравя изследвания....добре ,че ходя и на частно,че там получавам цялото инфо,което ми е необходимо.
За секса,опитвам се да не правя големи паузи,защото и милото е човек.С предната бременност доста дълго стоя на сухо и напарво я изстрада  тази бременност..Аз лично нямам много желание,но той апетита идвал с яденето,така че се старая заради него.
Тук е изпекло прекрасно слънце и мисля да излезем на разходка,че да разсея малката.Желая ви спокоен и усмихнат ден.

# 50
  • Мнения: 9
Blumence, благодаря за инфото. Сега трябва и до МД да ходя, но ще го свърша утре преди срещата. И аз не исках да ги пия, но бебока е малко кльощав, а аз съм само с 1,5кг отгоре (сутрин даже и толкова нямам) и малко трябва да се подхраним  Laughing newsm64
Въпреки че аз ям много плодове, но явно не е достатъчно. А не мога и да се тъпча...

# 51
  • Мнения: 845
Аз съм мноого зле със секса  Embarassed Като забременях къде на майтап, къде на истина му казах "Никакъв секс повече" (имах пред вид завинаги  Thinking) и той взе че се хвана. Сега от време на време се смилявам, ама честно казано хич не ми е до това, либидото ми хич го няма. А иначе е много полезно, дори и от хормонално гледна точка. А предния път бях като разгонена кучка  Embarassed, ама ...явно не винаги е едно и също.

# 52
  • Мнения: 6
  Akseltwo, много съжалявам за вас! Дано бързо се възстановиш, и физически и психически  Hug
 Относно секса, чела съм, че бременността, в частност промяната в хормоните, може да промени либидото в посока или надолу или нагоре. Ние през първата бременност правихме толкова често секс, че май никога и преди и след това не сме били толкова активни  Embarassed Но сега нямам същото желание, което отдавам обаче не толкова на бременността, а на умората и грижите покрай детето и ограничението след еди колко си часа може и едва ли трябва да правим секс  Naughty

# 53
  • София
  • Мнения: 113
Мони, темата определено е страхотна и честито за бебчето на брат ти!!!!
akseltwo, ужасно съжалявам за загубата ви   Cry  Знам, че борбата е голяма, но щом веднъж е станало пак ще се получи. Бъдете силни с твоята половинка, подкрепяйте се и щастието ще ви сполети отново. Само не се отказвай   Hug    Hug    Hug
Аз отдавна не съм писала, но правим безкраен ремонт на банята, който беше и неочакван и не беше планиран.
Днес съм на ФМ. Дали ще се види пола на бебчето   Laughing  Доста ритка вече и е много приятно. Важното е всичко да му е наред, пък другото е без значение!!   Praynig
На следващия преглед ще повдигна въпроса за влагалищния секрет, че аз винаги имам по нещичко и направо ме е страх, но ....
Леко бременеене мамчета  Hug

# 54
  • Мнения: 0
Само се записвам и аз в новата темичка. Мони супер си.
Akseltwo много те прегръщам Hug Скорошно възстановяване ти пожелавам.
Момичета пазете се много и се надявам повече такива постове да не четем, а само добри новинки в бъдеще. Моля се за всички Praynig

# 55
  • Мнения: 30
Привет и от мен в новата тема. Мони страхотно си е направила. Аз съм от мамите дето се загубиха, но до скоро ходех на работа.Вечер се занимавах с малкия да учим и в 8.30 изморена заспивах.Сега съм в болничен и ще се отчитам повече. Имам контракци и съм на магнерот, казаха да пазя леглото.На 26 съм на ФМ при Димитрова, аз ходих и на ранна в 14 седмица и от тогава знаем сините гащи. Баткото е най-щастлив, да си играели на мъжки игри.
Имам проблем, като много ме сърби корема, какво или не смених за мазане и сега съм на зехтин, по-добре ми е, но не изчезнал сърбежа  Sad
Към секса имам забрана, от докотора Sad пак и нямам и желание за разлика от таткото.
Хубав ден от мен.

# 56
  • Мнения: 1 574
Честита ни нова тема  Heart Eyes,
много хубава Мони , справила си се чудесно  NeWS10.
Много съжалявам  Cryза akseltwo ,няма думи които да те утешат в момента ,но знам ,че някъде в бъдещето те чака твоето детенце ,искрено се надявам да е много скоро  Hug.
Гледам за секс си говорите ,аз се чувствам като слон ,тежко ми е ,изглеждам зле не мога да се гледам ,от където и да го погледна съм отвратителна ,пък и аз имам едно леко течение което е без цвят и мирис ,се едно съм в oволация ,едно ми е мокро ....
моето желание за секс си е както преди ,никога не ми е липсвало ,за мен добрият секс е тайната на щастливия брак ,всичко почва с него и с него приключва ,но сега моя ще го кара на Мара Шепова  :Lil:.
Мони забравих да ти честитя новото попълнение в семейството.
Ай де вече да ви оставя ,че рискувам да останем без обяд днес ,и дано това е последната мама ,която се разделя с нас ,боже и аз всеки ден се вкарвам в едни филми ,о  мнооооогоо ме е страх , пак ме хвана депресията ,рева си с или без причина  Cry.

# 57
  • Мнения: 23
Akseltwo, желая ти бързо възстановяване и скоро добри новини. Не се отчайвай.

Специални комплименти на Мони за сладурската тема.
Относно секса - при нас се случва доста по- рядко от преди да забременя /предполагам и при повечето от вас/, че ни е шубе от тези прокървявания, но като цяло мъжът ми е доста по-внимателен. Имам чувството, че съм от порцелан и го е страх да не ме счупи  Mr. Green .

# 58
  • Мнения: 74
здравейте всички
Akseltwo скорошно възтановяване Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен!Днес трябваше да ме прегледа моята докторка,ама неее,няма я чак във вторник а цял месец чакам.То се е видяло че ще трябва да ходя и на частно макар че нямам желание да им пълна гушите..... #2gunfireА за секса нищо общо с преди,ама моя е като разгонен,така го възбужда коремчето че само се гоним EmbarassedАиде надух ви главите лек ден от мен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт