АПРИЛските мъничета,вече радват ни с ритничета!(Тема номер 7)

  • 21 802
  • 660
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
не мога да ви изчета,само се разписвам.целувки на всички Hug.Мони темата е прекрасна,като ми остане време ще разгледам.няма да ми се сърдите ако не мога да дойда утре на срещата,ама при мен е ад,сигурно тръгваме понеделник за Холандия,а аз не съм готова въобще.хубав ден милички и до скоро. newsm51

# 31
  • Варна
  • Мнения: 287
Добро утро и от мен!

Мони страхотно оформена и полезна тема! Поздравления   bouquet

akseltwo съжалявам за загубата бъдете силни Hug
За влагалищния секрет аз на всяка консултация питам акушерката, но винаги казва че е рано и се вземал около 21-22 седмица.

 

# 32
  • Варна
  • Мнения: 236
На мен един път вече ми взеха секрет,на второто посещение през септември-значи съм била около 3.5 месец,ако не бъркам.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Здравейте и от мен в новата темичка.
Относно влагалищния секрет - взеха ми по време на миналата консултация - значи съм била 16 г.с. Но преди това ми направиха такова изследване и като ме приеха в болница. Макар, че и аз имам доста силно течение, в изследването излиза, че всичко е ОК. Така беше и предишната ми бременност.

# 34
  • Мнения: 24
Страхотна нова темичка! Само, да видим кога ще имам време всичко да изчета, че напоследък съм доста заета.
А малките ритничета вече ги усещам от време на време, но таткото още не може Sad

# 35
  • Мнения: 9
Eee, Мони, супер си! 10х за темата! И честито племенниче, живо и здраво да е да слуша брат'чедите си Simple Smile
akseltwo, много съжалявам за теб! Дано следващия път да се зарадвате на здраво детенце(или няколко) на финала! Успех и кураж!
Относно изследванията - на мен също ми взеха кръв, урина, влаг. секрет в 12 седмица и сега в началото на декември като ходя пак ще ми пуснат. Някъде бях чела, че се полагат на всеки триместър, но честно казано не съм разучила, т.к. моята АГ е много точна и каквото мога да мина по каса ми казва  Heart Eyes Само дето ми изписа едни витамини Дева Плюс, които нещо ги няма по аптеките и днес ще звъня да я питам с какво да ги заменя  Laughing

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 134
НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ МИКРОБИОЛОГИЧНИТЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ НА ВЛАГАЛИЩЕН СЕКРЕТ!!
[/size] Явно нещо сериозно се е случило, много съжалявам, но не знаех , че може да се крие сериозен проблем и да се открие с взет влагалищен секрет  Thinking
Ето какво щях да пиша снощи, но сървъра даде грешка:
ЦОП   food010 - ето ме и мен в новата темичка - Мони, страхотна е!!! Дано е късметлийска за всички ни колкото е сладерско оформена  Hug
Зарових сие да чета за усвояването на желязото... уф, няма да ме бъде да спазвам толкова ограничения наведнъж, каквото се усвои в крайна сметка. Напоследък изобщо не успявам да си контролирам храните нито като количества, нито като комбинации (едни глупави съчетания правя, дето досега не са ми хрумвали), та май не ще се справя с тия ограничения кое с кое не бива.  #Crazy
За течението - и аз отдавна имам, но напоследък започва да става притеснително, май ще трябва да си поискам на следващия преглед да ми вземат пак микробиология.  Thinking И на мен не са ми пускани много изследвания - венозно кръв веднъж (Васерман, сифилис, и ПКК) и веднъж урина, една цитонамазка в началото още и това беше. Не съм особено доволна по принцип от АГто но ми е на близо и удобно място, не се чака, а с малкото човече това си е важно, вътре и хигиенично е добре, и отношение има, само дето не се напъва много човека, ама не ме е и върнал, така че засега няма да го сменям.

# 37
  • Мнения: 152
Много жалко за akseltwo! Наистина ти пожелавам  много сили и дано намериш утеха в някой или нещо, до момента, в който отново ще се радваш на това щастие!
Аз сега за Добро утро, да вкарам една нова тема, ако може  newsm78
Мамчета, вие как сте със секса ? При мен нещата нещо не се получават, поради което се чувствам като дърво - много нетипично за мен изобщо - аз съм си емоционална и чувствителна по принцип, но сега няма и помен от това. Мъж ми също е много шашнат и се чуди как да постъпва - винаги сме имали особено емоционална връзка и сега просто и двамата сме в потрес - той не смее да каже нищо, за да не ме обиди, а пък аз се чувствам много дискомфортно от цялата тази ситуация  Rolling Eyes Та голяма чуденка, голямо нещо се очертава.
Моля, за мнение и съвети, ако някой разполага с такива за тази ситуация!
Мони, в тази връзка - честито ти Леля, дано всичко е наред и какво по - хубаво от пълна къща и то с деца! Таткото ще се окопити, особено като се появи малкото човече, важното е да има Вашата подкрепа!
Май се поулях, така че Ви оставям!
Според ден! Hug

# 38
  • Мнения: 845
Рано-рано исках да честитя новата тема, но като прочетох за akseltwo ми стана суоер гадно и  ... Освен това и аз напоследък влизам в някакви филми, непрекъснато си мисля всичко ли е наред, наистина ли това което чувствам е бебето, дали, дали, дали.... Направо ще откача до вторник, когато ще ходя на консултация.

Тая нощ малкия се събуди в 3 и половина и на мен като ми стана лошо - едно драйфане, едно чудо...

За варненската среща - събота, Гранд мол, Крамера, 15,30. Ще се познаем по коремите. Твърде е възможно аз да съм с малкия.

Дано денят да е хубав. Уф, чудя се дали да не отида днес на доки??

# 39
  • Мнения: 124
Добро утро! Като гледам днес не е добро утрото...какво се е случило akseltwo ? Много съжалявам  Hug . Бъди силна и скоро да се запишеш в друга бременлийска темичка  Hug
Мони, честито и за бъдещото племенниче...определено ще е весело във вашата къща  Crazy
Деси, приключихме с ремонтните дейности,  но сега остана чистене, подреждане...още не са докарали новите мебели...пак има работа за 1 месец  #Crazy Вие защо се отказахте да идвате в Бургас...тука ще ви е по-хубаво  smile3521
Айде лек ден на всички   bouquet

# 40
  • Мнения: 55
 Запис и от нас в новата темичка, браво на Мони за пореден път страхотно оформление, благодарим ти за времето и усилията   bouquet и честито ти племенниче
akseltwo   Hug много съжалявам мила, кураж и скоро пак  в бременните редици  Peace
Хубав ден на всички  Hug

# 41
  • Мнения: 1 259
Здравейте...
Съжалявам, но не съм ви изчела от 22та страница на старата тема и не мога да пиша по актуалните въпроси, но поне да се запиша. Ние сме добре, а когато седна на компютъра бебо направо пощурява и ме ритка... явно не му допада това място и след време сигурно пак ще е така Simple Smile
Наскоро ми се счупи една малка пломбичка и ходих на зъболекар, та въпроса ми е как сте и как бяхте със зъбите с предишните си бременности, който е имал и дали сега имате проблеми?
При мен мисля, че и беше дошло време, но и бременността е повлияла малко или много.

Последна редакция: пт, 19 ное 2010, 10:34 от *Poli*

# 42
  • Мнения: 74
Добро утро мамчета!
akseltwo много съжалявам за това,което ти се е случило.Наистина ми става много мъчно когато има отписващи се мамччет,дано повече не се случва.А на теб ти пожелавам много скоро да се включиш и да се похвалиш  Praynig
Мони страхотна темичка си направила,явно доста си си поиграла,имайки предвид двете калпазанки покрай теб незнам как си се справила  newsm10 И да ти честитя прекрасната новина,сигурна съм че брат ти ако го иска ще се справи-няма  къде да ходи  Simple Smile
Относно вагиналното течение-и аз си го имам,до сега са ми взимали само веднъж микробиология и то в 12 г.с но миналия път ме гледа от долу,за да ми види шийката на матката заради контракциите и предполагам,че ако имаше нещо притеснително покрай течението щеше да го види  newsm12
А  за секса-заради контракциите и болките докито ми каза да забравя докато родя,така че.......e.damyanova аз изобщо не мога да дам съвет (за съжаление хахахах)
Е мами стана ми много дълъг поста затова ви пожелавам един много хубав ден и много ритничета.Целувки  Hug

# 43
  • Мнения: 38
Мила akseltwo, толкова съжалявам, че си се разделила с двете си ангелчета. Дано поне физически се чувстваш добре, а емоционално..... трябва да се оправиш, за да си направите новички... много, много съжалявам и много те  Hug. Успех!

Сетих се нещо във връзка с гъбичките, което май не прочетох от никоя досега. На мен доки ми каза, че когато са засилени трябва да се прави секс с презерватив!!!!!
За зъбите... аз имам бих казала наистина здрави зъби, пломбичка, една, две, те тва е...с предната бременност ми паднаха 2, аз сигурно 3 имам Simple Smile... и след като родих си ги направих...паднаха ми още на първия месец и все още съм без тях.... пуст му мързел:)

Мали... за липса на желание при секс си е чист проблем, поне при мен би било...... не ми се е случвало, дано и за в бъдеще не.... чувала съм, че дори се засилва желанието - незнам, но и съвет немога да дам Sad.... В краен случай приемете, че е временно явление и... миличкия щ чака докато дойде желание на мамата:)

Прегръдки и хубав ден на всички, въпреки, че ми се искаше тази тема да е само положителна, ето, започна не добре, но наистина се моля да няма повече отписващи се.

Мнооого хубава и нежна темичка, сладка Мони - благодаря. Мъжа ми като ме видя с една блузка с панделка отпред и ми каза, че съм като подарък, много мило ми стана:)

# 44
  • София
  • Мнения: 742
akseltwo, толкова ми е мъчно за вас. newsm45 newsm45 newsm45 Много прегръдки и се надявам бързо да се възстановявате!!!

Общи условия

Активация на акаунт