Тук Ви чакаме,прекрасни бъдещи СЕПТЕМВРИЙСКи мами 2011!

  • 13 727
  • 225
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Ох отмина и това време на трепети и очакване, как бързо дойде момента на дългоочакваната среща с малките човечета Cry ние разбрахме новината на 13.01 това беше един от най щастливите  дни в живота ми, а най- щастливия беше когадо дъщеря ми се роди Grinning.                          Момичета, бъдещи септемврийки пожелавам ви най леката и безпроблемна бременност, да се сплотите и вие като нас и догодина вече в родени! Успех  bouquet                                                    Дани страхотна темичка Hug

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте, декемврийски мами! Извинявам се, че прекъсвам дискусията ви. Обръщам се към мами, на които им предстои раждане до края на 2010 година и са избрали да родят в клиника "Щерев". Понеже посещавахме курс за родители в споменатата клиника, на нас ни бе предоставен талон за отстъпка при раждане в клиника "Щерев" на стойност от 200 лв. Понеже ние очакваме детето си през март 2011година, няма да имаме възможност да се възползваме от този талон, така че с най-голяма радост искаме да го подарим на някоя мама, на която й предстои да роди до края на декември и е избрала именно тази клиника. Който иска да се свърже с нас , нек апише на лично съобщение. Още веднъж се извинявам за прекъсването на дискусията ви. Лека бременност и весели коледни и новогодишни празници на всички мами, татковци и бебоци!

# 17
  • Мнения: 102
Здравейте, декемврийски мами! Извинявам се, че прекъсвам дискусията ви. Обръщам се към мами, на които им предстои раждане до края на 2010 година и са избрали да родят в клиника "Щерев". Понеже посещавахме курс за родители в споменатата клиника, на нас ни бе предоставен талон за отстъпка при раждане в клиника "Щерев" на стойност от 200 лв. Понеже ние очакваме детето си през март 2011година, няма да имаме възможност да се възползваме от този талон, така че с най-голяма радост искаме да го подарим на някоя мама, на която й предстои да роди до края на декември и е избрала именно тази клиника. Който иска да се свърже с нас , нек апише на лично съобщение. Още веднъж се извинявам за прекъсването на дискусията ви. Лека бременност и весели коледни и новогодишни празници на всички мами, татковци и бебоци!

маме, нещо си в грешка  newsm78 , ние сме септемрийки и мнооого отдавна родихме . сбъркала си темата - тази ще е за догодина  baby_neutral

# 18
  • Мнения: 68
Здравейте момичета, аз съм от Септемврийки 2009. Влизам за да пожелая тази темичка да се напълни с много мами, които да си бременеят леко и да се радват на здрави и хубави деца.
Наистина носталгията по темите в БГ мама "Очакващи" е много голяма. Сега като ви чета ми става едно хубавоооо...Не че сега не е ...но онова време беше различно. Радостта обаче щастливите детски очи и безкрайните усмивки всеки ден е много по голяма, така че ви пожелавам от все сърце да се убедите с очите си през Септември 2011г.
Успех момичета: newsm51

# 19
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 553
аз ли съм първата  Blush ... още е много рано, но все пак ... имам + тест.днес го направих........................

Честита коледа на всички........   bouquet

# 20
  • у нас
  • Мнения: 1 870
 newsm44 newsm68 newsm44

супеееер, първата бременилка на светлия празник!!! Леко бременеене и на финала прекрасен и здрав бебок Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 067
Честито и от мен на мадам Тиква! Лека и безпроблемна бременност ти желая!

Весели празници!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 193
newsm44 newsm68 newsm44

супеееер, първата бременилка на светлия празник!!! Леко бременеене и на финала прекрасен и здрав бебок Heart Eyes
Присъединявам се към Рали.
ЧЕСТИТО!

# 23
  • Мнения: 102
Браво  newsm44 newsm44

Честито мадам Тиква - лека и безпроблемна бременност ти желая и аз и не раждай в Тина Киркова - много е гадно   Mr. Green

# 24
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 553
ами gala. аз съм от Бургас  Mr. Green
Аз имам момченце на 3г.8м.  така, че не ми е за първи път  Crazy-от Майчета 2007 съм....
благодаря за посрещането момичета-дано скоро темичката се напълни .....

# 25
  • Мнения: 214
и аз съм от Бургас, препоръчвам с 2 ръце Дева Мария
сега намалиха и цените. д-р Гамишев е чудесен  Party

# 26
  • София
  • Мнения: 1 888
Честито, мадам тиква. Пожелавам ти здраво и красиво бебе на финала  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 637
Честито и от мен мадам тиква.  Hug
Весела Коледа   bouquet

# 28
  • Мнения: 102

 Joy Joy Joy е,що да чета какво пише  Wink

# 29
  • Мнения: 282
Здравейте на всички бъдещи мамчета! По Коледа стават чудеса и скоро много момичета ще се появят тук с радостният подарък - две чертички, които септември ще се превърнат в малко сладко ревящо вързопче Simple SmileHug

Късмет и лека бременност!

П.С. - само да вметна, че аз пък съм супер доволна от Тина Киркова, и може би е въпрос на късмет на кой екип ще попаднеш Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт